Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Само дано, ако наистина няма Home бутон на негово място да има продължение на дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм против сензорен home бутон, други си е като усетиш че си го натиснал по си ми харесва. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На интересна информация попаднах току що. А именно, че камерата на iPhone5 ще бъде 8Mpix и доставяна, не от кой да е, а от Sony, чийто управляващ директор се "изтървал" в интервю снощи, че засегнатата от земетресението фабрика в Япония ще закъснее с доставките на сензора за Applе.

източника:

http://gizmodo.com/#!5788251/sony-ceo-may-have-inadvertently-revealed-iphone-5s-8mp-camera

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gizmodo, цитират Apple insider, само дето са забравили да добавят след заглавието думичката: rumor

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До догодина време бол , може и 12 мп. даже да сложат , нали ще е 2012 година :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нови слухове, които навяват, че е възможна появата на iPhone 5 в края на юни. Чакаме.

MacRumors

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=3619&idPhone2=2826&idPhone3=3275

Това значи , че камерата ще бъде 1:1 с SE Arc. Ако е така тогава няма смисъл от 5-ицата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появиха се нови слухове за iPhone 5. Вероятно ще продължат да се появяват нови слухове за телефона, докато Apple официално го представи.

Преди време чухме, че iPhone 5 може да има или да няма NFC възможности, по-голям (4-инчов?) екан, умен панел с контроли, метален гръб и други.

Ming-Chi Kuo от Concord Securities е говорил с компании, доставящи части за устройствата на Apple. Той е научил, че iPhone 5 ще използва същия процесор като iPad 2 – A5, ще има подобрен дизайн на антената и ще използва чип на Qualcomm за GSM и CDMA моделите. Според Ming-Chi, камерата на гърба на iPhone 5 ще бъде 8MP. Пак според него, производството на телефона ще започне през м. септември.

За момента слухът за по-големия 4” екран на iPhone 5 нито е потвърден, нито отречен.

Източник: www.intomobile.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е нормално. iPhone се продава повече от добре и са решили да го изтискат на макс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че ще го направят със скосена форма, така прилича твърде много на гугълския в профил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей така по ми харесва.

3259918g.jpg

Редактирано от apodjeki
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо наистина интересно и реално...

3.jpeg

ee164ce60334b6df3bb8-LL.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...