Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за класически часовници(horlogerie)


iphone_developer

Recommended Posts

http://www.indiantel...ruti_hitman.jpg 680 лв,сапфиркристал,Ronda механизъм,хронограф кварц с три години гаранция,оригинален swiss сертификат,много красив часовник,магазина е в Пловдив,ако се интересувате,моля на лични,да не правя нерегламентирана реклама на хората,страшно са точни в този магазин:biggrin:Имам 3 часовника ,купени от тях,всички работят перфектно !!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за часовниците, които са в amazon.co.uk? Сега гледам има намаления на доста часовници и то намаления от порядъка на 60-70%. Дали са някакви ментета, има Seiko, Nautica, Breil, Rotary и още куп други марки. А много се чудя дали да не си поръчам един, защото цените наистина са много добри.

И какво мислите за тези часовници, хванаха ми окото и много се чудя...

81q%2BuZMWlAL._AA1500_.jpg

61WKjau929L._AA1040_.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tони,първия е копие на Браѝтлинг Херитидж,втория на Ролекс Даѝтона,това са реплики с японска(дано)машина и в БГ са по 100-тина лева,корпуса не е стоманен,

общо казано,МЕНТАЦИ :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казал. Мислиш ли, че amazon.co.uk ще напише: "We do guarantee the authenticity of every watch Amazon.co.uk lists; and each watch will be covered either by a manufacturer’s warranty or a distributor’s warranty. Details of the warranty can usually be found on a leaflet accompanying the product. We advise you to familiarise yourself with the terms and keep them in a safe place in case you need to make a claim at any point." ако бяха ментаци. И мислиш ли, че биха стрували, единия 400 и нещо лева, а другия близо 400лв, ако в България струват 100лв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито покупка на ментенца,ама парите са си твоѝ,хаха.Виж как изглеждат гореописаните тиктаци в оригинален вид и пак ще говорим :tooth:

Оригинално Ротари хроно струва €1600....

Ако имаш път към Филибето,обади се да те заведа при едни приятели за да видиш оригиналите:tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, не го заблуждавай. Ако бяха ментета, то на тях щеше да пише Брайтлинг и Ролекс, а не друга марка. Това, че приличат на някои модели и съвсем друг въпрос и съвсем не прави часовника менте. Виж си линка по-горе, който си пуснал - Tag Heuer Balibre. Това вече може да кажеш, че е ментак. Освен ако това Balibre не е поръчково и само една бройка :)

Тони, купувай смело от Амазон. Няма ментета там, защото си държат на реномето. Виж кой е продавача, защото често в този Амазон часовниците са от watchshop.co.uk. От тях съм купувал често и са много точни и коректни. Последният ми часовник оттам дойде за 2 дни и то по Коледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aнтъни,а ти знаеш ли твоя Зодиак с коя машина е вътре?Вече на репликите не пишат Брайтлинг,защото ги хващат бързичко!!!Balibre е Calibre объркали са се,а Тага си е жив ментак,така е :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално Ротари хроно струва €1600...

Тънеш в заблуди. Ако ми намериш оригинал за 1600, значи шефът им ти е рода. За тази цена ще получиш от "хубавите оригинали".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx какво искаш да кажеш, че оригинално Rotary струва повече ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиша глупости, не ми обръщай внимание...друг часовник имах предвид, но той не е предмет на интерес за теб.

http://www.rotarywatches.com/en/the-rotary-collection/search

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един швейцарски на 30 и повече години марка GINSBO-TRONIC на батерии цепи секундата , накой ако знае нещо за този часовник да пише. че часовникарите го гледат като индианец пишеща машина..!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

LSD дисплеѝ нали goce?И аз имам такава антика,само че е български,дебел е колкото два часовника един върху друг:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм.... и аз не знам нищо за такава марка:blink:

Май нещо изкочи:

http://www.ricardo.c.../v/an632841458/

Такъв ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях тоя търг. Такъв е. Също така видях и че фирмата отдавна не съществува, както и че са и изтекли патентите за името и е спрян домейнът и. :tooth: - минало-бешело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

т.е приятелчето goce kostadinov се оказва собственик на антикварна ценност naughty3.gif - а такааааа ..............

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят е бял и по хубав. не като този на обявата.от баща ми е. нося го постоянно и баща ми бог да го прости го е носил почти като нов е. ное много точен .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За SUUNTO някакви коментари имате ли. Е тоя модел конкретно.

http://suunto.bg/?page=stocks&category=&id=16

cmu7bg62ykfuqqmt1x2sbmbc1hn8cpnez.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За функциѝте, които има цената е доста добра, само дано да е този на снимката, а не някое китаѝче :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам тоя, но много ми обива голямото копче и не го нося, незнам как ги носите с тея стърчащи копчета :)

f20100718215225-1-1358A_Logo.gif

Редактирано от iI4oNi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...