Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak за iPhone2G/3G/3GS и iTouch1G/2G с Custom FW 3.1.x


ML16

Recommended Posts

Много съм ти благодарен, много четливо пишеш, няма как да не разбера :razz: .

Мерси още веднъж

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@anrito, радвам се, че си се справила успешно!

Имам молба, виж сега Modem Firmware коя версия ти,

интересно ми е ни кажи.

Благодаря!

Поздрави!

:) И аз се радвам, че всичко най-накрая се оправи! След цялата процедура: Modem Firmware 04.26.08 с CFW 3.1.2 и разбира се запазени 3.0 ECID SHSH files в сървъра на Sauric.

Поздрави! :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПОМОЩ имам 2g 8g излизат ми спешните раговори кажете ми как стъпка по стъпка да го оправя...защото се мъча да го оправя но ми забива .... :) ще съм ви мн благодарен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да ревеш - прочети първия пост в темата. Също така прочети ПРАВИЛАТА на форума, и Въпроси и отговори за начинаещи!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да отключите / Jailbreak Вашият iPhone 2G на OS 3.1.2 Използване на PwnageTool (Mac)

http://translate.google.com/translate?u=http%3A//www.iclarified.com/entry/index.php%3Fenid%3D4255&hl=bg&langpair=auto

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

KurtiMakarov, от него се иска просто да направи рестор с готов CFW от първия пост и не може (защото не чете), а ти с това ръководство го хвърли в тъча и очакваш да го прочете и разбере. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ако съм се изразил погрешно.Не съм сложил поста заради предния,а просто като инфо как се прави къстам на Mac.

п.п. Намерих го и реших да го споделя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Custom FW 3.1 за iPhone 2G by Aveliky

* root: 900 Mb

* Custom boot logo (Изображение)

* Активация и Отключване

* Инсталирани OpenSSH, Backgrounder, BossPrefs, SBSettings и сорса на SOSiPhone

Няма никакви проблеми само shift+restore и готово. Специални благодарности към Aveliky

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е,че вчера инсталирах новият фърм.(custom 3.1.2),но по някаква пичина имах проблем с WiFi.

Реших да се върна към 3.0.1 инсталацията протече нормално(Shift-Restore),но след като завърши дисплеят изглежда по този начин:

http://yfrog.com/5kiphoneafterreset14696a7j

Рестартирах телефона няколко пъти,но без резултат.За да не ''омажа'' нещо по телефона не съм го пипал и реших да се обърна към вас.

Телефонът е 3G 8GB,Фабрично заключен.

П.С.-разреших си проблема :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих update на FW без да минавам в DFU режим. Директно Shift/Option + Restore и Custom FW (използвах този iPhone1,2_3.1.2_7D11_3G_Unlocked_Pack by Aveliky) iPhone е ФО , проблем ли ще е този преход ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е проблем - точно така трябва да се ресторне, а не от DFU. Ако беше опитал от DFU щеше да получиш грешка 1600.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна работа. Направих ъпдейт на FW с оригинала на Aplle, и нямаше никакви проблеми докато не си сложих SBSettings. След респринга ми изчезна Wi-Fi-то. Изглежда все едно въобще няма, а на практика работи. Само дето постоянно е включено. На някой друг да му се случило подобно нещо?

П.П. Джейлнах го с blackra1n.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Изглежда все едно въобще няма, а на практика работи. Само дето постоянно е включено." :eek:

Нещо не разбирам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в Settings и Wi-Fi e сиво и пише No Wi-Fi. Даже като видях това помислих, че се е прецакала машинката. Но като включих WiFiTrack си намира мрежи и се закачва. Сега по-добре ли го обясних?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в Settings и Wi-Fi e сиво и пише No Wi-Fi. Даже като видях това помислих, че се е прецакала машинката. Но като включих WiFiTrack си намира мрежи и се закачва. Сега по-добре ли го обясних?

Случайно да си пуснал (game mode)от някоя програма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм го направил е случайно. :razz: Как става това? И как се спира? Факт е, че знака за Wi-Fi изчезна след респринг, след инсталация на SBsettins.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах такъв проблем в последствие на много алкохол...Моята програма е swap mode,но има доста такива.Прегледай си програмите отговорът е там,просто не го виждаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж какви програми си качвал последно и какво си активирал,или пре-инсталирай sbsethings от cydia.3.0.5 е последната на sbsethings

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен. След преинсталация на sbsettings и рестарт на телефона. След респринг нямаше ефект. Чак след тотален рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, интересува ме как мога да видя дали ми е заключен фабрично телефона, понеже съм го взимал от приятел, а той каза че няма да имам проблеми с каквато и да е карта да слагам. Телефона е закупен от Канада, но не знам от точно кой оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По скоро да разбереш дали е ФО

http://bgiphone.com/a/unlocked.htm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се мъчи - в Канада и САЩ не се продават отключени. Качи кастъм за ФЗ, инсталирай ултраснега наново и си цар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях с 3.0 на ФО 3G и си имаше лого .като сложих кастъм фирмуер 3.1.2 за ФО не излиза горе логото на оператора.Какво съм сгрешил.Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...