Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

Аз пък се чудя, защо всички все още смятат, че следващият модел ще е iPhone 5, при положение, че ще е шестият подред...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми защото това е петия, а се казва iPhone 4S. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Немного :offtopic:

Ако гледаме хардуера, 4S всъщност е истинската четвърта генерация. 2G: iPhone_1,1 ; 3G: iPhone_1,2(ъпгрейд на първия) ; 3GS: iPhone_2,1 ; 4-ката: iPhone_3,1... 4S вероятно ще е iPhone_4,1 и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие се разберете кой е номера подред, а аз през това време го поръчах.

В седмицата 24-31.10 ще е доставен на адреса ми в Лондон и ще видим кое как е...

iPhone 4S 32GB White

499.17

1

499.17

Dispatched: 1 - 2 Weeks

Delivers 24 Oct, 2011 - 31 Oct, 2011 Standard Service

:smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе ! :tooth: Не издържа сърце юнашко ..... :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей ще ме изпревариш с 3 дена. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе почудих се 2-3 дена и си викам "Хайде да видим сътвореното и подобренията стават ли...", а на мен толкова ми трябва.

Има и нещо друго - сърбят ме ръцете да попиша малко из темите за 4S из нета, но пък такъв човек съм, че не давам мнение без да имам лично впечатление. Затова и повечето постове (навсякъде, не само тук) се базират на нещо прочетено и чуто отнякъде.

Примерно мнението ми (а и на по-добрата половинка в нашето семейство) е, че Сири надали ще могат да ползват болшинството от хората по света. От презентацията и клиповете се вижда и чува, че участниците в презентацията говорят ясен, отчетлив и книжовен английски, когато комуникират с Айфона си.

Да видим как ще реагира техниката на диалектите и селските изговаряния на думите - доста забавни клипове ще има качени в мрежата. :tooth:

Едит: Grievous, не е ясно дали няма да се забавя с 14 дни (примерно). В тази ситуация аз не приемам дадените срокове на 100%, но пък винаги английския стор ми е доставял по-рано, та да видим сега.

А и имаме човек, който работи там и като чуя мнението му тия дни ще споделя тук. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно, ако има нещо негативно да имам време да го откажа. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 23-ти ще ходя в Германия и на връщане може да се върна с едно ново телефонче....Разбира се - без договор и отключен. Стига да намеря, НЯМА да се въздържа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей ще ме изпревариш с 3 дена. ;)

20111008-qjth1dx92s5gunht47f6ax2r4d.png

Ако всички гласуват така в анкетата голяма статистика ще дойде.

Вие се разберете кой е номера подред, а аз през това време го поръчах.

В седмицата 24-31.10 ще е доставен на адреса ми в Лондон и ще видим кое как е...

А теб те няма в нито една от трите опции за гласуване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Относно анкетата:

Такива разминавания са нормални според мен. До преди няколко дни и аз нямах намерение да го взимам. Обясних по-горе защо си промених решението, а и допълвам още едно, че с тези 3 4-ки, които съм ползвал последната година имам страшни проблеми с обхвата и го рестартирам по 2 пъти на ден. Взимам новия, пробвам го и ако е решен проблема - супер. Ако не ми допадне или има други кусури - ще го видите в раздел обяви във форума и го продавам тутакси с негативите парични за моя сметка. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като има статистика за iPhone новия модел и то във форум посветен на същия е разумно да се гласува правилно. Това, че ще има разминавания е ясно, но не би трябвало да е от компетентни лица, които добре са запознати с продукта. Ти си направил правилното, не си гласувал, защото не си бил сигурен, което е правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете опцията "Вече си го купих", за да съм максимално точен в гласуването си. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Начина на запитване плюс опциите в него мисля, че е разумно да стоят до деня в който iPhone 4S се продава в магазините официално. След това гласуването ще е излишно. На 80% от гласувалите, че няма да си го вземат, ще си го вземат. Точно това и целя с анкетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го взимам по-дяволите, все пак съм фен на ябълката:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

unledjxc.png

И аз го купих, другия петък ще трябва да е тук.

:guitarred:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим, статистиката не е точна наука. Не е нормално човек да си сменя мнението и предпочитанията през един час, например, но е напълно нормално и възможно да го прави всеки ден, седмица или месец. Фактори и условия за това има много :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като има евтино брашно, така е.

Вотвам и на същия ден ми обаждат една цена..., к'во да се прави. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях още с 3GS, бих си взел 4S (ъпдейта е солиден откъдето и да се погледне). Но преминаването от 4 към 4S не мисля, че е чак толкова наложително ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приликата между iPhone 4 и iPhone 4S ще е формата и дисплея. Така, че не говорете глупости. За гЪзарите 4S не е нов модел, но за потребителите които найстина го ползват си е доста нов. И не на последно място всички аксесоари които сте ползвали с iPhone 4, ще ги ползвате и с iPhone 4S. Смятайте колко спестявате от закупуването на нови аксесоари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че формата и дисплея са за пренебрегване. Та нали това прави телефона толкова уникален, гук ни става въпрос за газари и пр... Да, по-барзо процесор е супер, но аз и сега не съм срещал никакъв лаг със стария. Що се отнася да камерата, не мисля че която и да е камера на мобилен телефон би заменила фотапарата. За Point-shoot да, но това става и с 5mpх. За Siri, нямам мнение, но това е малък аргумент - поне за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...