Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS


Severus

Recommended Posts

Значи според теб още на 9-10 Юли ще можем да си закупим 3Gs от Глобул ? :confused:

П.П. - Искрено се надявам да си прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В България ще го има през Юли '09. Не знам как реши, че точно на 9-ти или 10-ти ще може да си го купиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да

П.П. -

В България ще го има през Юли '09. Не знам как реши, че точно на 9-ти или 10-ти ще може да си го купиш.

До колкото си спомням на WWDC човека каза "3 weeks later" след 19 Юни което се пада точно 9 Юли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Милион продадени iPhone 3GS през уикенда :)

Apple обяви, че за трите дни след търговската премиера на новия iPhone 3GS от него са били продадени 1 милион броя. В допълнение, компанията анонсира, че новият софтуер iPhone 3.0 е бил изтеглен 6 милиона пъти за първите 5 дни след пускането му в Мрежата. В друга новина, свързана с Apple, Wall Street Journal писа през уикенда, че шефът на компанията Стив Джобс, който се оттегли по здравословни причини от управлението в началото на годината, е преминал през чернодробна трансплантация и се възстановява успешно. Очаква се да се върне в Apple до края на месеца, като първоначално ще работи на непълен работен ден.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз да се похваля.Вчера ми пристигна новият Iphone 3GS 32 Gigabyte White.Бялото повече ми харесва.Скоро ще направя един клип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз да се похваля.Вчера ми пристигна новият Iphone 3GS 32 Gigabyte White.Бялото повече ми харесва.Скоро ще направя един клип.

Welcome in the club !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защото все пак сме в България и ако не се забавим няма да сме ние.

Колега, не засягай националната тема. Глобул малака,е византийска фирма...(cosmote).

Това че Глобул е Гръцка фирма значи че е още по-лошо от да беше Българска....в Гърция няма нищо свършено като хората! Повярвай ми, живях 3 години там! :)

Само за пример да дам, когато си подадеш молбата да ти прекарат интернет, 6 месеца след тази молба ако имаш работещ интернет вкъщи, викай ура! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз да се похваля.Вчера ми пристигна новият Iphone 3GS 32 Gigabyte White.Бялото повече ми харесва.Скоро ще направя един клип.

Welcome in the club !

Благодаря!Честито на всички! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи за малкото и голямото зарядно, че не разбрах :)

MB352?wid=326&hei=326&fmt=jpeg&qlt=95&op_sharpen=0&resMode=bicub&op_usm=0.5,0.5,0,0&iccEmbed=0&layer=compMB352_AV1?wid=326&hei=326&fmt=jpeg&qlt=95&op_sharpen=0&resMode=bicub&op_usm=0.5,0.5,0,0&iccEmbed=0&layer=comp

ами това е малкото :) разбира се за друг стандарт и волтаж, "голямото" е това което си го знаем от 2 години :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Луда работа....

Престарават се с цените!

Ще ида до Италия и ще си взема отключен за около 1200лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Луда работа....

Престарават се с цените!

Ще ида до Италия и ще си взема отключен за около 1200лв.

хах... 8GB ? :(

надали 32GB ще се продава за 1200 в близките 7-9 месеца... и то отключена... ако се продава за тези пари веднага отнасям :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес имах възможността да разцъкам телефона на "trader", и да го сравня с 3G.

Ами какво да ви кажа?! Много, ама много по-бърз в абсолютно всичко! Никъде няма забавяне, никъде няма лаг. Няма смс-и, няма сетинги....4МБ pdf файл го отваря от раз, без грам замисляне.

Единствено му намерих два кусура.

1. На външен вид е абсолютно еднакъв и става излишна покупка за комплексарите и снобарите, защото никой от съседните маси не разбира, че това е новия модел. :mrgreen:

2. Дисплеят му е малко по-тъмен и с по-слаб контраст.

Ами...това е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да пробваш дали гласовото набиране работи през блутут хендсфри? Това ще ме накара да си го купя със сигурност.

Опитах с това, което имам но нещо не става. По принцип не ползвам гласово. Иначе това мойто е доста старо и може би там му е проблема :)

iphone-bluetooth-headset.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен гласовото набиране има смисъл само с хендсфри, докато шофираш. Ако това не са направили, значи са идиоти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и обещаното сравнение на 3G с 3GS. И двата са в една безжична мрежа, 3G е без сим карта. Не са джейлвани.

[youtube:49rhwgyq]http://www.youtube.com/watch?v=vNEpQoC86T4[/youtube:49rhwgyq][youtube:49rhwgyq]http://www.youtube.com/watch?v=hg2Pa_BDoMk[/youtube:49rhwgyq]

ПП. И да не коментираме ужасното качество :) все пак имах 15 минути само.

ППП. Благодаря за насърчителните звездички :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сигурни ли сте, че и на двата телефона е увеличен констраста на еднакво и без отметката на ауто контраста... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сигурни ли сте, че и на двата телефона е увеличен констраста на еднакво и без отметката на ауто контраста... ?

Не не са еднакво настроени. 3ГС дава по пастелни докато 3Г по към ярко синьо тонове. Иначе за 15 минути такова качество :) желанието на форумци беше само да се сравни бързодействието на НАВИГОН-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Луда работа....

Престарават се с цените!

Ще ида до Италия и ще си взема отключен за около 1200лв.

хах... 8GB ? :)

надали 32GB ще се продава за 1200 в близките 7-9 месеца... и то отключена... ако се продава за тези пари веднага отнасям :)

За 16 гига говоря,32ГБ е 700евро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от гет.бг избиха шараните :( срещу скромната сума от 1912 лева, вие може да станете горд притежател на 32 ГБ версия на iPhone 3GS :lol: побързайте да се минете, щото цените падат :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе това са си чисти обири тука в България. 1912 лв ..... да не съм луд бе. Хората в щатите го продават за $300 а нашите обирджий тука за 2000 лв.

Както се казва ... "Тиху малко". :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...