Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

Очаквах дизайна на iPad да се лепне още на четворката, но тогава ме изненадаха приятно и това не се случи (е почти). Дано и сега да е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че до следващият вторник (4 октомври) няма да знаем как със сигурност ще изглежда новият iPhone 5. Но ако повечето от слуховете за смартфона на Apple са верни, то може можем да си изградим представа за дизайна му благодарение на няколко силно мотивирани германци.

Техничарите от германския технологичен сайт Giga.de са създали неработещ макет на iPhone 5, чиито елементи са базиран на циркулиращите в мрежата слухове. Моделът е създаден на базата на на CAD дизайн, различни хардуерни компоненти и на малко изтекла информация от източници от Apple.

При направата на "смартфона" германците са използвани същите процеси, които Apple използва при сглобяването на iPad. В тях например влиза изработка на заоблената задна плоскост от цяло парче алуминий, което в последствие бива обработено със стъклени перли, за да се получи характерното усещане при докосване.

Точно както сочат слуховете макетът на Giga.de е малко по-широк (59.94 мм вместо 58.66 мм) и малко по-къс (109.98 мм вместо 115.2 мм) от iPhone 4.

Home-бутонът на "iPhone 5" също е премахнат. На негово място е поставено продълговат тъчпад, функциониращ подобно на сензорния екран - елемент, който според слуховете iPhone 5 ще притежава.

Макетът не разполага с камера и LED светкавица, тъй като за момента няма достатъчно информация за тези екстри, макар че от Digital Trends коментира, че iPhone 5 почти сигурно ще разполага с 8-мегапикселов сензор.

Снимки на разработеният от Giga.de макет, можете да видите тук

Източник: www.inews.bg

Редактирано от chucky1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава тва "Noir" на етикета там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Китайски спецове вече са изкопирали смартфона iPhone 5. Според Ройтерс, фалшивият модел почти не се различава от оригиналния смартфон на Apple, който все още не е направил пазарния си дебют, съобщава TechNews.

Полицията в Шанхай е арестувала петима души, замесени в производството на iPhone 5 клонинга. Те са част от организирана банда, която се занимава с асемблиране и продажба на смартфони „ментета”.

У групата са намерени около 200 броя устройства. Стойността на един такъв смартфон, с използване на някои оригинални компоненти, възлиза на $310, докато в интернет моделът се продава за $620.

Много трудно е фалшивият продукт да бъде различен от оригиналния на Apple. На външен вид и като функции двете устройства са напълно еднакви. Единствената разлика е, че клонингът издържа по-малко време на батерия.

:tooth:

Редактирано от kawabiker
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двете най-точни прогнози се оказаха тези:

digitaltrends

iClarified

Сега прегледах темата и се смях през сълзи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя и от къде излезе този APPLE IPHONE 5 в инвентарите на някои оператори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От никъде, просто е бил поредната лъжа. То от толкова слухове и очаквания сега хората не се радват на 4s-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко тръгна от китайските калъфи :tooth: но какво пък, така тази тема е още в давност :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо до другата година ще стане към 59 страници, само че пък тогава новия модел няма да се казва iPhone 5, a ще е с някакво съвсем различно име от досегашните и пак всички ще са в пълен шаш и паника.... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неоле, това е дърто бе. Мота се из нета от около два месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То кой ли не би... :tooth: Ча тогава вече щеше да има обяви: "Първи в България, iPhone 4S само за 2999лв". :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че прилича на набързо сглобен, грозничък Франкенщайн?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако това беше новия телефон на Aplle нямаше да им стигнат 100 милиона бройки за първите 24 часа. Само аз щях да взема 3...

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отивам онзи ден да си платя сметката в хенди, разбира се ми предлагаха разни договори като отговорих, че като ми свърши сегашния айфонски договор другата зима, ще си взема следващия модел с нов договор и съм ок.

- Кой 4S ли?

- Не, 5.

- Ама нали знаеш че той няма да бъде като в онова клипче което се върти из нета?

- ........

Или много хора(тъпички) са го питали кога ще го продават в мтел или той си бе тъпичък.

А видяхте новия слух, че последния проект на Стив е бил айфон 5, който ще излезе следващата година? Чудя се как така чак сега плъзна из нета, а не преди излизането на 4S. :scratch:

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то не е и много умно да си говориш с него, как ще си купиш нещо, което е само в мечтите ти ама карай :D

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

For those awaiting an unlocked iPhone 4S, it seems that Apple is already selling them at retail stores as simply "Off Contract" devices. "Off Contract" devices are sold at full retail price and don't lock you into a contract with AT&T. The prices for these models are $649, $749 and $849 for the 16GB, 32GB, and 64GB iPhone 4S models.

http://www.macrumors.com/2011/10/15/off-contract-att-iphone-4ss-already-come-unlocked/

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да сме със самочувствие, че другите са "тъпички" :tooth:

Абе глупости, просто се имам за човек, който знае за какво е дал толкова пари за телефон, и който позна Аппле до толкова за да знае, че никога не биха пуснали клип на телефона си преди да го обявят и при това в такъв стил... Отделно, че на клипа си пише на чист език "concept" и "направено еди къде си от еди кой си". И ми стана тъпо, че явно не приличам на такъв човек.

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Apple ще обяви своите печалби и данни за продажбите за последните три месеца.

Анализаторите смятат, че компанията е продала повече от 12 милиона iPad-а и 33 милиона iPhone, благодарение на новия си 4S.

Представете си какво ще последва след появата на предполагаемата цифра 5!

До този момент слуховете за следващия смартфон на Apple са доста разпръснати. Някои казват, че ще има 4-инчов екран, други казват, че ще бъде направен от течен метал. Но ако има едно нещо, то това е, че ще бъде впечатляващ.

Терминатор бре, терминатор. :tooth:

063c6273b32149c5.jpg

Извадка от idownloadblog

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...