Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

Пусни приложението и виж какво пише в About - ако е от септември, значи всъщност ползваш модната стара версия. Казват, че последните версии отново ползват защитата Кали и не подлежат на "лечение".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

Изобщо не мога да стигна до такава опция. В началото ми дава да направя първоначалните настройки и до там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО Жоре твойта навигация бачка без грешка ! Отново ТИ благодаря ! Тествано на 3GS iOS 4.3.3 в Пловдив

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До мен стигна вариант 2.1.6 от Септември , както каза Виктор това е модната стара версия . Програмата крашва при стартиране , но след оправяне на правата на 3гс 5.0 тръгва , а на 4-ка с 5.0 стига до края на първоначалните настройки и крашва .

Правата се оправят най-лесно със SBSettings

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за въпроса, но знам, че има начин да се сложи Примо на 4.1, въпреки че изисква 4.3.3...проблема е че нямам SHSH за 4.3.x а искам да сложа Примо-то. Някой може ли да даде бърза инструкция как да го кача(по-точно как да го хак-на :D ) Мерси предварително...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм го и назад в темата - "хакни" си телефона. Редактирай Systemversion.plist - пиши че е 4.3.3 и немаш ядове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alxx, благодарско! :) @joroiliev аз също бих помолил за един линк на ЛС за сглобената версия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам едно питане

Може ли да ми кажете за какво служи опцията Автопул в настройките-настройка на маршрут

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че @joroiliev, е влизал и днес а много хора ми казват, че не им отговаря. Ако е така, явно си има някакви съображения и нека, някой, който я е получил, да я разпрати на останалите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който иска мога да му дам линк към Примо 2.1.6 с карти на европа.

Пишете ми само на лично!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голяма мъка! С 2.1.5 съм, добавих картите и готовите пои- та, но кастъм пои-та и камери не щат да ми тръгнат! Пои-та свалям от poiplaza в kml формат, правя директория userdata/poi в content и Нищо не се случва. Камерите слагам в тяхната си директория, трия стария файл, слагам в sys.ini необходимите опции, навито ме пита дали искам да ги активирам и толкова. А всичко останало си бачка чудесно! Има ли някакви разрешения, които трябва да променям?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как се търсят блокове в орг. закупено Primo?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствения начин, който аз намерих е: Намери/Локално търсене - изисква Wi-Fi/3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже забелязах, че iGo Primo 2.1.6 НЕ показва номерата на улиците (3/4 от Пловдивските). Реших да си направя експеримент и да заменя картите от друго iGo ! Стана, вече показва номерата на всички улици :smile: Ето и какво направих (надявам се да помогна за подобряването)

1. iGO.Primo.2.1.BG.by.VSL от тук ще вземем картите ;)

2. iGo v.2.1.6 BG only от Жорката (тук ще слагаме картите)

3. Отваряме iGO.Primo.2.1.BG.by.VSL с WinRAR и отиваме в Payload\iGO_World.app\content\map и разерхивираме цялата папка map (примерно на десктоп-а) и затваряме WinRAR-а !

4. отваряме (с WinRAR) iGo v.2.1.6 BG only от Жорката (Благодарности) и отиваме в Payload\iGO_Myway.app\content\map и затриваме всичко което е в map, след което копираме (отново всичко ;) ) от папка map която взехме от iGO.Primo.2.1.BG.by.VSL и го поставяме във вече празната папка map ! След като приключи WinRAR-а с прехвърлянето го затваряме !

Честито :tooth: това е !

The Shaman ми.... картата е същата ;) Bulgaria_NQ_2011.Q2_110829.fbl (ако не вярваш провери), пък и не съм толкова шашав де :tooth: (може би)

edit: Намерих и по-лесен начин: Просто триете файла Bulgaria.fbl намираш се в map на iGo v.2.1.6 и сте готови :smile: !

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Номерата на блоковете икварталите в картата ли са или в POI? Извинявам се ако въпросът е тъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата в Igo Europe, което се продава в момента е тази:

Screen%20Shot%202011-12-23%20at%207.16.15%20PM.png

Screen%20Shot%202011-12-23%20at%207.23.33%20PM.png

Няма квартали и блокове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали някой може да ми пусне на лично всички камери за Европа в *.spud

10X :p

ps: Весела Коледа!

edit: може и в *.txt формат :)

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

След ъпдейт на iPhone 4 от 5.0 до 5.0.1 iGo Primo 2.1 стига само до начален екран и ме изхвърля. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който иска мога да му дам линк към Примо 2.1.6 с карти на европа.

Пишете ми само на лично!

Искания САМО НА ЛС!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...