Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

Да посъбудя темата с нови перипети с телефона.

Тъкмо ще е и нов повод Aveliky да ме обяви за лъжец отново.;)

Историята е следната:

Реших, че ще продам 16GB 4S-ка, тъй като от една страна ме дразнеха козметичните фабрични дефекти, от друга- исках да ъпгрейтна към 32GB..

И така се започна с кошмара отново:

Първи опит- черен 32GB- жълт дисплей и трептене на екрана, веднага сменен на секундата в Apple Store.

Втори опит- Момчето извади нов и още при отварянето на кутията видяхме зверски надрасканата антена на телефона и две драскотини по предното стъкло. Сменен с нов веднага.

Трети опит- нова бройка, която отказа активация с две сим карти, плюс две на хора от персонала.

Четвърти опит- магазина затваряше и новата бройка трябваше да я отворя и активирам в къщи. Проблемите продължаваха с пълна сила- жълто кафяв отенък на бялото на екрана, изключитно лоша подсветка с множество тъмни петна, както и "interlace" трептене при местене на поглед от един обект на друг.

Веднага ангажирах Genius Bar среща за след два дена и техникът де хвана за главата като го видя. Смени го веднага с такъв от черните кутий. Преди аз да го погледна, той забеляза трептене и дори не си направи труд да ми го дава, веднага го сложи настрана. Отиде да говори с мениджъра и по тяхно всеобщо решение да ми възобновят парите. Аз казах, че така или иначе аз ще си взема отново и мениджъра предложи в този случай да ми бъде дадена Apple gift карта със стойността на 32GB-овата версия. Този път реших да пробвам с бял- същите проблеми като предишния! Всичките бяха от фабрика C39. Попитах дали нямат 32GB от фабрика DN, защото ми направи впечатление, че всички изложени на долния етаж мостри бяха от нея и доста добри. Казаха, че нямат 32GB от DN. Възобновиха ми стойността в Gift- картата и в крайна сметка си взех 16GB от DN фабриката, който няма никакви проблеми с изключение на две миниатюрни драскотинки около хоум бутона, но те изчезнаха след поставянето на скрийн протектора.

Като заключение ще кажа, че самият персонал в Apple Store недоумяваше относно този брак в качествения контрол и споделиха, че се използват вече три производителя на дисплей- LG, Samsung и третият беше неизвестен за мен.

В общи линии- 6-ца за обслужването и 2- ка за изпълнението на 4S. Така и не си намерих 32GB версия.., но поне имам нормално функциониращ телефон без видими фабрични дефекти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли ми прави впечатление, че страшно много хора в Германия се оплакват от дефектни бройки, не че в другите страни няма, но тези в Германия преобладават. :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек, не се чуди! Това е някаква подла конспирация на ябълките, конкретно към теб! Е, разбира се има много малка вероятност да си най-големия карък на тоя свят, но аз залагам на пъкления план на Apple. Взимай една N8 и забрави за тези подлеци ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде пише в коя фабрика е правен? Моят е перфектен, както и всичко, което съм закупил от Епъл досега (сега чукам на дърво).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дефекти не са изключени, но на него доста му се е събрало :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек, не се чуди! Това е някаква подла конспирация на ябълките, конкретно към теб! Е, разбира се има много малка вероятност да си най-големия карък на тоя свят, но аз залагам на пъкления план на Apple. Взимай една N8 и забрави за тези подлеци

Някъде да към отбелязвал подобно нещо?

За пореден път, първо Alxx, сега ти ми предлагате да сменя марката, взимайки поста ми като оскверняване на богопомазаните Apple. Не ме разбирайте погрешно- аз харесвам марката с логото на отхапана ябълка, но съм обективен и не мога да си изкривя душата пред фактите.

И не- не съм бил в склад за преоценени стоки, а в Apple Store Rosenstrasse, Мюнхен.

Не искам да повярвам, че може да сте се фанатизирали към марката дотолкова, че да ме анатемосвате за това, че споделям впечатления.., но няма да го правя повече, щом ви дразня с това.;)

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено сериозно приемаш нещата, които пишем :) Не виждаш усмивките. Даже те защитих а ти... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не , напротив - затова сложих намигването накрая:). Но е факт, че ми дойде в повечко тези дни с всичките тези хамалогии покрай 4S...

Толкова нетърпелив станах сутринта на 14 октомври да си го взема с идеята , че ще ми е от "the launch day", а то...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това твоето е супер каръщина. Честно да си кажа, ако аз бях преминал през всичко това, си вземах веднага парите и повече ябълки нямаше да ям. Това, което казваш ти, е позорно за бранда и в случая две мнения не трябва да има, независимо кой е пристрастен и колко. Все пак логото на Епъл е синоним за качество по света. Интересно има ли реакции в Германия по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв карък като теб. Пак казвам, не съм те обвинил в нищо, просто това което казваш, да го видя, пак няма да го повярвам. Това не означава, че ти лъжеш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно има ли реакции в Германия по въпроса.

Да, доста хора пропищяха тук, а както отбелязах- самите техници от Genius Bar-а изказаха озадачение от партидите 4S, които пристигат. Не знам в България от къде се внася, но предполагам, че няма чак такива проблеми като тук, съдейки по впечатленията ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този, който аз купих от НовМак, е внесен със сигурност от Англия като му гледам зарядното. Проблеми никъкви, много съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-рано тази седмица от Майкрософт обявиха, че Siri не е нищо особено и че всичко било до маркетинг.

Видите ли те имали услугата Tell me на Windows mobile от 1 година.

Ето малък тест и всеки да си прави изводите:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха, ха, ха, ей луд, ти друго няма к'во да направиш:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой забелязал/дочул ли е леко потракване около или в камерата на iPhone 4s? Проблемът често срещан ли е или съм попаднал на дефектна бройка? Из нет-а е писано доста, но тук във форума никой не се е оплакал или аз съм пропуснал дискусията.

Благодаря за вниманието.

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моят телефон потраква като го разклатя странично. Според мен проблемът се дължи на отлепена батерия, но е гаранционен и не ми се ще да го отварям за момента. Пуснал съм такава тема, погледни там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой няма ли да направи едно видео, да видим и ние, да сравним?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо интересно от преди малко:

64297.png

460968397.png?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1322733460&Signature=OK4t3%2FOp4rTK5cqu0kk1XCsBqX4%3D

Малко остана...

Малко критики към Siri от Робин Уилиамс от снощи:

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко се сбърках последните две седмици, взех бяла 4ска от мтел в деня, в който ги пуснаха, много ми беше мерак, но нещо и аз нямам късмет. Първоначално се чуваше малко странен шум в слушалката по време на разговор и си мислих, че е от качествената мрежа, но се оказа, че не е. Шумът, който се чува е много странен, дори не знам как да го опиша точно. Странното е, че след като затворя, звукът продължава да се чува. След малко разправии с мтелци го смениха с друг, пак бяла 16гб 4ска и пак със същия проблем. В момента съм малко разочарован от цялата история и другата седмица пак трябва да ходя да се разправям и да чакам. Във форумите на епъл четох за доста хора със същия проблем. От няколко години ползвам iphone-и, от както излезе 3гто, първоначално си взимах дори 2ра ръка, защото ми идваха скъпичко и нямах възможност да си позволя нов и чаках да излезе нов модел за да взема предишния, но никога не съм имал никакви проблеми и винаги съм знаел, че купувам качество. А сега - греда, от 3 седмици имам телефона, ползвал съм го 5-6 дена, през другото време чаках "умните" хора от мтел да се обадят, а през 5те дена съм го карал предимно на смси, защото като говоря ме побърква и ми иде да го метна някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...