Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

Свалете си от AppCake+ , Igo primo Turkey 2.1.5 инсталирате и си добавяте картите,така мисля,че става....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

Аз така или иначе съм си взел EEU и искам да пробвам, ако може линк за камери на ЛС това е най-лесния вариант да провера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалете си от AppCake+ , Igo primo Turkey 2.1.5 инсталирате и си добавяте картите,така мисля,че става....

Пробвах. И с други карти и без карти на джейлнат ios 5 iphone 4 фо не тръгва... 2.1 поне стигам до края на уизарда, на тази дори не започва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така или иначе съм си взел EEU и искам да пробвам, ако може линк за камери на ЛС това е най-лесния вариант да провера

Чак сега ти видях поста, съжалявам! И аз имам същата версия, като добавя карти или друго съдържание ми излиза като "неактивно съдържание" или "нямате права над бля бля". Беше нещо подобно, не ми се пробва пак за да ти кажа точния синтаксис. Пуснах във фейса на Иго да вкарат опция за добавяне на карти във ЕЕУ версията, поне Гърция и Австрия, уж казаха, че ще го имат предвид за бъдещи ъпдейти.

Редактирано от icog
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми надявам се да има опция да си купуваш карти които ти искаш и да си направиш сет който на теб да ти върши работа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой провал ли е примото на iOS 5? При мен крашва на съветника в началото и не иска да се стартира...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен същия проблем , след като дам Финиш и крашва , ще чакаме оптимизирана версия за iOS5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята работи перфектно, но е платена.

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=42.617698,25.384158

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък току що качих новата 2.1.5 EEU която е достъпна в installous но в сравнение със Sygic доста лагва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря koppo, в itunes се вижда като igo primo World. Наистина е 2.1.5 и работи чудесно на ios 5. Картите могат да се редактират. Много се радвам.

Редактирано от vilent
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже откъде да сменя стрелката с 3d кола.

Качих си iGO Primo 2.1.5 със скин diMkaWA_iP111. Папката content\car е пълна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, точно там го намерих просто се оказа, че трябвало да скрулирам.

Сега се натъкнах на друг проблем.

Качих си операционната система на iOS 5.0 (9А334) като съм със старият бб 04.10.01 във файла Iphone.ini в папка "...\iGO_World.app\data.zip\project_config\Iphone.ini" добавям редовете:

[warning]

speedcam_enabled=1

speedcam_warning=1

speedcam_maxdistance_from_road=10

Когато пусна програмата потвърждавам, че желая да ползвам опцията за "speedcam", но когато добавя файлът SpeedCam_066.txt в "...\iGO_World.app\content\speedcam\" , програмата повече не иска да се стартира. При iOS 4.3.3 с този метод всичко беше ОК.

Ще се радвам ако някой подскаже къде е проблемът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам иго примо 2.1.5 моднато само за бг който иска да пише лс.

@MarioIvanov

Свали си конвертор от txt в spud от:

http://www.rapidspre...p?id=uen4jsdell

Презапиши с новият файл в /Library/Caches/content/speedcam

Излез на път и пробвай да минеш някъде кадето има камера и трябва да се активират.

Успех.

Редактирано от GalaxyNET
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих опция за камери във версия 2.1.5..

има ли изобщо?

Още един линк за конвертора.

https://rs507tl4.rap...5B0CC86975D|0|0

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали си конвертор от txt в spud от:

http://www.rapidspre...p?id=uen4jsdell

Презапиши с новият файл в /Library/Caches/content/speedcam

Излез на път и пробвай да минеш някъде кадето има камера и трябва да се активират.

Успех.

При мен не се получи. Може би бъркам някъде или нещо се е омазало във версията на iGO, която имам.

Върнах си телефона на iOS 4.3.3 и всичко заспа.

Ако някой открие решение нека да пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

What's New in version 2.1.6

iPhone 4S support

Category: Navigation

Released: 2009-08-03

Version: 2.1.6

Size: 1.8 GB

Seller: NNG Global Services Kft.

Languages Bulgarian, Catalan, Czech, Danish, German, Greek, English, Spanish, Estonian, Finnish, French, Croatian, Hungarian, Italian, Lithuanian, Latvian, Dutch, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Serbian, Swedish, Turkish, Ukrain

Requirements Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 4.3 or later.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих новата 2.1.6,но и тук не намирам опция за камерите.

Могат ли да се активират .....помагайте...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да намериш опция трябва да си сложиш скин. Единственият скин, който съм намерил до сега за тази версия е "diMkaWA_iP111". Но дали ще ползваш скин или ще укажеш в "sys.txt", че желаеш опцията за камерите да е включена, ефектът при iOS 5 е все един и същ - програмата крашва. Или поне така беше с версия 2.1.5. Сега тегля версия 2.1.6 и през почивните дни ще метна отново iOS 5, за да пробвам, освен ако не ме изпреварите. Ще се радвам ако стане. Само заради тази програма се върнах на iOS 4.3.3

ПП Файлът "sys.txt" трябва да съществува в основната директория на програмата, ако го няма там можете да си го създадете с нотпад. Редовете, които трябва да се поставят там са (поне така сработва при версия 2.1.5 на iOS 4.3.3):

[warning]

speedcam_enabled=1

speedcam_warning=1

speedcam_maxdistance_from_road=10

Редактирано от MarioIvanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкарах камерите с версия iGO v.2.1.6 на iPhone 4 c iOS 5.0.1. Ето как стана:

Трябва да имате изтеглен txt файл за камерите. Аз използвах този.

Трябва да си изтеглите и този файл, който после да преименувате на "sys.txt". Не знам защо, но нещо не се получи, когато аз си създавах сис файла, но се получи, когато преименувах този файл.

Двата горни файла, според пост #70 от тази тема са ни предоставени от vanko0033, за което съм му благодарен.

След като имате двата файла, копирате този с камерите в .../content/speedcam , а sys.txt в главната директория и ..... готово.

ПП подсигурете се iGO да е изключен преди да го стартирате, за да проверите дали сте успяли да подкарате камерите. Това означава, че трябва да изключите програмата и от Мулти таска или да изключите и включите телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сглобих най новият iGo primo с всички най-нови карти на Европа/на Навтек/ + всички poi и разширени poi+ работеща функция за камерите/вкарал съм всички най нови за европа и БГ / + много 3 D сгради+ релефа на NASA и адски много POI точки за България включително и POI за блоковете/не е нужно да се търси вече с жк а само се пише примерно бл.216/.

Изпращам на Л.С.

22556504e9952c5a.PNG 0e027308b5e1b094.PNG

a28e98a9841b9fd4.PNG 7b7b2face35c52b9.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще се забавя с линковете, защото за трети път се опитвам да кача готовото приложение. Май нещо интернета не ми е както трябва днес и само ме изхвърля. Все не мога да го кача до 100% и да дам линка след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някой по скайп и оттам по другите канали :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не мога да разбера от къде идва проблема с версия 2.1.5 нямам никакви проблеми, сега си качих версията на joroiliev, след като направя първоначалните настройки в момента в, който натисна finish и ме изхвърля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...