Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за класически часовници(horlogerie)


iphone_developer

Recommended Posts

Има един магазин,за часовници в Пловдив,на ул.Криволак 2,цените са със стотина лв,по-ниски от мола,имат и много качествени тиктаци и супер реплики.DKNY,DIESEL,FOSSIL,SECTOR,ARMANI,HUBLOT,TISSOT и т.н.за всеки джоб цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вече съм горд собственик на Zodiac ZMX03. Много солиден и голям часовник, Поръчах го на 30.12.2010 и срещу 5 паунда за доставка пристигна на 03.01.2011. Бързо и акуратно. Самият часовник мирише много приятно на ванилия. Ето как стои на рунтавата ми ръка:

2824003K.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Аз чакам този хубостник :)

invicta6442.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш размерите на invictata , аз лятото взех един от тази серия и си привързвах една тухла от другата страна за баланс :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

71kmwlskalaa1280.th.jpg

Тухлата била безплатна, ще дойде отделно опакована :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двеста и нещо грама е само часовника , целия колет беше ако не се лъжа 900 грама :biggrin:

Така на снимката и на мен ми се виждаше екстра , ама като дойде се оцъклих :) някъде имах снимки, ще ги потърся , даже го бях пуснал тук във форума да се продава . Иначе Invicta много радват , а като цяло тази серия ми харесва най-много !

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакви впечатления за K&BROS. Сефте я чух тази марка днес, знам само, че са италиански (уж!). Моделът който видях ми хареса чисто визуално, не му знам и цената. Обичам водомери, а този е доста големичък. :)

b002c1b60s01ss1500scrmz.th.jpg b002c1b60s01pt01ss1500s.th.jpg

Сега съм с Кандино, което ми се е сраснало с ръката общо взето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Часовник бих купил само от швейцарци, японци и американци. От италианци - пица и лазаня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, за качествени часовници само от горепосочените три държави! Ето го моя американски хубавец в ретрограден стил, сега по Коледа си го взех, но в бяло, не като на снимката черен и изглежда още по-добре!

Timex T2M430

timext2m430.th.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Американски,друг път шефче!:tease3:Таѝмекс е наѝ-евтината марка и се проѝзвежда в Хонк Конг,което е много добре,предвид китаѝските ментаци от Цуанг Минг:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да е сигурно, часовник само swiss. При това механика.

Мое лично мнение. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе и тези,скъпите реплики на HUBLOT,са едно към едно с оригинала,така че зависиш от кефа на часовникара,при коѝто отидеш за експертиза,винаги

може да се заблуди и тоѝ,или да му платят,да каже че е истински.Купих си такъв HUBLOT,механика,автоматик,сапфир кристал е стъклото,цената беше смешна за тази марка-

1000лв,имам френд,коѝто има оригинален,баси никаква разлика:rolleyes: Цената на автентичен такъв е €16,400 без никакви екстри,само хронограф!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,какво имаш предвид,бре.За Таѝмекса или за Хублота?!? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ментето не се и надявай да е поне 10% същия като оригинала. Не изпадам в снобизъм по марки, но няма как да сравниш швейцарско чудо на изработката и материалите с гаражна ламарина. Или не си пипвал оригинал(и на френда ти да е менте), или си лишен от усет към качеството. Разликата е очебийна...

Относно цените, пак извинявай: при нас е пълно със сносни ментаци (ако те устройва менте, в такъв смисъл сносни), на цени до 200-250лв.

П.П. Нося евтин, но оригинален swiss made от двайсет години - ментака няма да доживее повече от две-три.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето един за ценителите на хубавите часовници http://img412.imageshack.us/img412/4453/img0022fd.jpg

Редактирано от alxx
Не качвай чаршафи бре!!! Тъмбнейл да знаеш какво е?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адашче,в ляво е японската реплика,десния е от по-скъпите swiss реплики с ЕТА механизъм и керамика.

Ти знаеш англиѝски,за това избрах това видео без превод.:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=3sSSGiBz_1E

Този е като моя,ама и ти си прав ,да изкара 3години,после ще му мисля пак...:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=YCDuFn7tNN0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж, да ти "светна" още нещо:

Швейцарските производители(и не само) имат проблем с кражбата на части от заводите им и не могат да го преборят от десетилетия. Ментетата в този смисъл на думата, вървят най-скъпо, защото всъщност са направени с огромен процент(нерядко 100%) оригинални крадени части. Проблемът после идва от две неща: колко добър часовникар го е сглобил и да не ти се налага посещението на сервиз. В такива случаи не излиза като сериен номер и сервизът обикновенно задържа часовника,като уведомява производителя и полицията с цел изясняване на произхода му. За Юбло не знам, но ми е попадал такъв Rolex Oyster perpetual, чийто собственик беше арестуван и подведен под отговорност за кражбата, защото отказа да разкрие как се е сдобил с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова моето "Rado"седи в гардероба :biggrin:

Не мога и да намеря този от който го взех :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за този часовник? http://cgi.ebay.co.uk/Diesel-mens-DZ-7033-cuff-watch-DZ7033-/280614250452?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item4155e9a7d4

Купих си такъв 2006 година от Англия за 100 паунда (тогава паунда беше 2.85), а сега гледам в Англия са към 70-80 паунда. Общо взето не му е паднала много цената. Започна да му се износва каишката и се чудех откъде мога да си поръчам такава (може би черен цвят), също и стъклото го чукнах леко в единия край. Преди време един часовникар ми каза, че за 70 лева ще ми ги поръча оригинални и ще ми ги смени. Та се чудех дали не може аз да си ги поръчам от някаде за по-малко пари и пак да ги дам на часовникар да ми ги подмени.

Иначе като цяло за Diesel часовниците какво мислите? На мен са ми голяма слабост и доста модели на тази марка ми харесват. Пък и цената е достъпна. Решил съм съвсем скоро да се сдобия с още един часовник Diesel, а може пък и друга марка да е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DIESEL,е дизаѝнерска марка часовници,т.е.външен вид перфектен с наѝ-често японска машина Myiota вътре,затова са такива цените,ако ти харесва дизаѝна,плащаѝ:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално за Hublot мога да кажа, че вече е много лесно да се разбере дали е оригинален. Швейцарската компания Wisekey, която представлявам в България, сключи договор с тях миналата година и вече всеки часовник Hublot се продава с цифров сертификат към него, който е невъзможно да бъде фалшифициран. Може да се прави и онлайн проверка за автентичноста на продукта. Скоро се очаква и Ролекс да подпише подобен договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам ето това :) Много съм доволен !!!

Big Bang Diego Armando Maradona Limit Edition PVD - Japan OS Chr

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от ето това :biggrin:

http://img59.imagesh...us/i/023tf.jpg/

€ 3,600 беше преди 4 години.

Избързваше още като нов с 1 мин.на 24 часа,часовникара на Джулиани си остави ръцете,

и го дадох в един сервиз в Пловдив,на ул.Криволак,приспаха го, сега е като нов:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...