Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

Само където ви се реве, ако се налага отваряне.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, на сервизните също :smile: Въпреки това, стареца го харесвам най - много и слава богу, при него май рядко се налагаше отваряне, за разлика от четворката(моята три пъти за хоум бутон?!).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото и абсолютно сигурно нещо за новият модел е по-големият екран!Всичко друго си е измишльотина.. нито се знае колко ще е по-голям,не се знае дори телефона дали ще е по-голям или просто екрана няма да заема по-голяма част от корпуса на сегашния модел.

Така,че дишайте спокойно и не затаявайте дъх,че май ще почакаме още :)

Аз се обзалагам,че ще го представят на 5-ти октомври обаче! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее направо ни успокои, бабо Ванге ;) Сега ще спя и дишам по-спокойно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам силно развито шесто чувство имат повечето потребители. Защо не изчакате още малко и да обсъждате нещо, което сте видели, а не да гадаете и да ставате смешни с вашите детски мечти за перфектния телефон....

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам господа,но темата е отворена именно за това,да обсъждаме и да гадаем за предстоящия модел,част от тръпката нали знаете!Не разбирам защо има тема при положение,че всички се възмущавате след всеки пост на даден потребител като някои незадоволени кифли.Като толкова искате да спре да се коментира,просто я затворете ;)

Не само да говорите с голямата си уста без да имате какво да кажете.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко си ограничи твоята уста и я карай по-спокойно, че много се палиш нещо!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Септември идава! Не се притеснявайте! Всички ще цъфнем с 1400 лева:) Каквото и да е ще се купи!:) Хората с 4-ки не си купиха S-ката,защото чакат(като мен) нещо по-различно и ново!Ще ни го пуснат,защото такава е пазарната икономика! Наскоро един мой френд каза така "Боклуци ще има за всички от сърце":)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един български сайт вече и iPhone 5S има :D

"iPhone 5s - 2 СИМ - тънак - БЯЛ - РАЗПРОДАЖБА"

5576c1b0-6b0d-206e.jpg

5576c1b0-6b61-5f0a.jpg

5576c1b0-6b8e-448a.jpg

5576c1b0-6baa-8041.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Септември идава! Не се притеснявайте! Всички ще цъфнем с 1400 лева:) Каквото и да е ще се купи!:) Хората с 4-ки не си купиха S-ката,защото чакат(като мен) нещо по-различно и ново!Ще ни го пуснат,защото такава е пазарната икономика! Наскоро един мой френд каза така "Боклуци ще има за всички от сърце":)

Аз имам някакво чуство, че няма да е кой знае какво, какво ли вече не видяхме, не знам как ще успеят да ни изненадат, но ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А видеото за какво е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав,да се надяваме да е нещо интересно поне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е,дизайнът ще е без съмнение нов...Оставаше и да е същият:) Тогава се губи всякакъв интерес към бранда,все пак маса време ползвам този дизайн(месец от излизането на 4),дано да е по-тънък и лек,че сега ми се вижда доста тежичък спрямо другите конкурентни предложения:) Един дизай като на сегашният IPad би бил доста добре приет:)Аз съм за...модели с различни инчове(3,5" и 4,5")и памет,варираща от 16до 128 GB! Който каквото му е на сърце,а и по джоб,естествено:) Така мисля аз,а и пазарът е на тази посока:) Ще видим,малко остана:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхм... както са тръгнали да пускат модели с различни инчове, нека да пуснат и с различни цветове, различни дизайни, различен хардуер - за всеки по сърце/джоб ;) Май бъркаш Apple и Samsung.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От iclarified са намерили изтървани не много ясни снимки на които се вижда "a6" чипът на платката на предполагамият iphone5.

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=24151

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо да ги сравнявам със Самсунг!? Защо лаптопите им са с различни инчове!? Защо не произвеждат MacBook pro само със 13"??? Къде е логиката да няма различен инч iPhone!? Защо да ме губят като клиент,а и други милиони с моето мнение!? Технологийте се развиват,време е и вие да се развиете! Спрете да мислите,че всичко е бяло или черно! Може да пуснат и сив(метален корпус)iPhone! Също е стилно!:)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще се чепкаме за Apple и Samsung ли? Каквото изкарат, ще го купим. Това си е лично техен проблем, какъв инч ще е и какъв цвят. ;)

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде е логиката да няма различен инч iPhone!? Защо да ме губят като клиент,а и други милиони с моето мнение!?

Като гледам не са те изтървали като клиент.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...