Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

Слаб контраст, мъгла, фликъринг...:thinking:...верно ли бре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 25 този месец идва iphone 4s на мъжа ми. Със сигурност ще си поиграя с него и имам желание да направя няколко сравнителни теста с 4-ката. Проблема е ,че не знам какви тестове и как да ги направя. Дайте идеи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама освен да тествам браузера друго не се сещам.А и моята 4-ка е с 4.3.3 ще трябва да и сложа Ios 5 а после да връщам 4.3.3 заради ънтетъред джейла.За мен ще е най добре да дам на някой 4 s-ката за няколко часа да направи и покаже тестовете във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е дали ще могат да се ползват и двете системи едновременно от едно приложение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали Стив подари айфон на Медведев, затова най вероятно са включили ГЛОНАСС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе подмазват се NASA. Нали ползват техни носители сега. А и задължават техните астронавти да учат руски език :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4S ми пристигна в началото на тази седмица и искам да ви споделя впечатленията си от него.

По-бърз е от 4, но разликата не е така драстична като м-ду 3G и 3GS. Усеща се доста при прескачане от приложение на приложение. В сравняване с 4 с iOS5 един до друг с 4S в сафари разликата е почти недоловима.

Няма го досадния проблем с антената. Най-накрая!

Камерата е доста по-добра особено в видео. Стабилизацията на образа при видео наистина работи добре.

Siri е просто уникално удобство което трудно може да се опише. Обаче Siri e за тези които говорят английски като роден. Аз не го владея толкова гладко говоримо и не се разбираме с Siri особено добре:)

Всичко друго ново го имате и с качване на iOS5 на 4-ката.

Съжалявам да го кажа, но като цяло за мен 4S не си струва средствата ако имате 4-ка.

Аз си оставам с 4-ката за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се да прочета най-накрая и обективно мнение от БГ потребител на 4S.

Щом проблема с антената е решен, това е моя телефон (който ще пристигне тук края на другата седмица).

Всичко останало за мен е второстепенно, защото няма как да ме устройва бизнес апарат, който ми губи обхват непрекъснато и трябва да го рестартирам по 1-2 пъти на ден, за да съм на линия.

Всъщност това е и причината да скоча с двата крака за покупката му. Ако нямаше реално подобрение, директно минавах на вариант смяна на марката, колкото и да не ми се иска.

Относно нещата със Siri - да, съвсем очаквано е и мнението ми отпреди време беше точно това.

Примерно мнението ми (а и на по-добрата половинка в нашето семейство) е, че Сири надали ще могат да ползват болшинството от хората по света. От презентацията и клиповете се вижда и чува, че участниците в презентацията говорят ясен, отчетлив и книжовен английски, когато комуникират с Айфона си.

Да видим как ще реагира техниката на диалектите и селските изговаряния на думите - доста забавни клипове ще има качени в мрежата. :tooth:

:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 25 този месец идва iphone 4s на мъжа ми. Със сигурност ще си поиграя с него и имам желание да направя няколко сравнителни теста с 4-ката. Проблема е ,че не знам какви тестове и как да ги направя. Дайте идеи

Направи тест на Сири на английски с български акцент. Всичко друго е вече тествано и не представлява интерес. Има стотици клипчета в тубата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нещо за AirPlay?Някакви наблюдения?

Нямам с какво да пробвам AirPlay.

algor прав си за проблема с антената това е много важно. Обаче аз ползвам 4-ката в бъмпер и съм ОК.

За смяната на марката :) Пробвах и другите. Мерси не съм удовлетворен за сега оставам на Apple.

Един ден ако някой изкара нещо ала Siri на български. Без значение марка и ОС минавам на него.

Редактирано от turbocharged
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че версията на ББ на отключената ми 4S-ка е 1.0.11... Очаквах нещо от рода на 4.х.хх. Някой има ли обяснение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли малко преувеличен проблемът с антената? А и по два рестарта на ден?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам антенни проблеми, но да не подхващаме тоя спор отново. Той касае 4 а не 4S ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като чета в нета, най-преекспонираната тема е тази за живота на батерията на 4S, но все си мисля, че проблема е при хора, които не са ресторнали, не са изключили ненужните енергоемки глезотии и не са си калибрирали батериите. Аз мисля да си го купя все пак и да запазя 4-ката, докато видя дали става или не новата джаджа. Нека всички, които имат вече телефона дадат обратна връзка все пак. Тука никъде не прочетох отзиви за работата му, а съм сигурен, че има доста хора, живеещи на запад, които го имат от 10 дена вече - достатъчно дълъг период за сумиране на впечатленията, а не за първоначални такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като чета в нета, най-преекспонираната тема е тази за живота на батерията на 4S, но все си мисля, че проблема е при хора, които не са ресторнали, не са изключили ненужните енергоемки глезотии и не са си калибрирали батериите. Аз мисля да си го купя все пак и да запазя 4-ката, докато видя дали става или не новата джаджа. Нека всички, които имат вече телефона дадат обратна връзка все пак. Тука никъде не прочетох отзиви за работата му, а съм сигурен, че има доста хора, живеещи на запад, които го имат от 10 дена вече - достатъчно дълъг период за сумиране на впечатленията, а не за първоначални такива.

Аз го ползвам вече 10 дена, бързодействието му опредено е по- напред от iphone 4, Siri учудващо добре разпознава в 85% от случаите какво казвам и е доста полезна и новатарска екстра според мен. А5 чипът вече наистина отвява в игрите ( 3D ) по- стария използван в 4-та А4- бързодействието е три пъти по- бързо в тежките графически игри като Асфалт 6 и "Бързи и Яростни". Батерията наистина изкарва малко по- малко от 4-та, но това не ми е направило основно впечатление. Все пак говорим за двуядрен процесор и видеоускорител, обработващ 2 пъти и половина повече триъгълници в секунда от предишния SGX535, използван в 4-та. Сега само остана да дойде читавият джейл и всичко ще е 6!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох до събота остана още малко. и после ще видим как ще се оправям с това сири.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как как? Печеш му едно агънце и ще пропее на български :wink2:

А иначе, един приятел, който пътува често си е взел от Германия 4S и вчера успях да го поразгледам по-обстойно. Личното ми мнение изцяло се покрива с това на @turbocharged. Лично аз забелязвам много минимални разлики между 4 и 4s, за които не си струва допълнителните средства и вече съм твърдо решил да чакам 5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвате го от десетина дена, а един от вас не е показал снимки с прословутата 8Mpx камера. ;)

Цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почудих се дали да пиша в тази тема или в темата за iOS 5, но тъй като двете са свързани неразделно, избирам тук.

Вече 26-7 часа експлоатирам прословутия 4S. Наистина е осезаемо по-бърз, мейлите ми (дори с прикачени немалки файлове) летят скоростно, до тук проблем с обхвата не съм имал (което си е огромен плюс за мен), батерията в момента ми е на 16% само от имейли и говорене, без днес да го бъзикам и да си играя с него.

За момента огромния проблем при мен е с блутут-а. Изкарвам принципно доста голяма част от деня в колата и с 4-ката при връзване чрез блутут-а със системата в колата нямаше никакъв проблем. 4S обаче не може да се похвали със същото, защото:

- конектва се коректно и системата показва телефонен указател, обхват и всичко. Обаче като набера някого не ми дава сигнал никакъв - ни дума, ни вопъл, ни стон. Разбирам кога ми вдигат отсреща по това, че времето започва да се отброява след начало на връзката. Но продължавам да не чувам отсрещния.

- след петия опит изключвам блутута на апарата и набирам човека през телефона. Когато ми вдигне, автоматично ми се включва спикъра и започвам да чувам отсрещния, но той мен не ме чува. Изключвам спикъра от дисплея, но продължавам да чувам отсрещния на високоговорител.

- след като сме си викали 20-ина секунди "Ало, ало чуваш ли ме, земя вика луна..." и подобни, опитвам да изключа връзката, но дисплея на телефона ми е неактивен. Когато отсрещния затвори, връзката и при мен прекъсва, но дисплея продължава да е неактивен докато не го изключа с power бутона.

Некви такива изнервящи, които пак да кажа ги отдавам на софтуера, а не на апарата. Но тъй като няма възможност за друг софт, направо апарата ми е наполовина неизползваем.

Това е на първо четене.

Иначе по-добрата половинка пробва снощи Siri и определено не хваща добре изговарянето, без значение колко отчетливо се опитваш да го направиш. Виж текста на смс-а го ндяна от раз, но той беше свързан с любов и може би затова така стана. :cool:

Но и да отбележа за протокола, че тя говори перфектен английски.

Да видим нататък какво ще покаже 4S...

iPhone 4

imageqjsz.jpg

iPhone 4S

imagewoj.jpg

iPhone 4

imagenuw.jpg

iPhone 4S

imagexzxs.jpg

Утре по светло, ако имам време, ще щракна и малко пеизаж да видим там разликите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...