Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

Това го добавяме в sys файла ,под кода за камерите ли?

Излезна нова версия SpeedCam_067.txt.

Наложи се да преработя програмката за конвертиране в lua файл.

Всичко необходимо можете да изтеглите от тук

хубаво си излизат версиите ама при мен не генерирва файл :( и не работят камерите при ръчно добавяне :\

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

Момчета и момичета! Пускам ви линкове за Navteq Q3 EU Maps или казано на друг език последните карти (Европа) за IGO. Може да си качите само картите които ви интересуват, не е нижно да качвате всички карти.

Линковете бяха перемахнати поради нарошаване на авторски права. Скоро ще намеря начин да пусна нови линкове.

Редактирано от Kachovets
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След инсталация на Primo Europe 2.1.6 на iPhone 4S 5.0.1 с jealbreak ми отваря програмата в малко прозорче в средата на дисплея. Разгледах темата, но не открих никой с подобен проблем. Потърсих и в гоогле, но и там нищо полезно. Така, че ще се радвам ако някой има идея как мога да го оправя. Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах, но не знам какво да търся..

аз 2.3 исках, но я нямам все още. Чакам линк от Kachovets..

Edit: с 2.3 всичко е идеално :)

Редактирано от rusid
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Линкове се искат САМО НА ЛИЧНО!!! Колко пъти трябва да се предъвче, за да вденете???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията за iPhone чете само готовите файлове за потребителски POI, т.е трябва да се конвертират в user.upoi. Има доста програми и сайтове за това. Надявам се знаете къде да поставите файла. Ето един за проба със стоте национални обекта - http://dox.bg/files/dw?a=dd5234344a

Редактирано от Vami
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здр колега пробвах файла но не се получи или аз не ги намирам после. сложих ги в папката Library->Preferences.

Със версия 2.3.1 съм. Навсякъде е обяснено че папката на програмата е 8C8CA6F0-6F85-46D4-86C3-7A0B8ED0220A докато при мен е 6AE09C2B-ACC0-45D7-BBF7-95F1CEFBEC5C . Незнам сигурно защото е по-нова версия. Ако някой е успял на тази версия да добави може да сподели как става.

Редактирано от AlexandarRaikovYordanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети повечко из темите за iGO, не е само тази. Има обяснено кое, къде се слага. Номерата на папките са индивидуални за всяка инсталация/устройство.

Не цитирай последно мнение!!! Имаш и правила да четеш!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AlexandarRaikovYordanov, добави си една или няколко точки във фаворити и виж къде програмата е създала файла user.upoi. След това просто го смени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Vami

да така стана и пътят се оказа //var/mobile/Applications/6AE09C2B-ACC0-45D7-BBF7-95F1CEFBEC5C/Documents/Preferences/profiles/01/user.upoi

добавих една точка после влязох и замених с твоя файл, сетнах premision на 755 и owner mobile и като влязох после в примото моето място което бях запаметил го нямаше вече но и 100 обекта ги няма празно е.

някакви идеи имаш ли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде работещ линк към файловете :rolleyes:

Подкарах камерите с версия iGO v.2.1.6 на iPhone 4 c iOS 5.0.1. Ето как стана:

Трябва да имате изтеглен txt файл за камерите. Аз използвах този.

Трябва да си изтеглите и този файл, който после да преименувате на "sys.txt". Не знам защо, но нещо не се получи, когато аз си създавах сис файла, но се получи, когато преименувах този файл.

Двата горни файла, според пост #70 от тази тема са ни предоставени от vanko0033, за което съм му благодарен.

След като имате двата файла, копирате този с камерите в .../content/speedcam , а sys.txt в главната директория и ..... готово.

ПП подсигурете се iGO да е изключен преди да го стартирате, за да проверите дали сте успяли да подкарате камерите. Това означава, че трябва да изключите програмата и от Мулти таска или да изключите и включите телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана тя една... Значи купих си igo primo eastern europe:

http://itunes.apple.com/gb/app/eastern-europe-igo-primo-app/id340173808?mt=8

и започнах да си го ползвам. Всичко много добре обаче се наложи да пътувам в страна която я няма в програмата. След това си купих пълната версия за Европа и с учудване забелязах, че не е ъпгреид а просто нова програма дублираща от части старата за държавите от източна Европа.

Та сега ако има някой който иска да има некракната версия продавам за 50лв. тази за източна европа. Пишете на лично да се уговорим при интерес...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана Благодаря, много полезна информация... Весел празник

Стана тя една... Значи купих си igo primo eastern europe:

http://itunes.apple....d340173808?mt=8

и започнах да си го ползвам. Всичко много добре обаче се наложи да пътувам в страна която я няма в програмата. След това си купих пълната версия за Европа и с учудване забелязах, че не е ъпгреид а просто нова програма дублираща от части старата за държавите от източна Европа.

Та сега ако има някой който иска да има некракната версия продавам за 50лв. тази за източна европа. Пишете на лично да се уговорим при интерес...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи имам следното запитване: На какво се дължи това, че когато пиша "Централна гара" в търсене на iGo не ми излиза нищо, нито пък "студентски град". Това как се оправя? Бихте ли ми казали ? Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, стана, благодаря! :)) А иначе, някъде има ли навигацията на Български език. Не че не знам английски, но все пак? :) (Говоря за България)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя грешка...

И ако не е нахално: това с POI откъде да го изтегля, че всички линкове са изтекли. И как да ги добавя + speedcams?

Редактирано от Zt4cy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай http://poiplaza.com - има купища точки за всички държави, плюс камери и пр.Изтегляш ги в подходящия формат и ровиш из темата къде и как се слагат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...