Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

И какво толкова ще бъде по-различен тоя iPhone S от стария iPhone 4?!? Тия май почнаха с глупостите си като останалите компании и някак си iPhone ще си загуби чара...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако следваме хронологията на действията им досега, постът ти ми се струва доста странен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид ако направят iPhone 5 (или там както ще се казва) и освен това направят бюджетен iPhone 4 (нещо си), то тогава второто е безмислено...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е нормално един iPhone да излиза на година и половина. Една година е някак си малко време. Хората още не са му се нарадвали и хоп, излиза нов модел...

  • Не харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да го преведе, че ще се прибера утре :)http://www.redmondpie.com/iphone-5-event-set-for-october-4-tim-cook-to-present-the-keynote/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 5 евента е насрочен за 4 Октомври, Тим Кук ще е домакин на презентацията

Не е сигурно кой продукт ще бъде представен, но уликите сочат до подобрен iPhone 4 или чисто нов iPhone 5.

Самото съобщение от All Things D:

"Вторник, 4 Октомври

Това е денят в който се очаква Apple да държи своето следващо голямо медийно събитие,

според източници запознати със ситуацията, където ще бъде представен новия iPhone.

Докато Apple може да промени плановете си по всяко време, източниците казват, че

това е датата избрана от компанията за представянето на новия iPhone. Плановете са

телефона да е в наличност няколко седмици след обявяването."

Според различни сведения има три възможности за новото устройство:

1. По-слаба версия на iPhone 4 за хора които не могат да си позволят по-мощтната.

2. "Подобрен" iPhone 4 - iPhone 4S, с двуядрен А5 процесор.

3. Съвсем нов телефон с двуядрен А5 процесор, мовече RAM памет, по-дълъг живот на батерията, нов дизайн, по-голям дисплей и камера с по-висока резолюция.

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купувам аѝФон 5, малко употребяван, бял до 500лв :biggrin:

И аз ще се режа :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес плащайки си сметката в М-тел, телефона ми откри WiFi мрежа със следното наименование: "iPhone 5G test hot spot" :mellow: но т.к бързах адски много не можах да попитам за какво иде реч, но има ли вероятност на операторите да са им изпратени тестови бройки преди официалната премиера на устройството? :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да сте се замисляли, че може да се тества мрежата и настройките с подходящ софтуер на по - старо устройство? От липсата на качествени тестове и удачно положен труд - сега и двата "тарикатски" оператора ни предлагат "no service" на 4 - ката, в различни райони на София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за "просветлението". Ти прочете ли, по - точно вдяна ли какво написах? Според теб, рутърите не подлежат на настройка може би?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам бре, Гога. Има логика в поста му(не логика, ами си е практика у нас :) ), но има и в моя :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам близък човек в мтл при който съм се записал за 5ца така че скоро ще го има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth: Очаквам до 1-2 поколения iPhone и в България да се почне с палатковите лагери пред магазините на мобилните оператори... голям смях. :tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Средата на Октомври в Лондон ще има налични "петици"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се стресна и бързо го прибра, щом хлопна вратата. :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса единия от коментарите след видеото :tooth: "Fake as my girlfriend's boobs."

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това си мисля и аз, че ще бъде. Мнооого кофти. <_<

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кому са притрябвали 64 гига. Иначе дизайна най вероятно ще е с апйд2 дизайн моуд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...