Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Препоръка за слушалки


Haunted

Recommended Posts

Какви "тапи" бихте ми препоръчали до 50 лв, защото моите вече са на 3 години и вече издъхват?

Прочетох предишните постове, но слушалки от 2010-та…

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, те да не са ползвани две години бре? :smile: Кихни си за К340 тогава, ама парата е дубъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като ще даваш 50 кинта, дай 60 и си купи Earpods. В сравнение със старите епълски слушалки качеството на звука е неизмеримо по-добро. Даже neol23, ако чете темата, ще му кажа да си изхвърли beats by Dre и да си вземе Earpods. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам едни akg преди 6 м ги взех за 100 лв от dice ако искаш ще ти ги дам за 50

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антоне, иърподс срещу акг е обречена битка. Познай в чия полза? :smile:

Колега, кой модел продаваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нужда от тях, иначе съм първа писта. Асенчо, не се бави ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за тези и тези ?

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Умувай още, ще ги продаде. Сравняваш ЗАЗ-ка с Мерцедес. Освен това, акг-тата са хендсфрий ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Какво мислите за тези колеги?

http://www.jbl.com/e...33i/J33I_JBL_US

и тези

http://www.jbl.com/e...22i/J22I_JBL_US

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждат добре а и са марка все пак.Аз карам с тези http://www.beatsbydre.com/earphones/beats-tour/beats-beatstour,default,pd.html .Уникални са за мен:).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

J33i показват сериозни параметри като за цената, пък и дизайнът е хубав. Не бих ги мислил много - много ;)

П.П. Парламата, наречена бийтс бай Дре не е за коментар даже. Не ми се обиждай, ама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коствали ми са 50$,което е бонбон.А за качеството всеки си има предпочетания.Не съм ползвал фалшивите и нямам представа как са.Има представа само от оригиналните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

J33i показват сериозни параметри като за цената, пък и дизайнът е хубав. Не бих ги мислил много - много ;)

Никъде не мога да видя ревю или нещо подобно, единствено видях няколко мнения в Амазон и там някой беше споделил, че са тежки и падат от ушите при ходене. Аз мисля, като чета параметрите, че трябва да са супер, но искам да мога спокойно да се разхождам с тях та дори и да тичам и да слушам музика примерно.

Странно ми е, че не намирам мнения за тях, не ги купуват ли, каква е причината не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, едно приятелче се връща от Швейцария и искам да ми купи от там слушалки на Beats by Dre, но не знам на кой модел да се спра. Нямам опция как да направя сръвнение между различните модели и за това искам вашата помощ. Моделите на които съм се спрял са :

Beats by Dre Wireless

Beats by Dre Solo HD

Beats by Dre Studio

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам,че тук ще получиш мнение за Дретата.Все пак всеки реално мислещ знае колко плащаш за качество и колко за един надпис Dre

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към София, може да ги пробваш при нас.

Ползвам от 3-4 месеца Solo HD и нямам оплаквания, доста чист звук (все пак си има по 2 говорителя в мида). Взеха да се чуват леки прискърцвания от корпуса при движение, които при пусната музика не съм чул още, само при слагане и махане.

Звуко-изолацията е добра над 65-70% на телефона, не чувам нищо около мен дори и в раздрънкан рейс, но и околните слушат хубава музика над тази граница :smile: Възглавниците са меки и дори при няколко часа употреба не съм усетил дразнене.

Със Studio само съм се заигравал да ги чуя, свирят значително по-мощно, но баса ми идва малко преекспониран, което ако се радваш да дъни, ще ти хареса. От към тегло не е чак толкова осезаема разликата, но са една идея по-стабилни на главата. Това се дължи и на мидите, които при тях не стъпват върху ушната мида, а около нея, което от своя страна дава и по-добра изолация.

Wireless още не съм чувал. Бих ти препоръчал Executive, които са доста близки до Studio, но са с метален корпус, съответно малко по-тежки, но надявам се по-здрави. При тях възглавниците на шайбите са още по-меки. В звука не усетих особена разлика, с изключение на по-нормалния бас.

Mixr е с доста чист и реален (неподсилен) звук, но с по-твърди възглавници, което не знам при по-продължителна употреба, дали няма да дразни.

Добре е да имаш в предвид, че всичко освен Mixr и Solo HD е с батерии.

И все пак, аз не бих си купил толкова скъпи слушалки, без да ги чуя, за това и сме се погрижили, почти всички да може да се тестват. Съвета ми е да ги чуеш и да си създадеш собствени изводи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам,че тук ще получиш мнение за Дретата.Все пак всеки реално мислещ знае колко плащаш за качество и колко за един надпис Dre

Искате да кажете, че ще платя такава сума не за качество а за марка ли ?

Благодаря ти roll2puff, явно ще се наложи да отскоча до София, че в нашия град няма къде да изпробвам различните модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добри са, но няма да се лъжем - половината цена е марката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Амиии...да кажем, че емблемата е стотачка :smile:

Сравнявал съм изработка и перформанс с JBL j55i и j88i, както и с Klipsch Image ONE

От JBL-ите очаквах повече качество на изработка и по-качествен звук, Klipsch ме изненадаха приятно, но са малко крехки.

За сега фаворита ми в диадемите си остава Urbanears Plattan с една единствена забележка, нямат регулация на звука (+-), а само бутон за вдигане и затваряне и смяна на песни.

Редактирано от roll2puff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До сега съм имал доста марки но никога AKG, днес чух к618 някаква DJ серия и ми се сториха добри някой има ли отзиви?

34936359c885ffae33c89382c2cebbdc_zps40d219b2.jpg

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само от моите, но те са друг модел. Виж, АКГ е фирма, която се занимава само с такъв тип техника и повечето им неща къртят с цена/качество. Въпросът само е, дали отговарят на твоя вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ги пробвах, с още купища други в магазина и тези ми харесаха като звук, но мислих тая фирма за не сериозна/аудиофилска :tooth:

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...