Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

На вайбър е нормално, все пак е ВоИП телефония.

Четох някъде по чуждите сайтове, че доста хора имат проблеми с 'ехо' при разговор с 4С..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е дали е хардуерен или софтуерен проблемът..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казват, че при лошо покритие се засилва проблемът или при захват в долната част на телефона, но съм скептичен и към двете тези...

Нещо е много тихо в този топик, да разбирам ли, че сте толкова доволни от 4S- ките си, че нямате нужда нищо да споделите?:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен батерията също пада доста бързо, особено като оставя 3г-то включено. Мъртви пиксели няма, както и нищо нередно на дисплея. Понякога се чува съвсем леко ехо/заглъхване по време на разговор, но не винаги, това са сигурно тия от ДАНС :Д. На IOS 5, на 4ката се чуваше по същия начин, както каза и ТHE SHAMAN.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един ъпдейт и ще вземе да прави по 2 дни :-) Тук съм спрял Exchange-a и веднага вдигна времето.

photogr.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забележителен резултат!

Би ли споделил какво си изключвал/включвал и каква стойност за осветеност на екрана ползваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Всички Notifications - on

- Email - Gmail (изключен Exchange) - проверява на 15мин

- Brightness - след средата

- WiFi sync off

- iCloud - само Find My iPhone & Backup

- Location Services - оставил съм Cell Network Search, Compass & Traffic

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен батерията също пада доста бързо, особено като оставя 3г-то включено.

Е нали не можеше да се спира 3G-то ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, сега забелязах, че не може да се изключи само 3гто, пардон. Всичко или нищо. Нещо, което току що забелязах е че кейсовете за 4ки не пасват на 4С-а. Взех един Switch easy Vulcan и има разлика при бутоните за звука с около 2-3 милиметра.

Редактирано от mi4openev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е обсъждано по-назад в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 10 дни употреба: Два пълни разряда и заряда, батерията се държи не по-зле от 4-ката. Сега е на 32%, 4 ч и 23 мин употреба, 3 дена и 9 часа стендбай, 1 час и 20 минути разговори, 0 байта през 3G. С една дума шумно раздухания проблем с батерията при мен липсва. Мисля, че след още 5-6 заряда ще бъде още по-добре. Други проблеми с екрана, мъртви пиксели, петна - също няма. Като цяло съм много доволен от смяната - видимо е по-бърз от 4-ката, особено при зареждане на менютата. Камерата е отлична даже при снимки вътре със светкавица. Каквото и да си говорят някои, телефона е различен, само външността е същата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен за сега, ъпдейтнах на 5.0.1 и батерията се държи по-добре. Само че пращенето/пукането в слушалката по време на разговор ме вбесява, в понеделник ще ходя до Ментел да видим какво ще кажат. Май съм уцелел крива бройка. На някого оправяли/заменяли ли са му iphone от мтел, да знае каква е процедурата и колко се чака?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Всички Notifications - on

- Email - Gmail (изключен Exchange) - проверява на 15мин

- Brightness - след средата

- WiFi sync off

- iCloud - само Find My iPhone & Backup

- Location Services - оставил съм Cell Network Search, Compass & Traffic

Само да попитам, защо wi-fi sync е off?

Така или иначе синкването става когато телефона се зарежда, т.е. през другото време няма как да синкваш, нали?... или аз се бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би има предвид, че не го е активирал от iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох преди време в GSM Arena, че 4S има допълнително покритие на стъклените повърхности срещу отпечатъци. Днес се сетих за това като гледах телефона след цял дообед употреба как стъклото му е почти чисто, а като тръгнеш да го чистиш става по-лесно отпреди с 4-ката. Има ли някой друг подобни наблюдения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи ли ви Siri? При мен отказа и винаги казва, че няма интернет. Нито на WiFi, нито на 3G работи. Продължавам с опитите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си работи 3G/WiFi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Siri работи, но колко е от полза е друг въпрос :)

Освен да я питаме някоя глупост, да се смеем за друго не става :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и това не мога все още. Четох какви ли не врътки с Reset Network Settings, изключване на Siri, рестартиране и пак включване. Тръби се и за претоварване на някакви сървъри, което аз не мисля, че е така, но... все още не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тръгна. :D ON/OFF на Siri няколко пъти и хукна.

Все пак остава загатка спирането и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...