Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

С малко ровене във форума,щеше да откриеш,че е пускано това видео.:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтекли "рисунки" от Foxconn, предполагат се, че са от iPhone 5.

drawings.jpg

Източник: logo.png

Редактирано от playboyko_
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе като говоря че ще е 4S, никой не слуша. От Aplle нямат навика, различните номерации да са с еднакъв вид.

Друга е "хавата" с S-ката. Еднакъв ваншен вид, подобрена антена, впечатляващ хардуер и Voila. Ето ви новия модел. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чертежи да речем.

Редактирано от playboyko_
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, нямах предвид как си се изразил :) Просто приличат на драсканиците на Лео :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Заедно с последните новини за iPad 2 пристигна и информация за iPhone 5, който би трябвало да очакваме през идващото лято. Според слуховете, от Apple са заложили на напълно нов дизайн за следващия модел телефон и ще използват двуядрени процесори ARM Cortex-A9, които ще са в основата на чипсета Apple A5. Очаква се Apple A5 да бъде използван и в най-новата версия на Apple TV.

Според информация ма AppleInsider, Apple ще използва и двуядрен графичен чип SGX543, което ще осигури значителен ръст в графичната производителност. Той не само ще направи възможно използването на Retina дисплей в iPad, но и ще позволи възпроизвеждането на full HD видео. Очаква се производството на новия процесор отново да бъде поверено на Samsung. Според слуховете на подобен многоядрен дизайн на графичното ядро SGX543 ще заложи и Sony в новото издание на портативната игрова конзола PSP.

източник: mobilebulgaria.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Харесва ми тази комбинация между доброто старо и ръбестото ново :) Макар и да сме го спрягали вече.

iphoneconcept1.jpg

iphoneconcept.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си държа на мойто , че ще е 4s или нещо такова , 5-ца без Стиви няма да извадят , но пък за сметка на това , ще е лесно отключваем и лесен за джейл , пак защото го няма Стиви :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз и говоря, ама никой не "вдява" :wacko:

Твърдо съм заложил за 4S, даже и облога е валиден. Той си знае...... :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бира не пия , ама важи , за мен една боза с подсладител примерно :tease3: , а на Ицката 2 Стели !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Конкуренцията вади уникални андроид телефони. Ако заложи на козметика с 4S, гарантирано ще загуби пазарен дял.

Затова залагам твърдо на iPhone5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се в облога.5-ца ще е,мисля че не са толкова глупави от Епъл да прецакат хората с козметични промени,Челси е много прав,конкуренцията се е надъхала здраво срещу Аѝфоните:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ако разликата от iPhone 4 е както между 3G и 3GS от какво няма да сте доволни? Пак ще си е номер едно телефон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм убеден, че няма да е iPhone пет, нито пък 4S. Ще му бъде измислено ново наименование.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SteveWin или Winphone са добри варианти , за всички , мисля аз :yahoo:

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тази супер закъсняла поява на бяла четворка и пускането на CDMA версия, започвам да си мисля дали тази година няма да пропуснем iPhone5.

Не излизат снимки на китайски чарколяци за него...почва да ме обзема песимизъм :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм.. За тези милиони бройки би следвало доставчиците вече да почнат да произвеждат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Година без презентация на iPhone? Абсурд - пазара ще ги изяде с парцалите. Вярно че 4-ката в момента е най-доброто което може да се закупи с пари, но има и двуядрени творения, tegra2 и още кой-знае-какъв франкенщайн хардуер дето се пише "конкурент на iP на по-ниска цена" (както беше рекламата на Лексус - Като Мерцедес на половин цена...)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...