Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Препоръка за слушалки


Haunted

Recommended Posts

Ами мрежичката е хваната здраво, поне така като пипнах не личи да се мести или мърда.

Силиконовите тапи, са захванати с една контра, която бих казал, че с усилие се маха. Може да се каже, че са фикснали разни бъгове, за които вие говорите.

Ето снимки:

img0057iv.jpg

img0058mx.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мрежичката чистя посредством четка за зъби. Самите слушалки мия с мокри кърпички. Тапичките накисвам в мивката и ги мия с малко сапун. После чрез продухване ги суша.

Мрежичката е абсолютно същата, като на стария модел, но сигурно е хваната по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз - какви слушалки с микрофон (за iPhone) бихте препоръчали? Цената не голям фактор, колкото това, че трябва да са тапички, НО да са "класическите" тапички, а не със силиконови части и т.н., които влизат още по-навътре в ухото. Пробвал съм доста и не ми понасят (от евтини филипски, до акг и босе)...

Бая гледах, ама май само на Apple тия към айфона отговарят на изискването да са "обикновени" тапички... Ама като ми се счупиха мойте - май пак такива ще взимам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

Интересуват ме някой слушалки с Remote за iPhone. Какви бихте предложили?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено тези: http://www.zagg.com/audio/smart-buds.php

Можеш да си ги намериш по-евтино в ибей или да си издириш код за 25-50Р% отстъпка. Неприятно впечатление ми прави само, че явно от скоро загг са си сменили цените на сайта и вече като поръчваш от Европа, са в Евро.. Сякаш 50$ и 50 евро са една и съща сума..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено ако намеря такива на хубави пари, ще ги пробвам. Някакви впечатления имаш ли от тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aз лично ползвам Audio Technica ATH M50 и на пазара в средния клас по- добро няма. В много отношения конкурират най- високия клас , но са и малко по- скъпички - около 280 лв. Но като съотношение цена/качество нямат аналог.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, да :smile: Особенно с тая грандоманска цена...

Колега, метни едно оче на това. Марката и цената няма да коментирам, безсмислено е.

Ето ти спецификациите на пдф:Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа - на фона на продаващите се за над 400-450лв. слушалки на Dr. Dre и Bose, които дори не вадят чак такъв добър саунд като за парите си, си е направо оферта. Това веднъж се взима и забравяш. Аз ги ползвам също и с една Креативка X-Fi HD и отвява всичко, което съм слушал и пробвал. Но както казах- малко по- скъпи са , което зависи от гледната точка - може и да е минус..

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последното мнение!

Някъде по ревютата четох, че този Remote много лесно се чупи. Иначе AKG... Определено си заслужават за цена/качество!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес търсих да си купя безжични слушалка и микрофон за ipad,но нещо ударих на камък.Имаше някакви в магазина,които се чуваше разговора през facetimе,но пък през skype и sip програми не се чува.Търсих в нета,но не намерих.Някой има ли опит?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неол-чо влачеше някакви "Нокиа", май и работят. Питай го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ка'й честно тея тапи верно ли струват $1200 :yikes: pff

AKG K3003

ПП. Каква е разликата между Q350 и K350?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Q са само слушалки, другото е хендсфри.

П.П. "Ония" са 1200 евра, не долари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да взема едни такива!Как са откъм звук?То ясно,че няма да е кой знае какво,но все пак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Q са само слушалки, другото е хендсфри.

П.П. "Ония" са 1200 евра, не долари.

Тъпото е, че само Q350 намирам в наш магазин, К350 никъде не виждам. Има ли от къде да се вземт в БГ или да поръчвам от някъде онлайн?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм виждал никъде нови модели от акг. Давай онлайн и без това ще ти излезе по - тънко ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз Q350-ките ги намерих в технополис за 99 кинта (ЦЪК), но защо не са внесли и K350. Макар, че като ги знам тея сайтове колко са актуални, може и да ги имат в наличност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, чат - пат има и в мултирама, но не разчитай на редовен внос - просто на някой мениджър му е щукнало да зареди даден модел. Питай ги бре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Говорите за някакви скъпи слушалки,а аз си ползвам оригиналните от 4S :tooth: .Освен че вадят уникален звук,са ми и удобни.Ако трябва след време да ги сменям,то бих си купил Beats by Dre,няма спор че те са едни от най-добрите за мобилни устройства а и като цяло.

Редактирано от wabbittPG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...