Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iGo Primo


forko

Recommended Posts

На 3GS му идват тежички някой програми, колега замисли се за една 4-ка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 346
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    40

  • Alxx®

    32

  • jh_ivanov

    20

  • MarioIvanov

    16

The Shaman нямам линк ,на компа си я имам...,пробвах да я кача ама има лимит от 2 гигабайта....!!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж това може да помогне. Ако не, става и на скайп тази вечер. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как са я стъкмили 2,3гъби, при условие че апсторските програми имат лимит също 2гб? Резни нещо излишно от програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф ,да прави сте...,говорих с момчето,което ми даде програмата и каза,че е свалил IGO PRIMO 2.1.5 за определена държава след ,което е добавил картите за Европа.....,ако искате да я видите ето ви линка,обаче след инсталация трябва да се добавят картите....,преценете си сами,дали става така,при мен си работи ,но не видях разлика с предишната версия.... Забранено е поставянето на линкове към кракнати приложения.

---

I am here: http://maps.google.c...97947,25.231390

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми помогне с камерите на 4.3.5. Сменям iphone.ini файла дава ми въпрос дали да остави предупреждението включено и всичко е ОК докато сложа .txt файла - папка /private/var/mobile/Applications/ХХХХХХХХХХХХХ/Documents/content/speedcam . Програмата не може да стартира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мога ли да помоля за линк на iGo Primo Europe edition който е с добавени speed камери и всичките му екстри и ако може да е на 1/2 разделена че някои сайтове за файловo споделяне за файлове над определен размер искат Premium acc. Надявам се да не съм нахален. А защо вече не се поствят линкове, преди човек можеше да си направи сет по свое желание без да занимава хората

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така искам да споделя от опит как спрях крашването на програмата, за което споменавах няколко поста по нагоре. И така. Отворих ipa файла с разархивираща програма и я разархивирах. След това добавих в папката content и съответните папки карти, пои-та и други неща които исках. Архивирах отново програмата и я преименувах заедно с разширението което трябва да е .ipa. След това през iFunBox-a я инсталирах без да трия преди това вече инсталираната програма. Учудването ми беше че не се инсталира като ново приложение а сякаш просто упдейтна вече инсталираното като добави новите елементи. И след това вече програмата поне при мен си работи без краш и имаш всичко качено за цяла европа.

Това е и ако някой иска на лична или по скайп мога да дообясня и да ми пратя готовата версия но е малко голяма 2.44 Gb. Да доуточня че става въпрос за iGO Primo 2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мога ли да помоля за линк на iGo Primo Europe edition който е с добавени speed камери и всичките му екстри и ако може да е на 1/2 разделена че някои сайтове за файловo споделяне за файлове над определен размер искат Premium acc.

Съжалявам че нахалствам и съм нетърпелив, но ми се налага един трип

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш БГ версията от замунда и си искаш картите тук. Явно, тези, които ти отговаряме тук, нямаме цяла Европа. Ако ти я сглобя обаче ще отиде на три гиги ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я пробвах, но като цъкна ми зарежда началния тапет за секунди и крашва. С iPhone 4 съм ФO вчера го джейлнах на 5.0 с redsn0w 0.9.9b7

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи търсиш 2.1.5. Някой каза, че ще я прати, но така и си остана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следните 2 въпроса

1. В iTunes гледам че iGo Primo за North America e FREE, ако я свала може ли да се кракне :)

2. Ако си купа от iTunes iGo Primo EEU мога ли да я кракна по някакъв начин и да си добавям карти за др страни POI камери и т.н

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ако е така защо се знимават да ги кракват мисля че всеки би заделил 20 евро т.е ще мога си добавям карти без да я краквам?

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На игрите не им се добавят карти нали? Приеми, че просто има добри хора ;)

пп. За добавянето нека каже някой, който е слагал на купена, но според мен не би трябвало да има проблем. Няма логика а и целта на кракването не е това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вчер, тъй като се чуда какво да права и свалих iGo North America от iTunes, тъй като е фри и пробвах да добава картите за БГ но не ми излизат имам GPS сигнал, та ако си купа iGo PRimo EEU незнам дали ще мога да добава карти за др страни освен наличните

Понеже ме сърбат ръцете си я поръчах и сега я свалям, как да пробвам, ако кача карта на гърция дали работи или трябва да се кракне и ако може линк за карта на гърция на ЛС

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е по силите да я кракнеш, съответно и няма как да добавяш каквото и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Пробвал съм, но след това изхвърля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех че в Store-a може да си купуваш карти, единствено мога да си взема Speed камери и 3D package, аз очаквах да може да си докупувам карти и за др държави

PS Има ли вариант да я върна, аз по-добре да си купа версията за цяла Европа

най-лесно ще стане да пробвам дали ще стане със спиид камери може ли някой да даде линк. При igo като не си в движение и зададеш маршрут и го проследиш на симулация виждат ли се камерите, щото на tomtom не се виждат

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...