Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

Сега ще се чепкаме за Apple и Samsung ли? Каквото изкарат, ще го купим. Това си е лично техен проблем, какъв инч ще е и какъв цвят. ;)

Ей, това е мнението! За какво да се тормозят и да правят допълнителни инвестиции? И с 1" дисплей да е, щом е Apple, купува се :D

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно fake, но добре направен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога досега не е имало толкова много изтекли прототипи на Айфон.

Направо не мога да повярвам, че са се оставили да се наводни интернет с айфони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кои са тея толкова много?? За петицата аз виждам само един единствен да се върти за разлика от други години!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повечето наистина не са изтекли прототипи, а са снимки на части, след което креативни хора изливат и сглобяват макети. Досега прототип не съм видял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви изтекли прототипи, само фейкове и нищо повече. Ако това е "изтекъл прототип" как всеки втори блогър в youtube се изреди да снима клипчета с него, сигурно си го препращат по пощата? Стига глупости, тва на всичкото отгоре е грозно и изглежда евтино.

А това трябва да са новите слушалки:

newheadphones2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дано, но ме съмняват някои работи - сканиране на отпечатъци.....За външния вид вече съм 90% сигурен :smile:

http://www.youtube.com/watch?v=-MjrNKIVrQs&feature=player_embedded

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Развалиха традицията да се гледа LIVE през сайта, най-вероятно и този път най-близко до живото събитие ще е liveblog-а в Engadget или Pocketnow.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остана още съвсем,съвсем малко хора! :)

Дано външния вид не е като на телефона от клипа по-горе,че лошо.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че няма да е като тоя макет. А дано, че иначе трябва да чакам 6-цата. Не вярвам Епъл да пуснат такава грозотия - то ако така се вдига диагонал на екран само по дължина, като догонят догодина конкурентите си по тоя показател телефона ще изглежда не като таблет, както мнозина се опасяват, а като тояга ;). Ако такава е тенденцията догодина ще чакаме мида тип Моторола със сгъваем екран.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо от това клипче,което видях не ми хареса! Същият дизайн,същата "функционалност", а сканирането ще бъде толкова ефективно,колкото Сири...Стискам палци това да е поредният fake,защото иначе ще се разочаровам много! Това би било подигравка с клиентите и всички верни фенове на бранда! До 12-ти остана съвсем малко и горещо се надявам след представянето да се чувствам горд фен на Apple:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ходете и запалете свещи в някоя черква, че взехте да циклите тук с едно и също;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто за да ти отговоря на "остроумието"... Хич и не ми се пише вече ама няма как, това ми е работата тук ;) А твоя коментар освен, че може да му се обърне внимание по няколко точки, с какво е свързан с темата? Не ми отговаряй...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо да сменят дизайна. Побъркаха се с продажби на 4-ка, още повече полудяха с дизайна на 4S ... А кажете защо да го сменят :)

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре вечер GM iOS 6, а на 21.09 с новият iPhone, ще я пуснат официално. Така мисля, беше и при излизането на iOS 5 с 4S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че бях с нея доста по-рано, но може и да греша. Ще представят телефон! Без нова ос ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12-ти дойде а iOS 6 GM все още няма!

??

Само аз ли съм на 11-ти още?

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че няма да е като тоя макет. А дано, че иначе трябва да чакам 6-цата.

Ти пък къде се разбърза?!?

Пропусна 5S :tooth:

Бая ще почакаш...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като почнете да го дъвчете това "дизайн" и се чудя какво очаквате?

Да му наслагат бутони под дисплея ли? Кевларен гръб като на моторола или релефен като на htc? Може би си мечтаете да е мида или слайдер,с хареуерна клавиатура или да е квадратен.

Не ви разбирам, честно.

Хората се кефят на това, че е опростен, изчистен и удобен за ползване. За това си купуват всяко ново поколение, защото е това, с което са свикнали, но с някои подобения. Така го виждам и за напред, като Порше, които биват майтапени, че 911 е една и съща от както се прави и въпреки това си остава в елита на автомобилите. И двете имат идентичност, която им е допринесла да си изградят име и няма да я захвърлят ей така, защото тенденцийте са се променили.

iPhone е телефон с много лица, за всеки който иска разнообразие има хиледи кейсове със всякакъв дизайн и функционалност. Има и сума туийкове за джейлнати истройства, за тези които искат и вътрешна къстъмизация.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не очаквам аз поне. Идентичността си е идентичност и не могат да бъдат покрити вкусовете на всички, но все си мисля че е време най-после от тази фирма, която е с огромни претенции да стигнат до правилния извод, че трябва да се представят поне по два телефона на година - един с размерите, които има сега и един, който да покрие желанията на хората, които предпочитат големи екрани. Тогава хората като мен, които не харесват да носят в джоба си кютуци като андроидските, ще си купуват първия и ще го сменят заради хардуера, а другите ще бъдат също удовлетворени. Какво сложно има в това се чудя. Представяте ли си да изкарват по един Макбук Про 15 инча всяка година и толкова? Както казат в началото, ако преди 5 години представянето на само един телефон годишно е било оправдано, сега вече е недъгава стратегия на фирмата, с която аз поне се чудя какво се опитват да докажат. И да, в светлината на това, според мен не само настоящето, но и бъдещето е на андроид.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като извадят два телефона какво? Само ще размият мненията и ще създадат поводи за размисъл. А така е лесно - избра е един. Да не говорим че стратегията им ги е направила най-скъпата компания в историята. Та какво да променят? Сега ако пуснат 7 инча iPad ще почне едно главоблъскане и мислене кой е по практичен ... Според мен са баш каквито трябва и не трябва да променят нищо в стратегията. Дори и пускане на по-малък таблет iPad за мен е грешка (ако изобщо пуснат ;))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...