Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

Още малко от същото. Искрено се надявам, ако това ще бъде предния ръб да е като задния, а не като на сегашните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво му е лошото? Абсолютно правдоподобно ми изглежда! И гледайте как още в понеделник ще го покажат на конференцията :)

На база на всички слухове излезли досега моите очаквания от гл. т. на хардуер са: 4" дисплей с по-добър контраст, по-добър процесор+видео чип, вероятно същата рам (като 4с) и малко по-добра камера (но може би със запазване на МП-те или най-много да набъбнат на 10) + ЛТЕ и NFC; новия стандарт сим и букса за зарядно. И разбира се доста нови неща по iOS - главно сток-приложенията и нотификациите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че ще е с хардуера на iPad "3" и се надявам на пак същия дисплей, но предполагам, че ще е 4 инча и същата камера отзад, а тази отпред да снима 1080p видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отзад отпред....според мен ще научим чак на есен :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни покажат като миналата година някой ексрти за 6 и после есента заедно с телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда яко, но все си мисля, че е вече време за някакъв нов дизайн на интерфейса. Просто всяко нещо писва с годините, колкото и да е функционално, а ако наистина увеличат дисплея ще има място за по-големи икони, може би под формата на уиджети така, че да не са статични, както сега, а да показват информация от програмката, както е календара в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не надценявай америланските юзури те са доста консервативни, за това интерфейса е същия от 2007 насам

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас,но за мен този дизайн (най-нашумелия е май) е много готин,прилича си доста на 4-ката,а в същото време е иновативен и красив!

Харесва ми :smile:

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И дано да си остане такъв! ;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми грознеят тези дупки отдолу? Баси, аз на фрезата ще ги направя по-финни. :tooth:

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващият модел смартфон на компанията "Apple" ще позволява да се смени обективът на неговата камера, съобщи Франс прес като цитира специализирания сайт CNET.

Новият iPhone ще е снабден с фотообектив с различни опции. Що се отнася до дизайна му, това е важна крачка напред, защото "Apple" винаги е предлагала напълно "затворени" версии на своя популярен смартфон, без да е възможно например да се сменят батериите, се пояснява на сайта.

Източник: dir.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси лачената цигания! От километри си личи, че е фейк.....и слава Богу!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само като видя източника....

Пълен ъпсурт е тази новина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те са си написали, че е само визуализация на базата на изтеклото до сега, никой не твърди това да бъде "the real thing".

За това съм дал и линк към статията и съм написал, че са рендери, да не се подведе някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за гъзария ли бре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вече ми изглежда реално,а и доста полезно:) Дано поне дизайнът и размерът да са същите! А,ако и екстрата унищожение е същата супер:)

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...