Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Здравейте, мога ли да захраня моята сметка с карта, която не е на мое име? За "Револют" питам.

 

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според правилата на Revolut не може и може да те баннат за това, реално минава но си е риск, бих те посъветвал да не го правиш.

Personal Terms точка 12:

12. Adding money to my account

You can add money to your account using a debit card or credit card registered with us (we call this your stored card) or by bank transfer. Your stored card must be in your name.

......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си физическа карта трябваше да е дошла на 12ти. Знаете ли да ли бавят повече от нормално и по пощата ли идвам или куриер. В приложението пише че трябва да е дошла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бавят се, идват в обикновенно писмо. Преди дори мислех една, че няма да дойде поръчах 2-ра и по късно, и 1-вата дойде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 4-ти ноември трябваше да дойде първата, ама не дойде. Изчаках 2 седмици още и поръчах нова, която трябваше да дойде на 11 декември, но не дойде, а през това време дойде първата, която уви вече е невалидна. Чаках до днес втората и поръчах трета, сега гаранция ще дойде втората, абе мъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голяма греда със смяната на адреса от ЮК на България. Не ставало вече. В чат съм сега с тях и не могат да кажат какъв точно е проблема. Но засега единственият вариант е да затворя този акаунт и да отворя нов. Което предполагам ще значи трансфер на сумата по сметка и после прехвърляне обратно към новата в револют. Чудя се дали да не го направя със акаунт на роднина в револют. Или пък изобщо да не се занимавам и да си остана в ЮК... Ще ми се изгубят всички транзакции, ако затворя акаунта. Ако пък остана в ЮК ще съм доста ограничен откъм трансфери от/към ЕС.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Баба Гана написа:

Да!

Пробвал си предполагам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само съм пробвал, но от година и половина ползвам такъв. Моята сметка е блокирана, затова ползвам друга, на името на друг човек. Отделно си получавам пенсията от чужбина в Револют.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 4-ти ноември трябваше да дойде първата, ама не дойде. Изчаках 2 седмици още и поръчах нова, която трябваше да дойде на 11 декември, но не дойде, а през това време дойде първата, която уви вече е невалидна. Чаках до днес втората и поръчах трета, сега гаранция ще дойде втората, абе мъка.

Говори със съпорта им, на мен ми активираха карта която така дойде със закъснение и вече я бяха изтрили.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен ми активираха изтрита карта която дойде много късно мислех че е изгубена.

@DreamcatcheR Нали по документ си с БГ адрес защо не могат да го сменят, по скоро UK адреса е съмнителен ако не си им гражданин де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами а де? Не можело. Тъпотия до шия. Ще пробвам пак чат утре с някой друг, че тая китайка й свършваше смяната и май не й се занимаваше нещо.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм китайка, то колцентъра им е тук в Пловдив май. Пробвай на български уж случайно може и да стане номера.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Баба Гана написа:

Не само съм пробвал, но от година и половина ползвам такъв. Моята сметка е блокирана, затова ползвам друга, на името на друг човек. Отделно си получавам пенсията от чужбина в Револют.

За банков трансфер ми е ясно, че става. Мисълта ми е с карта на мой приятел да заредя моят акаунт или обратно. На "А1" така ми бяха блокирали портфейла, та затова питам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не съм споменавал за банков трансфер, освен за пенсията. Съжалявам, ако това те е объркало. В основното меню на чист български си пише "добавяне на пари" и от там промяна на действащата...Какво толкова?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто питам. Да не стане така да ме баннат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли от Револют сметка да се прави превод към руска банка ? Нямат IBAN


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Apple pay от м. май за карти на ЦКБ.
914b8931eeeb7bb4dca49b980ec6319b.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЦКБ и безплатно в едно изречение ми е трудно да повярвам, но браво, ако въведат услугата - най-сетне и аз ще мога да я ползвам.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

3 ноември 2020 г. —ibank (Първа инвестиционна банка) предлага на своите клиенти с издадена дебитна или кредитна карта услугата Apple Pay

MyFin  - https://myfin.bg/BG/Home.html#

Карти – Виртуална, Дигитална, физическа пластика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Revolut с нови цени на тарифиране от 23 Април.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преиздават виртуалните мастъркард с нови.
Някой да знае каква е идеята? Може би наглийските BIN?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Издават нови и старата може да се ползва още 3 месеца мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не те питат. Не е по желание. Подменят по някаква причина. Казват, за по-добре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...