Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 и други хипотези.


LUBECA

Recommended Posts

От изказването на Fran Shammo правим извод, че iPhone 5 няма да бъде кодиран и ще може да бъде използван с всеки мобилен оператор в света.

Английския ми е зле, но ми се струва, че няма да е точно така, но нали и Apple подготвяли нов "модел" SIM карти, така че ще видим.

...that Verizon's next iPhone would have global coverage, like AT&T's iPhone.

http://www.reuters.com/article/2011/05/19/us-summit-verizon-idUSTRE74I4NH20110519

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

326 е, но от определено разстояние!

Т.е ppi /точките на инч/ са променлива величина и се променят в зависимост от разстоянието до очите? :tooth::yikes:

От изказването на Fran Shammo правим извод, че iPhone 5 няма да бъде кодиран и ще може да бъде използван с всеки мобилен оператор в света.

Аз не бих си направил точно този извод от изказването ама както и да е. :lol:

Редактирано от JVV
  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с новите СИМ карти може да стане най-рано догодина ! Колкото да няма заключване - може да се надяват да увеличат пазарния си дял над Андроид и HTC.

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица започна с нова история за iPhone 5. Според хора в DigiTimes, следващото поколение iPhone ще бъде с извито стъкло. Дали това се отнася за iPhone 4S или iPhone 5, все още не е ясно, но Apple съобщава, че са закупени 200-300 стъкло машини (може би това са тайнствените кашони;)).

Ако слуховете се окажат истина, следващият iPhone ще бъде спортно секси с извивки подобни на Nexus S или iPod Nano. Разбира се това е само слух и нищо не е окончателно.

Ако на някой му се занимава и има желание, нека направи пълен превод да разберем за какво иде реч по-наширочко. Благодаря! :)

Ubergizmo

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще поживеем и ще видим... На мен лично текущият "перпендикулярен" и плосък дизайн ми харесва много повече, от колкото което и да е от предходните поколения.

Ето и пълен превод (въпреки, че Grievous е превел нужната информация ;) ):

Седмицата започва с нови слухове за iPhone 5. Според DigiTimes, следващото поколение на iPhone ще бъде с извито стъкло. Все още не е ясно дали става въпрос за iPhone 4S или за iPhone 5 (или дали двата телефона не са едно и също устройство), но се смята, че от Епъл са поръчали 200-300 машини за рязане на стъкло, които ще бъдат използвани от производители на стъкло. Изглежда, че на производителите на стъкло не им е харесала идеята за поръчка на такъв тип машини поради високата им цена, и поради тази причина от Епъл са решили да ги закупят вместо тях.

Ако слуховете се окажат верни, следващото поколение iPhone ще бъде с извивки подобни на тези при Nexus S или iPod Nano - значителна промяна спрямо четирите поколения iPhone с плоски стъкла (дисплеи). Все пак е добре да се има в превдид, че това са само слухове и нищо не е сигурно, докато то не бъде потвърдено от Епъл.

Източник: Ubergizmo

Редактирано от orbitalen
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ме кара да си мисля, че стъклото няма да е Gorilla, защото все още нямат нужните машини и технология да го произвеждат извито.

appadvice

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

<br />Това с новите СИМ карти може да стане най-рано догодина ! Колкото да няма заключване - може да се надяват да увеличат пазарния си дял над Андроид и HTC.<br />
<br /><br /><br />

За какво им е да увеличават пазарния си дял, като сега лапат всеки месец процент от таксите към оператора? Дреме им колко телефона продават, след като печалбите са им по-големи от на всички останали взети заедно.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SIM-Less iPhone 4S in September, Newly Designed iPhone 5 in Spring 2012?

iClarified

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ако може да се вярва на документите на Lulz, може би новият iPad и iPhone 5 ще са с 4G LTE.

ipad4gf.jpg

:offtopic:

Говори се, че пристига и нов Galaxy S2 и в такъв случай ще имаме нов iPhone 5 скоро.

Galaxy S2 “Plus” versus iPhone 5? Release date in August or September [Rumor]

http://www.popherald.com/samsung-galaxy-s-ii-plus-iphone-5-release-date/7595

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последни слухове от redmonpie.com (статия на английски език): iPhone 5 And iPhone 4S, Both Coming Out In September, Analyst Says [Report]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да се вярва на документите на Lulz, може би новият iPad и iPhone 5 ще са с 4G LTE.

То хубаво ама в Европа никой оператор не поддържа LTE.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за безжичното зареждане би било готино, но далеч няма да са първите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази технология е презентирана много отдавна. Преди няколко години гледах клип как ТВ тръгва а кабелите бяха на 1 м под него.

За 2-3 години толкова много неща се създадоха, но е странно защо никой не го я е въвел тази технология.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее, най-сериозните вече се наредиха на опашката :)

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=16100

55427-500.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Висш служител от Swisscom твърди, че Apple се свързали с тях и новия iPhone ще бъде пуснат на 5 септември в Щатите и на 5 октомври в Швейцария: http://www.redmondpie.com/iphone-5-coming-to-us-on-september-5-internationally-on-october-5-senior-executive-at-swisscom/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пак някакви снимки от Китай...

то прилича на 2Г?!

1115_110728011429_1-500x379.jpg

1115_110728011500_1-500x327.jpg

http://www.macrumors.com/2011/08/01/iphone-5-knockoffs-showing-up-in-china-already/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в статията пише "producing an iPhone 5 knock-off partially based on the leaked designs." за това го постнах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е това да е дизайна, макар че светкавицата ми се струва малко не на място. 

Ето още няколко снимки -> http://m.gizmodo.com/5826578/could-this-be-the-design-of-the-iphone-5/gallery/1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не е това дизайна, защото ако е това, ще съм меко казано разочарован.

Ужас грозотияyikes.gif

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...