Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Препоръка за слушалки


Haunted

Recommended Posts

Мда, натъпкани са с ненужен бас, който е над всичко останало и звука е пълен леш. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, най-добрите за мобилно устройство :D Та те Apple In-Ear да слагаха към окомплектовката, пак нямаше да си прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа друго:

Независимо каква професия упражняваш и какъв "експерт" си, ухото и чувствителността му са индивидуални при всеки човек(личният вкус, пък - съвсем). Успешното продаване на Бийтс бай Дре се дължи само на популярното между дришльовците име. Има купища слушалки със същите или почти същите параметри/усещане, които струват в пъти по - малко. Спирам до тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic::tooth:

4300360_700b.jpg

А иначе сериозно, при наличието на алтернативи като Bose QuietComfort, които лично съм тествал в рамките на 1-2 седмици, не виждам защо някой би си купил Beats? Изключвам вече по-горе споменатите членове на Асоциацията на пъпчивите тийнейджъри. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Знаете ли от къде мога да купя такава слушалка в София? Трябва ми за подарък спешно!

f1da3def79311afe.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намери хубава слушалка и ела да ти я сглобя с кабели. Даже ще е по-гавричка ако е от наш'те ТА :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой има ли представа дали слушалките urbeats от HTC One X ще работят на iPhone или по точно дали ще може да се ползва и като hands-free. Нещо за качеството на тези слушалки да споделите също, ако е възможно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да ви кажа,че от един magazin на Ейпъл тук в Испания си взех едни слушалки на "Sony" за 9 евро и са нещо ненормално,кристален и плътен звук.. не се вживявайте мноог когато купувате,гледайте просто да са оригинални :Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах Dean, то една уредба на Sony за 800 лв вади "плътен звук", но ако ти пусна звук от моето "Харман-че" ще я сложи в малкия си джоб, нищо, че и двете са "оригинални". :tooth:

Със всяка техника е така, не се излагай! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е,то е ясно,че там другите слушалки дето бяха над 120 евро и нагоре ще са по-добри,но за човек,който иска просто да си слуша музика и тия от 9 евро са му достатъчни,да не говорим,че наистина са супер добри.

Не всеки е способен да плати голяма цена за едни слушалки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой има ли впечатления от jvc ha-fx1x, AKG K321, Sony MDREX38IPB. Колебая се между тези трите модела 50-80лв.

Редактирано от tonus
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Пробвала съм какви ли не слушалки, но все или нямаха хубав бас или пък много пискаха.

Купувала съм си и за над 130 лв. слушалки но някак си не бях доволна.

И така докато случайно не ползвах едни на една моя приятелка.

Направо полудях като им чух звука нямащ нищо общо с всички пробвани от мен досега и цената им е 16 лв. с 2 г. гаранция. http://www.computern...emart&Itemid=26

Толкова е силен и мощен звука че чак някой път не издържам и ги намалям.

Като им гледам характеристиките всичко е "NO". Дори ги дават, че са несъвместими с iPhone и iPod .Oo.

Интересно ми е тапите на Apple, които струват 150лв. дали си заслужават? Защото обикновените от комплекта не стават за нищо. Ако искате качетво гледайте слушалките да са 32 Ома.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то съпротивлението зависи от честотата. Например, Apple го дават за 100 Hz. Кой знае другите производители как си го дефинират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш "от максималното съпротивление на дадена честота, зависи силата и качеството на чвука"? Добри са епълските, но за тая цена има още по - добри. Новите модели AKG, слагат Епъл в малкия джоб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли впечатления от jvc ha-fx1x, AKG K321, Sony MDREX38IPB. Колебая се между тези трите модела 50-80лв.

Разгледай тук: http://www.earphones...e-headsets.html

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бързайте да си купувате нови слушалки, с комплекта на iPhone 5 ще има "Beats by Jobs" :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз от скоро съм собственик на Brainwavz M2, занимавам се с музика и смело мога да твърдя, че познавам качествения и правилен звук. За цената от 50 евро, съм наистина очарован от качеството. Прослушал съм може би над 20 модела тапи и в този ценови диапазон, тези нямат равни. Но както каза някой колега по- горе всеки има индивидуални предпочитания, аз приемрно държа на правилният звук.

1000x500px-LL-6c134881_M2-1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз след малко четене си взех Jays a-Jays Three Heavy bass Earphones - Black. Шведски дизайн и разбира се сглобен в Китай. Не са кой знае какво, но за цената си са добри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

От мен имате още 1 глас за AKG324p !!! Сега са на цена 40 лв. във Технополис(Техномаркет,незнам със сигурност кой беше) в City Center Sofia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Супер" оферта, особенно като се има предвид, че не се произвеждат от 2010-та :smile:( а 2010-та в плесио бяха 39лв).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...