Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Аз, съм с подобни на четворката при пуснато 3г нон - стоп. Не знам к'во им пра'йте на тия телефони.

П.П. 3г я смачква, защото са ни смотани операторите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл? Обхвата ли? Няма общо. Браузвай на 3g, на място с перфектен обхват и ако не замине за два, три часа батерията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Перфектен" обхват не е пълната скала - скалата е като слушането на радио, при всички може да показва пълно, но е ограничено обслужването по брой устройства и поток на данни ;) Мрежите на наш'те червеи, отдавна са прескочили капацитета си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Унгария и Сърбия(в провинцията, обаче)на 3г си държеше колкото и без него, прави си извода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ама съм имал случаи с 3г изгася телефона на 6 процента :)

Sent from my iPhone 4s(6.1.2) jailbroken using Tapatalk!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 3-4 годишна батерия е нормално или ако е "сдала" по - раншко. Изчакай още година, да видиш 4с-а ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече направих 4-ти заряд откакто имам 5-цата. Батерията се държи отлично.

Последният път не загледах от бързане по мачовете, които вървяха, но преди това резултатите бяха:

Usage: 7 Hours, 0 Minutes

Standby: 4 Days, 11 Hours

Current Period: 1 Hour, 56 Minutes

Lifetime: 2 Hours, 27 Minutes

Sent: 1,2 MB

Received: 2,3 MB

Всички нотификации включени, GPRS - включен (3G - изключено).

Такива резултати имах преди на 4-ката, когато всичко вкл. и нета ми бяха изключени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

575826_629868750363040_1206389053_n.jpg

При нон-стоп използване на интернет и играене на игри съм доволна.. въпреки че, ако можеше да издържи 2-3 дни без да го зареждам щеше да е страхотно..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за мен са реални резултати

Sent from my iPhone 4s(6.1.2) Jailbroken using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ymynanan.jpg

Постоянно е с вкл. wifi в нас, навън 2g , когато ми трябва включвам и 3g.

Ползвам iBooks , Youtube , Viber , facebook и някои други за времето, новини и т.н. игри играя рядко.

Като цяло съм доволен . 4-ка jail- нат.

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пичове незнам к'ви батерии имате, ама аз моя го зареждам понякога по 3 пъти на ден. Или нещо правите измама или моята батерия е нещо извън строя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твоята е извън строя , освен ако не му топиш лагерите от тежки 3D игри, но дори и тогава е много 3 пъти заряд на ден (освен да геймиш по 14+ часа на ден;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от това колко се ползва. Вчера се прибрах от пътуване из Италия, където нон-стоп ползвах мобилен интернет и гпс. Зареждах я (5-ца) понякога по 3 пъти на ден с външна батерия. Разбира се не говоря за пълно 0-100, но все пак поне по 70%. На Гуугъл навигацията забелязах, че харчи най-много ток..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
uradubuh.jpg. Добре е а? Редактирано от raduloff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ако го ползваш като заместник на Нокиа 1110 , както аз правех преди време и стигах 4 дни standby и 8ч. usage time с 4S-ката..;), а рекордът ми беше 8 дни standby и 5ч. usage, но нека бъдем честни- с такова потребление кому е нужно да се пръскат 1000+ лв.?

su3upedu.jpg

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това e моят рекорд, до повече немога да го докарам. Ползван е със сигурност 6 часа за музика с кабел към aux входа на колата и да съм изцъкал един турнир на покер около 30-40 мин, другото е "ало- чао", събрани не повече от 30мин. разговори, 3G да е пускано събирателно около 30 мин. да речем, другото е нон-стоп на wifi.

post-22262-1367926053,8891_thumb.jpg

Това е второто ми най- добро постижение :smile:

post-22262-1367926104,7466_thumb.jpg

Ще направя някой друг тест тия дни и пак ще споделя :smile:

Иначе, ако играя фифа13 (любимата ми игра) батерията за 3 часа я няма :biggrin:.

Казвайте сега, добре ли е , зле ли е, или бива :smile:

Това са резултатите след изиграването на 2-3 мача на фифа13, ровене в нета, youtube, facebook, twitter, tapatalk, и два покер турнира :)

post-22262-1367974706,1158_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Някой има ли опит с по-мощни (на хартия) батерии за айфон, като тази например?: http://bit.ly/10Iz5u6

Писна ми всеки ден да го зареждам тоя телефон и смятам да я изпробвам, но дали действително ще ми се увеличи ползването х2...

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих рискувал..

Ако толкова ти е наложително повече ток - защо не помислиш за някой от battery case-овете (Mophie, PhoneSuite..)?

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото уголемява телефона, придава тежина и не мога да го ползвам с новата си придобивка (stand за колело :) ). Имам външна батерия 12000 mah, но тя е само за по-дълги пътувания.

Аз не виждам какъв точно ще е риска, понеже никъде не се продават 'оригинални' батерии за айфон. Въпросът е тази жълтата дали си отговаря на характеристиките. Не можах да намеря нито един отзив обаче.. Все пак мисля да я пробвам и ше пиша после как се държи.

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми отваря линка. Ако е от тия златистите, твърдят за тях, че са корейски, с някаква нова технология при производството и са бая проценти по - мощни. Нямам личен опит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...