Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

То на никой слух свързан с Епъл не трябва да се гледа сериозно. Поне не и докато не придобие официална окраска (от слух да смени квалификацията си на факт). :rolleyes:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще питам Стив Джобс и ще ти кажа. Дано не ти е спешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

каквато и да е пак ще е купим,пустата краста не се лекува.въпреки че сега съм мноооого доволен и от батерия и от всичко на четворката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той почти неостана какво да се иска. Аз примерно няма да откажа поне един нормално работещ bluetooth, поне снимки да праща. Не всички са с iPhone и когато някой ми поска да му пратя снимка ми става малко тъпо, нищо че е отживелица bluetooth-a. А това което винаги ще се иска е по-мощен процесор, рам, видео и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не направят и Айфон тип мида.

Може би ще има много почитатели.

Вие как мислите? :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone тип мида, ми звучи точно толкова имагинерно, колкото уиндоус който не забива. Искам 5 да има кард слот, това ми стига.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За жалост Епъл никога няма да се прецакат да сложат кард-слот и по този начин да убият продажбите на версиите с повече памет..

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз мисля, че 2010 беше последната година на Епъл като шампион....

За жалост хората вече им писна да си дават парите за едно отгризано лого..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още сме 2010 обаче.

И това си е мое мнение...

Конкуренцията почва да се развива...вижда се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При условие, че финансовата година на Apple свършва септември, а новите модели традиционно се пускат през юни, то една точна сравнителна статистика, кой какво кога и как е продал, може да се направи най-рано след 1-2 години rolleyes.gif

Иначе аз с голям интерес очаквам 5-та, защото ми е много чудно, какво още може да се натъпче в един телефон ... Може би iPhone 5 ще е просто един Macbook Air с опция да си купим допълнително GSM модул за него tease3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още сме 2010 обаче.

И това си е мое мнение...

Конкуренцията почва да се развива...вижда се.

Защото отвори дума "за хората", та затова питах. :rolleyes:

Иначе Андроид има още хляб да яде, че да я докара до реална конкуренция, а така като се замисля другите платформи издишат яко.

Засега нещата изглеждат повече от розови за хората от Купертино, а и за потребителите на продуктите им. Аз пък си мисля, че следващият iPhone ще е много по-приятна изненада, отколкото досегашните надграждания при моделите. Поживьом, увидим.

  • Не харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже, колко мъка... IE.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората помолиха да не се използва термина браузър, когато се говори за IE... Ако го видим за което и да е iDevice аз лично се отричам от всичко де що е Apple :)

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз в тон с колегите по- горе, тайно се надявам да има IE за iPhone 5 :naughty3:

И за какво ти е по точно IE в iPhone ????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple в момента имат по голяма борсова капитализация от Майкрософт, 290 срещу 230 милиарда. Дали са зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...