Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

Чак пък осезаема, аз дори нямам усещането за нов телефон, абсолютно същия си е. Ако 4-ката не се беше дефектирала, въобще нямаше да я сменям. А и на всичкото отгоре се вкарах в нов филм с това пращене в ухото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

Имам ги и двата под ръка:)Нещо до четворката не ми се докосва вече:)Това е лично мнение и не ангажирам никой!На мен ми се струва безмислено да чакам телефон фантом(iphone 5) без даже и да знам как изглежда:)Даже съжалявам,че се забавих с придобиването на 4С!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е и какво толкова осезаемо виждаш, че сайтовете и програмките се зареждат с 1-2 секунди по-бързо ли. Да разлика има, но тя не е осезаема и както казах на мен дори не ми прави впечатление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би аз ползвам различни приложения:)Бих казал-2 пъти по-бърз!В началото не ми се стори фрапираща разликата!Обаче след няколко седмична експлоатация съм сигурен в това което казвам!Нямам търпение да излезе и джейл за Apple TV 3 и да се ъпгрейдна и там:))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, в интерес на истината, веднъж като се попадне на читава бройка- човек започва да оценява плюсовете на 4С-а, а те не са малко. В 3D е най- малко два пъти по- бърз, скролването в менюта и браузър нямат нищо общо с това, което беше с 4-ката, както отбелязахте- зареждането на по- тежките апликации, както и видео и звукообработката са в пъти по- бързи при 4С- ката. Камерата- светлинни години напред, звукът от спийкърчето- с в пъти по- плътен бас и цялостен звук. Батерията специално при мен след като минах на 5.1 е по- добра от тази на 4- ката ми с 4.3.3. Единственото излишно за мен, което съм изключил даже и от рестрикциите- Сири.

Като цяло 4С-ката компенсира всичко това, което малко не ми достигаше в 4-ката за да и се насладя напълно.

Но този качествен контрол ... там друга история...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не нога да я усетя тази бързина в пъти и пъти. Сравнявам iPad 2 с iPhone 4. Може би не правя нещо както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сега само разликата в пъти в менютата рисърчвам, но греда. Вероятно не ми е наред ипада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си някоя игра с дълъг load time и ще видиш, че на айпада зарежда много по-бързо отколкото на телефона. Поне моят опит е такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой, който си е взел 4S с фабричен 5.1? Питам, защото при мен батерията пада адски бързо, а дори не го ползвам толкова. Чудя се дали бекъп-а от 4-ката не е в основата на проблема. Мисля да направя един рестор да видя дали ще се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, направи рестор на чисто, не може с 5.1 да ти е зле батерията. Най- вероятно нещо се омазва от бекъпа.

Иначе как ти е новата бройка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм я сменил, чакам да минат празниците, за да не ми седи и втория телефон безсмислено в сервиза. Сега правя рестор, ако и след тва не се оправи, значи бройката е тотално дефектирала.

Edit: Еми и след рестор батерията ми пада много по-бързо от колкото на 4-ката, а дори не го ползвам толкова много тея дни.

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Чета я тая тема повече от час.. Първо се посмях доста, после се замислих за пореден път- ами нормално е като продаваш много бройки да ти падне качеството. Нарича се с грозната дума "ширпотреб".

Според мен политиката на епъл се е променила доста. Вместо няколко милиона супер качествени бройки, сега желаят всеки втори да има айфон, пък дори и с някои дефекти или с по- ниско качество.

С всички стоки е така- не само на епъл. И мазерати да бълват бройки колкото фолксваген, и те ще станат трошливи ;)

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...сега желаят всеки втори да има айфон...

По-скоро всеки втори желае да има iphone ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За да не пускам нова тема, освен от Глобул и Ментел от къде мога да си взема 4S? Гледам в Новмак има на някакви ужасяващи цени.... :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за ФО, мога да ти предложа DECOM. От доста време пазарувам от там и съм доволен, и от цените и от качеството. И много хубави отстъпки правят. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е към глобул но като гледам и в Деком не е розово аз мислех че за 16ГБ ще са паднали цените до хиляда ама не 1300 :yikes: не че съм се интересувал скоро от цените

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е до пазарлък. Не ги гледай тези цени! Преди 2 години купувах Sony Ericsson Xperia X10i и цената на апарата беше 850 лв. в сайта на DECOM-а. Обадих се да проверя дали го имат в наличност и момчето каза, че го няма. Трябва да го докарат от другия магазин. Попитах за цената и ми отговори 700 лв. Учудих се, обче си замълчах и отидох на място. Направихме пазарлъка и се оказа, че наистина е на цена от 850 лв., обаче ако е влязъл в регистрите на магазина, т.е. ако го приемат като стока. Обясни ми, че имат практика да не го правят ако става въпрос за 1~2 бройки и си ми го продадоха на 700 лв. с касова бележка и 2 години гаранция. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потърпи няколко месеца за 5-цата. Ще си заслужава :) Така и така ще е на (почти) същите цени..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...