Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iPhone2G/3G/3GS и iTouch1G/2G с Custom FW 3.1.x


ML16

Recommended Posts

Здравейте!!!! вчера си сложих win7 на лаптопа и прявя вече трети джейлбрейк , но винаги по средата на джейла ми изписва съобщение че win 7 спира работата на redsnow... и айде пак всичко от начало.Някакви идеи и съвети???? Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калъфе смени порта на USB.И аз съм с Win 7 и нямам подобни проблеми.В начало и на мен ми даваше но със iFunBox но с последната версия си работи както трябва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам iPhone 3г с 2.2.1 фабрично заключен(от глобул).И съм с лаптоп с оригинален Windows 7 и искам да премина на 3.1.2 къстъм.Да истегля файла на Aveliky и от itunes shif+restore?Дали така ще стане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още малко custom FW с добавки:

- Cydia

- Mалкия дял 700мб.

- Добавени програми(при 3GS е премахната програмата Cycorder)

Pack.png

- Лого

BootLogo.png

----------------------------------

iPhone 2G

[download:2u1a5dkr]http://dox.bg/files/dw?a=f7a912a189[/download:2u1a5dkr]

----------------------------------

iPhone 3G Locked(фабрично заключени)

[download:2u1a5dkr]http://dox.bg/files/dw?a=e46587e615[/download:2u1a5dkr]

iPhone 3G Unlocked(фабрично отключени)

[download:2u1a5dkr]http://dox.bg/files/dw?a=9adb3b07d0[/download:2u1a5dkr]

----------------------------------

iPhone 3GS Locked(фабрично заключени)

[download:2u1a5dkr]http://dox.bg/files/dw?a=bf51a95768[/download:2u1a5dkr]

iPhone 3GS Unlocked(фабрично отключени)

[download:2u1a5dkr]http://dox.bg/files/dw?a=841212b7ad[/download:2u1a5dkr]

----------------------------------

Мога ли да помоля зА работещ линк :geek: iPhone 3G Locked(фабрично заключени)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се защо ви са къстъми-те, заради прикачените

програми ли, що ли, а не си минете на оригинални

такива директно! :lol: . Тъкмо сега имате шанс

за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

beckhem, марш на първа страцица на темата и виж първото мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

........

Аз заради custom boot logo-то го исках този :Wink:

Sladichuk: :naughty: Явно голямо удоволствие ти доставя да не си чел правилата и да си правиш каквото искаш, и да пълниш темите и мненията си с излишни неща, защото така постът ти е по– красив...Искаш ли много да те зарадвам и да обходя всичките ти мнения и навсякъде да им напраскам цитат на предходното мнение?

А накрая ще цитирам и получените "награди"... :spank:

ПС. Светкавично изчети правилата, и махни и графиките от подписа си!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне да беше си направил труда да видиш това което ти казах преди да пишеш отново в темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Инсталирах на един 3G ФЗ 3.1.2 Custom FW само с активация. Всичко мина идеално,а след това от cydia

инсталирах ultrasn0w, но ми изчезна името на оператора. Четох на няколко места , че са решили проблема

с програмки от сорта на MakeItMine, но това ми се струва по скоро заобикаляне на проблема от колкото разрешаването му.

Някой има ли идея как, да го оправя.

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решаването на проблема е Dev-Team да си ъпдейтне PwnageTool, за да не се получава това.

Тъй като все още не са остава MakeItMine. След като си го промениш можеш да изтриеш MakeItMine.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм с 2G, което никога не е джейлвано и е с най стария FW какво да права???

P.S Еми с CFW 3.1.2 без да е джейлван преди и с най стария софт стана. Така, че направо действате не е нужно да сте с 3.0/3.1 и джейл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Името на темата е това: Jailbreak за iPhone2G/3G/3GS и iTouch1G/2G с Custom FW 3.1.x, но никъде не намерих CFW за iPod Touch 2G, нито 3.1.1, нито 3.1.2. Може ли линк за 3.1.2? Благодаря предварително

-- Чет Ное 12, 2009 7:11 pm --

Извинявам се че досаждам, но ще може ли един CFW 3.1.2 за iPod Touch 2G

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един изключително тъп въпрос(като за жена, която сама си бърника по iPhone-a) ... Купен е от Глобул 3Г 8ГБ и е заключен ... Джейлбрейкнала съм го и съм с фирм 3.0 ... За да мина на по висок фирм 3.1 или 3.1.2 трябва да изпълня някоя от стъпките в тази тема с избран от мен къстъм фирм .. И ако да ще ми се загубят ли всякакъв вид данни (приложения, музика и тн)?

Много благодаря и прощавайте още един път за въпроса :)

Sladichuk: :naughty:

И аз "като за жена, която сама си бърника по iPhone-a", веднага ти отговарям:

Стъпка 1 – току що си спечели наказание да направиш 100 пъти copy/paste в Notepad с обещанието: "Аз веднага ще прочета и наизустя Разделът с правилата на форума, и няма да спамя(да флудя, да творя офтопик и пр.), като задавам идиотски въпроси повече където и да е било в този форум", след което, НЕ си свободна да си ходиш, а да изпълниш:

Стъпка 2 – марш в спешна творческа командировка ТУК, Веднага!!!! Всички теми! От първата до последната буква! Само след това– в търсачката и темите! А едва след това– безумни въпроси! :read: :spank:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още малко custom FW с добавки:

- Cydia

- Mалкия дял 700мб.

- Добавени програми(при 3GS е премахната програмата Cycorder)

Pack.png

- Лого

BootLogo.png

----------------------------------

iPhone 2G

[download:2rbskbdn]http://dox.bg/files/dw?a=f7a912a189[/download:2rbskbdn]

----------------------------------

iPhone 3G Locked(фабрично заключени)

[download:2rbskbdn]http://dox.bg/files/dw?a=e46587e615[/download:2rbskbdn]

iPhone 3G Unlocked(фабрично отключени)

[download:2rbskbdn]http://dox.bg/files/dw?a=9adb3b07d0[/download:2rbskbdn]

----------------------------------

iPhone 3GS Locked(фабрично заключени)

[download:2rbskbdn]http://dox.bg/files/dw?a=bf51a95768[/download:2rbskbdn]

iPhone 3GS Unlocked(фабрично отключени)

[download:2rbskbdn]http://dox.bg/files/dw?a=841212b7ad[/download:2rbskbdn]

----------------------------------

Мога ли да помоля зА работещ линк :geek: iPhone 3G Locked(фабрично заключени)

Мога ли да помола за един такъв Custom FW за 3 G с това лого, но без програмите, 1000 МБ root и да е за Фабрично отключен, за глобулска карта. И един Custom FW 3.1.2 за iPod Touch 2G

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ресторах телефона 3GS 32 gb купен от GLOBUL ot 3.0 до 3.1.2 по описания начин с shift restor с FW 3.1.2 ФЗ .всичко мина добре ,но след рестора не може да намери мрежа (ползвам си глобулската карта ) .Моля ви ,дайте ми съвет .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

по описания начин с shift restor с FW 3.1.2 ФЗ

Ако ми отговориш на този въпрос ще те позлатя.

Как си го направил по описания начин, като е написано, че щом ползваш телефона с картата с която е закупен да използваш custom FW 3.1.2 за ФО?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз доколкото знам Глобул предлагат два варинта продажба на iPhone. Единият е с абонаментен план, и другият е свободна продажба. Я сега ти кажи какъв е твоя, че има голяма вероятност с copy/paste да те засилим в "творческа командировка". mupo искаше да ти каже да бъдеш по конкретен. Кой е този описан начин. Тука има много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще го направиш с CFW за ФО, то си го пише на всеки CFW в първото мнение. Марш да четеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

колега не е от свободна продажба ,може да се използва само с картата на глобул

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите.Искам да попитам следното. Телефона ми е купуван от ибеи (3g) 8gb. Бях си с 3.0.1 всичко си беше ток, но реших да се направя на тарикат и да ъпдеитвам до 3.1.2 и всичко отиде по дяволите.След безброи опити накрая сложих къстом 3.1

Custom FW 3.1 за iPhone 3G

* root: 768 Mb

* Оригинално boot logo

* Активация (т.е. за фабрично заключени и за телефони неизползвани със SIM картата с която са закупени) но не ми намира оператор дори и като сложа ultrasnow.Моля помогнете (да изчел съм темата), но не мога да разбера дали съм направил update на baseband-a и сега не може да се отключи така ли?Има ли някакъв начин да го върна до 3.0 и сам да го jail и unlock както си го правех до сега използваики viewtopic.php?f=9&t=1213?, защото като го правя и си седи на Downloading Jailbreak Data и се върти кръгчето и си седи така и след 10мин се ребуутва и си седи на emergency call.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

но реших да се направя на тарикат и да ъпдеитвам до 3.1.2 и всичко отиде по дяволите.След безброи опити накрая сложих къстом 3.1.

Значи си ъпдейтнал baseband-a => ultrasn0w не ти върши работа => слагаш blacksn0w

StaniBG, съветвам те да прочетеш всички теми в раздел Правила и всички важни теми, за да не се изпращат предупреждения на твой адрес, ако ме разбираш какво имам предвид.

Внимателно мислете какви ще са последствията от това което се гласите да направите и как може да ги избегнете или в последствие да ги преодолеете чрез някои от темите в този раздел (Отключване, активиране & джейлбрейк)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.

Първо да благодаря на всички, участвали в темата. За пореден път ще кажа, че сте уникално ценни не само със съветите и програмите, а и с желанието да помагате на хората.

Сега ще опитам да систематизирам нещата при мен, за да помогне някой.

Миналата неделя минах от 3.0.1 на 3.1. Всичко си беше перфектно до онзи ден, когато връзвайки телефона в iTunes не ми го разпозна като Alex`s iPhone, а като непознат. Показа ми версията на фирм-а, показа ми примерно кои мелодии съм синхронизирал и т.н.

Реших, че нещо се е бъгнало и след рестарт ще се оправи, но не го направих, а оставих за следващия път.

Вчера в Младост хванах някакъв уайрлес и влязох в нета да погледна една информация за адрес. По едно време както браузвах, телефона се рестартира и след като зареди ми изписа, че е влязъл в сейф мод режим. Зареди си всичко, като единствения проблем беше, че всички икони на програмите бяха разхвърляни безразборно на различни страници, но си работеха.

Преди час отново вързах телефона с iTunes и отново не ми го разпозна. Реших, че е време да се мятам на 3.1.2 и разбира се подкарах както трябва всичко. Вкарах телефона в DFU Режим, но стигнах само до грешка 1604. Втория и третия път също. Опитах да върна поне на 3.1, но пак същото. Все до тази грешка стигам и си стои телефона с кабела на дисплея.

Някакви идеи как да я карам?

пп. Ако на някой му е по-удобно и има предложение за решение, то скайпа ми е включен.

Благодаря предварително на всички, които ще опитат да помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...