Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

Само че отключен без договор е 1700лв 16gb. В магазина на афицентър.

Редактирано от liomojo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

Неол то и в Италия е 0 евро с договор 32 GB, но договорите им са страшни :(

http://www.tre.it/pr...-iphone-4s-32GB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отивате в Глобул и си вземате ФО за 1200 лева. Аз ли да ви уча как да си хванете козовете под ръка и да отидете. Щом го има писано в сайта им, са длъжни да го спазват. Друг е въпроса, че интернета гъмжи от предложения с тази цифра и хабенето не си струва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми се налага скоро да подписвам нов договор и се колебая дали да сменя 4 с 4S, търся обективно мнение, тъй като от написаното дотук не мога да се убедя, че този ъпгрейд е целесъобразен. Държа на живота на батерията в стендбай и това, което виждам и чета тук и по другите форуми 4S е по-скоро доста по-зле от 4. Със старата четворка батерията ми кара по 3 дни - включен iCloud, 3 мейл акаунт-а през ексчейндж, notification за всичко и постояно 3G. С тези настройки ми се струва, че с 4S трябва да го зареждам всяка вечер, а за мен това е неприемливо и по-скоро бих си останал с четворката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остани си на 4-ката , защото това, което най-много ме впечатли и мен миналата година откакто имам айфон (колко много кара батерията) в 4S липсва. Да, при твоя режим ще зареждаш всяка вечер. А надежди, че ще се оправи батерията поне засега няма. На 4-ката за цяла нощ в стендбай батерията ми падаше с 1-2 %, сега с 4-5-6 %. Това само е показател, че откъм батерия този телефон издиша. От друга страна всичко останало му е супер - бързодействие (много по-добре от 4-ката), камерата (отлична и при снимки вътре с минимално осветление), май има и допълнително покритие на стъклото, защото почти не се цапа от пръсти. Но при всички тези плюсове, ако аз сега трябваше да взема това решение, щях да си стоя на 4-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем с батерията, няма ли да се реши до някаква степен като излезе 5.1 - нали се е появила опция за спиране на 3G, което ще се отрази доста добре на някои потребители (друг е въпроса колко хора ще се възползват от 5.1 като се има предвид драмата с джейлбрейк-а напоследък).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи дали ще има джейлбрейк за 4S. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл са запушили дупката, която използва Corona http://twitter.com/#!/Nadeem97/status/157836095961313280 Така че ако още някой не е разбрал, да качва на 5.0.1 възможно най-скоро ;)

Grievous:

Тези със заключени да внимават!

Може, но само с къстъм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

53e41762-daf3-ebad.jpg

53e41762-dafd-a227.jpg

Това е на iPhone 4S 64 GB FW 5.0.1 (9A405) Никога не е правен JailBreak. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що ли ми намирисва, че в 5-цата се разхожда код за въртене на спрингборда, както на айпад и е въпрос на ъпдейт(ако епъл го пуснат) или туийк-че от сидиа, за да заработи? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен това го правеше на 3GS -a като беше с 4.1 , и се оправаше или с респринг, или рестарт ,даже ресторвах заради това , без нищо от Cydia го правеше :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е и някой апликейшън да работи бекграунд и да прецаква спрингборда. Преди време като си взех 4-ката имах подобен проблем, но не се сещам кой апп правеше проблема, след като го махнах спря да прави тоя бъг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5.1 beta 3 - Има светлина в тунела и тя не е от идващия влак:

Usage: 4 hours, 52 min

Standby: 6 days, 4 hours

Current Period: 1 hour, 6 minutes

Sent: 539 KB

Received: 1,3 MB

Cellular Data: Постоянно включено

3G: Изключено

Notifications: Всичките включени

Mail: Push - изключен

IM+Pro - Push - постоянно включен

Резултатът е по-добър от който и да е, постиган на 4-ката. Ако запазят бутона за изключване на 3G-то, подобренията при живота на батерията и при публичната версия, не ми трябва джейл, ще си карам с тази версия до излизането на 5-цата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако това са данни от пълна до напълно празна батерия, не мога да разбера къде е светлината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

f49e70c0f668036c.PNG

Всичко е много относително, зависи колко говориш и как си използваш телефона. Скрийншота ми е от уикенда, в който не съм провеждал кой знае колко разговори

wi-fi е нон-стоп включен

3G-то никога не го изключвам

Cellular Data - on

location services всичко е на ON с изключение на Setting time zone,

iCloud - всичко on, без photo stream и iCloud Backup e off,

brightness на около 75%,

а да и навън слушам музика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое не ти е ясно? По-нагоре да видя подобни резултати:

Недогледал съм, че става въпрос за дни standby :smile:

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Резултатът е отличен според мен. В тези 4 часа и нещо използване няма слушане на музика, което хаби малко батерията, но има между 30 и 40 минути навигация на CoPilot. Повечето време е четенето на имейли и ползване на приложението за чат IM+Pro. Важното е, че стендбая е много - преди да мога да изключвам 3G-то не можех да изкарам 3 дена между презарежданията, а аз не съм от хората, които постоянно чоплят нещо на телефона или играят игри. Да си призная преди няколко дена така се изкуших да се върна на 5.0.1 и да пробвам джейла, но за щастие се въздържах. Ако изкарат за 5.1, която изглежда ще бъде супер версия за батерията, ще джейлна и аз, ако не...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, аз върнах заради джейла и така си мечтая за 5.1 с джейл...

При все, че и 5.1 ми оправя проблемите с "глухите" идходящи повиквания, а сега от време на време ги имам и много ме дразни това, ама пуст джейл..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Вчера взех една 4S-ка и в 90% от разговорите ми пращи леко слушалката в ухото. Преди време си спомням, че някои хора се оплакваха от този проблем. Интересува ме как се справиха с него и дали е хардуерен проблема, за да го връщам за смяна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хардуерен е, при мен първите две бройки пращяха та се късаха, третата беше много поносима, а сегашният ми е тих като мушица, пикаеща в/у памук.:)

Връщай го за смяна, аман от този качествен контрол с тези 4С-ки...то да случиш на бройка ти трябва късмет като за 6/49..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо съм бесен, на 4-ката ми се появи кафяво петно на дисплея и го пратих вчера в сервиз и си взех 4S, за да не остана без телефон. Сега и него трябва да пращам в сервиза за смяна и от два стола на земята :swear:

След толкова време се надявах всичките тея дефекти да са отстранени, все пак тва е нова бройка ебаси, Apple се излагат жестоко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора повтарят "Ако имаш четворка,не взимай 4С!"Аз обаче не съм на това мнение!!!От 2-3 седмици ползвам 4С и мога вече да кажа,че разликата е осезаема!Дори и проблем с батерията нямам!Е,когато е с пуснато 3G пада бързо,но зависи къде съм!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...