Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Май е точно такава. Поръчах я вече. След 1-3 седмици ще пиша отзиви. 6e9udu3u.jpg

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е.

Гаранцията отива в коша обаче...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ Pe6o666

Няма причина гаранцията да отпада. От смяна на батерията те делят единствено 5 винта и никъде не срещаш гаранционни лепенки или подобни.

Ако се появи някакъв проблем - слагаш си обратно оригиналната, гледаш да не оставяш отпечатъци и при нужда връщаш гаранционно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм спирал нищо-3G-то си е постоянно свързано,честа проверка на пощата,разговори около 1 час грубо,20-тина мин. Line разговор през WiFi... :

e6y4ysuq.jpg

П.П.

Телефонът е на две седмици и съм адски доволен от батерията,засега.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Само при мен ли животът на батерията е нищожен? iOS 7 beta.

89f4f0832b842097.png

Нищо съществено не съм правил. Разглеждах менютата и новия дизайн на сток приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз поради тази причина върнах на 6.1.3! За около 2 часа от 100% на 21%. При това само разговори и мейли, без музика и игри!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията при мен е на 59% от поста ми,до сега....може би пада по-бързо,но все пак доволно разцъквах днес-всичко ми беше като ново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията ми изкара цял ден, тоест от 7 до 22 часа. Нон стоп ръчкане, десетки разговори снимки мейли музики. Но все пак е по зле отколкото на 6.1.4. След две седмици ни очаква вероятно втора бета, където част от проблемите ще са поизчистени.

Шаренията все още на моменти ми се струва прекалена, после не толкова. 6 години след като сме свикнали на едно, сега е трудно да приеме, че същата компания прави нещо тотално шарено, поне за мен е така.

Редактирано от slaf
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен батерията се държи нормално. Играя 3D , сърфирам през Wi-Fi и 3G, играя 3D игри и кара цял ден. (около 7-8 часа Usage, но не мога да дам скрийншот, защото вече го заредих, утре ;))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен батерията е повече от добре.От 13:00 до 20:00 3G беше включено.

4ydesudy.jpg

В момента съм на 38%

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен батерията падна до 20% след 26 часа стендбай, с постоянно пуснати 3G и Wi-Fi, което не е никак зле. Току виж след някоя друга бета да ми удължат живота на батерията на 3 годишния телефон. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С бета 1 телефона работи както си иска. Първия ден батерията едва 3 часа искарваше. 3G,wifi,location не се спират при мен изобщо. Сложил съм и динамичните тапети. Това е положението в момента.

post-9834-1371186686,8204_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен рама беше малко но като изключих динамичния тапет се пооправи. Батерията сега държи малко повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

nyre9e7y.jpg

Почти нонстоп ползване с интернет радио сафари и игри!

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти как си ползуваш тела аз съм имaл 3 4sa и всички ми дават един и същ резултат?

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не те разбрах... Това е 5! Основно разговори, интернет, в момента повече през 3G и игра. Признавам, че съм го щадил като за резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама това е много , реално 20 часа с 5 6 юсидж е за мен реално за 5 за 4с по-малко!

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не те разбрах! Малко използван ли ти се вижда?! Ами нормално... Работещ човек съм, няма време за фейсбук а и имам три броя в джобовете... Телефони де ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, вече съм с новата батерия, за която писах преди няколко поста. След първото зареждане (оставих го цяла нощ) това е резултата:

ce5670b87a230bcb.png

Единственият проблем, който ми се случи при първото зареждане е, че така и не ми се появи щепсела, който индикира напълно заредена батерия. Понеже очаквах малко повече (с оригиналната ми батерия за същото ползване изкарвах 7 ч. usage за 1-1.5 дни), а и заради непоявата на щепсела (която между другото може и да има нещо общо с бета-та) писах на продавача. Отговориха ми да изтощя батерията напълно и да направя още едно зареждане за 12ч. или повече. Ако има коренна промяна ще пиша пак.

Иначе 2 думи за самата смяна - в сайта на ifixit изглеждаше по-елементарна процедурата, отколкото е на 4-ката, а се оказа точно обратното.. 40 мин мъки, повече болтчета за развиване (и пазене да не се загубят). Най-много време ми отне махането на дисплея. За целта задължително ползвайте suction cup. Аз използвах такъв от поставка за ГПС за прозорец и свърши идеална работа, но пак се изискваха усилия и внимание. Второто нещо, което ми отне много време и нерви, бе свързването на дисплея с дъното при сглобяването. Има 3 щифчета/платчици, които трябва да се поставят, така че да "щракне". Голям зор, докато стане работата, понеже са много малки и нищо не се вижда къде пипаш. Иначе след смяната на батерията, нямам никакви последващи проблеми - всичко си работи. При евентуална нужда от сервиз в бъдеще, просто ще върна оригиналната батерия. Може и да има вероятност да разберат, че телефона е отварян, но като цяло се надявам да няма (а и до момента за 3 модела айфон, които съм ползвал не е имало) хардуерни проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някаква минималистична вероятност да разберат , че е отварян по винтчетата и сигурна вероятност , ако някъде е имало стикерче/лепенка , която да се скъсва по време на процедурата (второто е по- скоро догадка , т.к. не съм отварял iPhone , Сашо със сигурност ще се изкаже по- компетентно по въпроса).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На винтчетата не им гледат главите дали са пипани (само да не са съвсем уръфани).

Стикерчета, етикети, лепенки - при 5-цата няма.

Само гледай да не дереш платката, батерията или металната пластина под дисплея и без отпечатъци навсякъде, и Apple не ги бърка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...