Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

Абе то може да ти изглежда реално, но си е просто много добре направена анимация. И не, не е полезно да ти се чупи сам телефона, далеч по-полезно е да можеш да си го откриеш независимо колко рестори итн ще му се направят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Екстра,но като знам колко хора си забравят паролите ще настъпи адски вой.

Шанса това да се случи е под 1%...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш 0%, предполагам. Надявам се на всички ви е ясно, че това е просто бъзик и никога подобно нещо няма да се появи в потребителски продукти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забраненият плод е най-сладък!:) Цяла Европа е пламнала от братята с чевръсти пръсти! Да,хубаво е да си го намериш,но вероятноста е 1 на 1000! Устройствата се мятат на първият бус и потеглят в неизвестна посока! Успех да го намериш:) Аз бих си го застраховал устройството,но тук в БГ тези неща са невъзможни! Застрахователното дело е изостанало с векове,а за това че те обричат е без съмнение! Все пак в нормалните държави при констатиране на кражба и застраховка спокойно могат да отрежат апарата! Тъкмо няма да го ползва друг!:) Аз съм за прекъсване на каналите на крадени апарати! Ясно е че това няма да го бъде,но като програма е добра идея:) Програмистите тук да почват да творят!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хахаха... а червата на телефона ще си ги носиш отделно? Може това да е великата иновация - връщаме се към корените си, когато компютрите бяха разделени от мониторите :D Та сега ще си ходиш в джоба с процесора, батерията, паметта и т.н., а ще си ги гледаш отделно на мониторчето, което показват във видеото.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам хора,отчаял съм се да ви кажа!Дано не направят грешката да увеличават екрана много,че е адски непрактично и грозно.

Вчера гледах уная лопата "Galaxy SIII",не мога да повярвам,че вече има телефони с такива размери!!!

Според мен 3.7 мах 4" екран е напълно достатъчен,дано и за "Apple" е така :D

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз честно да си призная искам/исках по-голям дисплей. Даже в момента временно айфона е в почивка, а ползвам едно LG, 3D, което го взех хем да пробвам андроида, хем по-голям дисплей 4.2 инча.

Честно казано - големичък е, с една ръка е лееекинко трудно да се борави. Изобщо няма да навлизам в спорове за ОС, а само отчитам размерите. Преди месец се отказах точно заради размера от НТС one. Може би наистина 4 инча е предела за комфортна работа, да не говорим, че това нещо трябва и да се носи. Та така :tooth:

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iH8sn0w, написа в Туитър, че крайната дата за тестове на iOS6 beta 3 е 30 септември. Това до някъде убива слуховете за излизането на новия iPhone на 7 август.

5023067J.png

От друга страна, за мен лично, вече е повече от сигурно, че ще има нов дизайн и

iPhone5_blackpool1.jpg

iphone-2012-front-panel-leak.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък все си мисля,че Ейпъл ще гледат да направят телефона по-широк вместо по-дълъг.Ама ще видим де :)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме , че в днешно време телефоните не са просто телефон с които да правиш само "АЛО" . Телефоните отдавна не са просто "ало" и по - големият дисплей не е за да ви затрудни при ползване - напротив . Той трябва да облекчава използването на телефона точно като доста повече от "само АЛО" . Така, че уголемяването на дисплея само по височина - не знам точно с колко - не ме впечатлява и не бих дал пари за новия iPhone, ако промяната в размера е само тази.

Очаквам да видя един телефон точно "лопата" ( както някои беше писал по-горе) за да не ми се налага за да натисна един бутон в интернет страница да зумвам екрана няколко пъти. И да прочета спокоино съдържанието и без да се налага да зумвам .

Редактирано от moloko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купи си iPad.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не говорим на кой, какво му харесва и какво би си купил Млеко;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме , че в днешно време телефоните не са просто телефон с които да правиш само "АЛО" . Телефоните отдавна не са просто "ало" оста повече от "само АЛО"

3.5 инчовият ми телефон ми позволява да правя доста повече неща от "само ало" и ми е доста комфортно.

Що не си пуснеш една темичка да споделиш вкуса си към таблети с функция за телефонен разговор вместо да ръсиш тъпните си тук?

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Въпрос на вкус", казала мачката и се лизнала по...:)

П.П. Без грубости, младежи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дизайнът е приятен - без драстични промени. Единственото, което е любопитно е материалът, от който ще се изработи и дано са намерили решение на чупливостта на стъклото и телефона като цяло. Дупките отдолу са несиметрични и не мисля, че това ще бъде оставено така, а и ми идват малко големи. Но 85% от дизайна ще е това.

off:Помня как никой не харесваше дизайна на iPhone 4/4s, когато изтече прототипа месец преди представянето му - коментарите бяха 1:1 като сегашните - бил ръбест, няма да си го взема никога и т.н. След като беше официално показан изведнъж всички започнаха да ах-кат и ох-кат колко е фантастичен и колко изведнъж им хареса, така че ако обичате бъдете обективни и не казвайте големи думи, защото фена си е фен и сляпо вярва и се съгласява.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple може би е единствената компания на която топ телефоните им са с "малък" дисплей... дано си остане така. Би било добре ако върнат шорочината на 3гс, да намалят рамката и хоум бутона да мръдне милиметър два надолу ,тогава мисля че може да се побере 4 инча дисплей със същото съотношение.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, нямат уан, ту, три, даймонд, голд, сензации, дизаиър и т.н. И слава богу :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...