Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И догодина 4s+ HD, след две години 4s+ HD Ultra и т.н. ;) Ще е страхотна naming конвенция.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НякоИ хора вече са под влиянието на силното слънце :smile: Какво пък им пречи на Apple да пуснат различни инчове!? Защо пък само лаптопите им да имат различни големини на екрана!? Няма логика! Аз лично имам IPad,но бих взел по-големи инчове! На мен дисплеят на iPhone 4/4s ми е малък! Искам по-голям,по-тънък и лек джобен компютър! 100% теглото на последно поколение iPod touch! Супер лек,направо прашинка спрямо тежката тухла iPhone! И каква е разликата.....една антена! Другото си е там! Не ме разбирайте погрешно...аз изцяло съм отдаден на Apple продуктите,но не искам да бъда лишаван от възможностите на по-големият инч! Който иска малко.... да вземе малко! Който иска голямо....да вземе голямо! Просто и ясно!Същото важи и за iPad! Необходими са повече опциИ в размера на дисплеИте! Това е като GB-те! На един му стигат 16GB,на друг и 160 са му малко! Колкото по-голямо разнообразие,толкова повече доволни клиенти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам... Точно така ще стане... И различни цветове ще пуснат ;) Мечтай.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С каквато и големина да го направят ще се купува яко... Това се знае. Въпросът е дали ще разчитат само на инерцията или ще продължат да се развиват...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук е моментът да попитам: какво разбираш под "развитие"? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам...сигурен съм в разнообразието на следващия модел!:) Като при iPod -те! Ако не различни цветове,то със сигурност широко рекламиран аксесоар! При Apple няма празно!Пък и те си падат по шарените неща!:)

P.S Моля ви...не ми пишете двойка:)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калъфчетата за iPad са си голяма шарена ферия:) Има доста разнообразни цветове,а гамата е от деца до възрастни! iPod-четата са също доста цветни! Имам предвид shuffle:) Ако искат Apple знаят как да зарадват и малки и големи:) В много английски сайтове пък засичам преработки на телефоните с различни цветове!:) Ясно е че цветовете са два,но покрай тях могат да вкарат нещо цветно,което да завърти бая оборот! Пък и конкуренцията в това отношение е доста голяма!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този нов конектор, ако не произведат преход, което е възможно, ще е върха на еврейщината ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е върхът ако го произведат...и пуснат for 29.99$ only!!! Хубавото е, че брат китаец не спи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато не излезе официално няма какво да го коментираме и критикуваме. Всичко до момента са само спекулации на хора, които си нямат и ни най-малка представа от новия телефон на Apple, но се опитват да привлекат внимание към себе си. Тея части от панели и т.н. са си чиста проба измишльотина и на всичкото отгоре са грозни, и слава Богу нямат нищо общо с истинския телефон.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим дали нямат общо ;) А дроидите да си ходят да крещят в техния си форум Нео;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тея снимки ги видяхме хиляди пъти, тоя измислен прототип е толкова грозен, противен и недодялан, че и за андроидски телефон не става, така че чакаме истинския и тва е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение че е много грозен, но сигурно ще е такъв дизайна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Егати чешането на езици(пръсти де) :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че е такъв и всички са влюбени в него! :smile:

Мхм...кои са тия "всички"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че ви избива носталгията, но първия пред последния простее яко! Не, че е лош телефон, не ме разбирайте погрешно, но всичко с времето си ;)

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'Ич не е носталгия - като се зазяпам в мак-а, на дизайна му пасва 2Г-то, нищо друго ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...