Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

За съжаление не е Цецко, при някой друг се е вързал палавника :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко се сбърках последните две седмици, взех бяла 4ска от мтел в деня, в който ги пуснаха, много ми беше мерак, но нещо и аз нямам късмет. Първоначално се чуваше малко странен шум в слушалката по време на разговор и си мислих, че е от качествената мрежа, но се оказа, че не е. Шумът, който се чува е много странен, дори не знам как да го опиша точно. Странното е, че след като затворя, звукът продължава да се чува. След малко разправии с мтелци го смениха с друг, пак бяла 16гб 4ска и пак със същия проблем. В момента съм малко разочарован от цялата история и другата седмица пак трябва да ходя да се разправям и да чакам. Във форумите на епъл четох за доста хора със същия проблем. От няколко години ползвам iphone-и, от както излезе 3гто, първоначално си взимах дори 2ра ръка, защото ми идваха скъпичко и нямах възможност да си позволя нов и чаках да излезе нов модел за да взема предишния, но никога не съм имал никакви проблеми и винаги съм знаел, че купувам качество. А сега - греда, от 3 седмици имам телефона, ползвал съм го 5-6 дена, през другото време чаках "умните" хора от мтел да се обадят, а през 5те дена съм го карал предимно на смси, защото като говоря ме побърква и ми иде да го метна някъде.

А добре дошъл в клуба- 9 трябваше да сменя докато попадна горе - долу на добра бройка..

При все, че и нямах желание да е бяла, но в крайна сметка не съжалявам за избора си на цвят, просто това беше единственият телефон от които пробвах, при който няма шум в слушалката и говорителя, не ми прави ехо ефект при разговор и екранът му не е с кафяво- розов отенък на бялото.

Иначе през какво минах.. едва ли и най- заклетият Apple фен би останал такъв след всичко дотук.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде моята 4S-ка беше щастливо продадена, поне си върнах парите, аман казах, вадя си добрата стара 4-ка от шкафа и чакам 5-цата......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък малко встрани от темата искам да добавя, че такава международна гаранция не съществува. Моя е от Канада и му беше отказан сервиз в БГ. В ЕС може само в Италия, Англия и още някъде, но не разбрах къде. :smile: Това стана ясно след 15 минутен разговор с представител на Apple. Сега ще летим до Монреал и след месец дай Боже нов.

Дефекта ми се състои в това:

Набирам някой (може и оператор) и не чувам нищо в слушалката. Трябва да превключа на спийкър за секунда две и тогава се оправя, но от пет (5) набирания две (2) са греда.

Иначе са любезни и ми отговориха допълнително в писмо. ;)

Dear Apple Customer:

We're very interested in getting your feedback regarding the last Advisor you spoke with, Chris, on your recent call to Apple support. The case id number for this call was: xxxxxxxxx (номерче).

Your perspective is very important to Apple and the AppleCare team. All information you provide will be treated as confidential and will be used solely to improve our support programs and product offerings.

To complete this web survey, simply click on the web address (URL) displayed below or copy and paste the entire web address into the address field of your web browser.

http://abs.apple.com...html?id=DE555D3

We appreciate your taking the time to let us know how well we are meeting your expectations. Please complete your survey within 7 days.

Yours faithfully,

AppleCare Service and Support

-----------------------------------------------------------------

http://www.apple.com/uk/legal/privacy/

Note: We are unable to respond to messages sent to this survey e-mail account. Please call AppleCare, visit Apple's support website, or visit an Apple Retail Store if you require further assistance.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми казаха в Apple Store (Мюнхен, Германия) , че гаранцията важи навсякъде и няма да имам проблеми никъде. Не зная защо така са те отрязали. Аз ходих първо да питам за м-телската ми 4-ка и казаха, че гаранцията и важи- 12 месеца международно във всеки Аpple Store, но явно в България представителството е решило друго..нищо необичайно..

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не пишете свободни съчинения и кой какво ви казал - страничката на Епъл - http://support.apple.com/kb/HT4311

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес висях 4 часа в сервиза на Мтел да обяснявам за какво става дума, а те ме гледаха като момчето, което говори с морето. "I see dead people", само в моя случах - hear. Резултата - пак съм без телефон, обещаха утре да ми се обадят да ми кажат дали ще го сменят или ще се моля на боговете да спре да бръмчи от самосебе си. За 4с-а трябва да почнат да правят кейсове тип гърне на кола, да ограничават поне малко шума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичките черни модели, които смених имаха този проблем!

Накрая приех, че явно ще свиквам с това докато не се реших на последен опит с бял и..о, чудо- тих е при разговор като мушица, пикаеща на памук, говорът отсреща е в пъти по- плътен, ясен и силен и ако при 4-ката нормално съм ползвал силата при говор на 9 чертички, то сега на 6 и ми е вече силно.

По мое наблюдение белият като цяло изглежда по- добра изработка- предната камера е в пъти по - добра откъм контраст сравнена лично от мен с черните модели (докато бях с черен си мислех, че използват различен модул за 4С от този при 4-ката, защото образът беше в пъти назад като детайл и контраст), няма досадните козметични кусури, които от 7 черни- 6 имаха. Екранът сравнен с черния модел при белия има по-добра плътност и контраст при черното и само белият нямаше избиване на подсветката на някоя от странИците при черен wallpaper (това, разбира се е само за протокола, тъй като се вижда като проблем само на максимална осветеност на екрана и напълно черно изображение- нещо, което при нормална употреба на у-вото се налага н по- малко от 0,01%, ако и въобще се наложи някога). Високоговорителят също няма страничен шум и звучи по- плътно. При почти всички черни, които ми минаха през ръцете имаше страничен шум във високоговорителя.

Може би е просто моят случай, но последният бял , който взех е най- доброто попадение досега и е това, което очаквах от телефона да бъде още при първата бройка, която купих на 14-ти октомври и възнамерявах да е и единствена, но уви..

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, да споделя и аз моя опит - преди 3 дни си взех черен 4с 16гб и като чета тук, съм излязъл страшен късметлия :) - телефона работа супер, батерията имам чувството, че е по-добра от на 3гс-а, който имах и като разговарям се чува много по-добър звук. Батерията държи горе долу 2 дни при положение, че съм говорил 30 минути и съм играл 3-4 часа на real racing 2, което според мен е добре :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло и при мен батерията се държи подобаващо. И аз го имам проблем със слушалката, не е силно изразен, но се чува нещо като бръмчене. Направи ми впечетление, че това бръмчене се чува само, когато съм в 2Г мрежа, когато съм се закачил към 3Г, не го чувам :tooth: :tooth: :tooth:

Редактирано от andro89
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да се пусне анкета:Читав ли ви е 4S,или не?

Аз лично, като ви чета коментарите, няма да играя на тотото.

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя 4S засега няма никакви проблеми :)

Според мен е преекспониран проблема, както с антената на 4-ката преди година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако от сутринта 10-11 часа до привечер 8-9 часа, е нормлано да пада батарията... С всичко включено. 4-ката беше малко по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло и при мен батерията се държи подобаващо. И аз го имам проблем със слушалката, не е силно изразен, но се чува нещо като бръмчене. Направи ми впечетление, че това бръмчене се чува само, когато съм в 2Г мрежа, когато съм се закачил към 3Г, не го чувам :tooth: :tooth: :tooth:

Абсолютно същото е и при мен, понякога жуженето е по-силно, понякога по-слабо, дори не винаги е при разговор. Ако си сложиш ухото на самия дисплей пак може да го чуеш. Батерията си работи нормално при мен, само скапаното жужене, бръмчене. Дано е нещо, което да може да се оправи с ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах, както ти каза без да говоря, наистина се чува пак нещо :swear: и аз силно се надявам да се отстрани с ъпдейт, въпреки че се съмнявам. Предполагам е нещо от мрежата, но и това няма логика, тъй като ти си пък на Мтел, а аз на Глобул...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от мрежата, преди на 4ката нямах такива проблеми, и сим картите сменях и два 4с + този който ми смениха в мтел - все същото. Ще чакаме 5.0.2 пък дано да го оправят. Супер шантава работа като цяло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел си взе 4s от глобул и той също имаше проблем с жужене, но отиде в глобул и след една седмица му дадоха нов като му казаха, че имал проблем с звуковия панел или нещо такова, като бил първия с такъв проблем. Така че може да се засилите към сервизите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз при първите три бройки имах този статичен шум, но последният ми е тих като мушица.

Отивайте и си търсете правата- това за мен беше ужасно дразнещ проблем.

Предпоследната смяна дойде с отвратително жълт екран и той също беше върнат.

Сега поне проблеми с екран и звук нямам ( да не казвам голяма дума..)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след поредната разправия в Мтел ми отказаха да го сменят за втори път, след като главният им техник твърдеше, че нищо нередно не чува. Ще изчакам да минат няколко седмици и с надеждата да получат нови бройки ще ходя пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в отбора на S-ките, 4S-ките де :tooth:

Прецака ми се четворката и утре най-вероятно забягва за смяна...

Днес и микро сим-а смених, та се надявам да няма грижи!

64 гига е бая, няма с какво да се пълни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз 16 едва ги пълня, ти какво ще ги правиш тия 64 не знам... Но нека има де- за тежки времена;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...