Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Maлко ще разчупя хегемонията на пост след пост със скрийншот.

Притеснително ли е да се оставя всяка нощ iPhone на зарядно нон-стоп? Питам, понеже почнах да ползвам едно уникално приложение, което изисква именно това, но малко ме притеснява дали няма да скапя батерията за месец..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак за месец, не. Хубаво е да й правиш профилактика един-два пъти в месеца. Да я оставяш на падне до края и да я заредиш до 100%. Все пак това не са батериите от едно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично го зареждам по цяла нощ след като е на под или около 10% в 99% от случайте. Обикновено това действие е през вечер и винаги е с оригиналното зарядно. 2G-то след 3 години ползване продължаваше да кара по 2 дни, както и 4-ката сега след 1 година ползване. А и както спомена Alxx това си е политиката на Apple да карат по толкова батериите независимо от модела iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак за месец, не. Хубаво е да й правиш профилактика един-два пъти в месеца. Да я оставяш на падне до края и да я заредиш до 100%. Все пак това не са батериите от едно време.

Това ясно, но малко ме притеснява по цяла нощ всеки ден да стои на зарядно.. Но доколкото си спомням имаше нещо относно зарядните на айфон или пък на самия телефон. Говоря наизуст - че нямало проблем да стои цяла нощ, защото спирало само да зарежда като усети, че стои повече от необходимото на ток. Абе както и да е.. Батерията не се сменя много сложно. Ако се скапе, 10 лв от ибей и тва е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и без приложения зареждам всяка нощ и така от година... Карай си спокойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка нощ на зарядно, събота и неделя с 1 зареждане. Така съм от самото начало, още от 2G. Сега ми се случва вечер да го слагам на зарядното при 40-46% заряд на батерията, но така няма да ми стигне за другия ден и затова пак на щепсъла. Проблем с батерията не съм имал.

От време на време (веднъж месично) в неделя го стапям до 0% и после пак цяла нощ на зарядното.

Те така е при мен и без главоболия по този въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IMG_4025.png

Днес сутринта разбрах как ги докарвате тиези резултати!

Това е първият ми подобен резултат и рекорд. Постигнах го по следния начин.

Нямах кабел, а и нямаше къде да заредя телефона. Изключих Wi-Fi и 3G. Включвах го само по необходимост.

Е изкара завидни два дена без да го ползвам! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не изключвам WiFi. Като няма, пускам 3G. Този 1GB на макс за какво ми е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо зареждане с включени wifi, 3g, браузване, разговори, доста игри... Добре е!

post-63-1356005179,5509_thumb.jpg

И все още пиша без да съм го закачил :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е след четвъртия пълен цикъл на батерията. Локейшъните са включени, Siri е активна, два мейла с пуш и един с феч на един час.WIFI не съм включвал, само 3G. Това е най-добрия резултат, получен от моя телефон дотук.

fvwna.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Яко нет и игри.Всичко работи,само 3G-то от време на време се пуска.

vuheheja.jpg

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 4S iOS 6.0.1

Игри - 2-3 h

Wi-Fi - Останалото време

photonq.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От днес имам проблем с батерията.По принцип държи около 3 дни макс,но снощи преди да си легна цъках малко(по принцип го ползвам само за нет и разговори)и беше на около 55-56%,а сутринта на 3%.Заредих го до 35% някаде,Излязох и след около 3 часа се върнах без да съм ползвал тел-а и беше на 5%.Всичко ми е пуснато винаги без сири и блутуут.Заредих до 100%,в 17:30ч. го махнах от зарядното и вижте сега.От какво може да е станало така.Благодаря предварително.

photogaj.png

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от Ky3yHaKa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи един хард ресет на телефон (Power+Home).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една вечер е стоял с включено Wi-Fi, 3G и Cellular Data са изключени, Bluetooth e изключено, като се събудих го ползвах за фейсбук и разглеждах малко снимки ...

img0252p.png

Това нормално ли е ?

Edit: След 8 часа и 47 мин. на Standby с включения Wi-Fi батерията от 100% беше паднала на 96%

Редактирано от vIp3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

That's more like it!

Всичко включено без БТ, 3Г - само като съм навън.

add9e70a0d651f4c.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Това от както минах на 6.1 с 1-2 пълни зареждания. Според мен, може и да си внушавам е една идея по-добре от 6.0.1.

padezaba.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След джейлбрейка батерията ми за пръв път се държи по-добре, отколкото без него. В предишните случаи винаги имах спад в живота на батерията след джейл..

Минута и половина на час в Standby е повече от изненадващо на фона на 2+ мин. преди да го джейлна при едни и същи системни настройки..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На жената 4s-ката чиста без джейл след качване на 6.1 стопява батерията за 2 дни без да го пипа почти. Направо ме побърква!!! С 5.1.1 и джейл и карала повече. Ще взема да сляза при Гоце, който ми е приятелче и комшия и живее под нас да го видя при него как е. Какво да правя? Update през телефона до 6.1.1 или.....? Пробвах с restore на 6.1 същата работа "било". Благодаря за вниманието колеги, но е за жената и МОЛЯ проявете разбиране :afraid: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мислех Колега, жената си заслужава всеки "restore". Поздрави. :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...