Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

Mirroring през AirPlay не е за пренебрегване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

Това siri на нас ще ни върши ли работа?Смисъл Български ще разбира ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. И по всяка вероятност и след 100 години няма да разбира. Езикът ни е прекрасен, но за съжаление се говори само от 4-5 млн души.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те на iOS-a един български превод не му направиха,камо ли пък Siri да разбира.

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм казвал, че им има нещо на формата и дисплея, напротив, много си ми харесват. Казах, че това ще е единствената прилика. За гЪзарията говерех, че тези които го ползват за визия(гЪзария) няма да си го вземат, защото ще е с формата на 4-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Няма какво ново да размахвате в Мол-а? :tooth:

П.П. Който е наясно със себе си за какво го купува - няма да съжали нито за момент. Помня усещането когато от арм6(2G, което е почти без разлика с 3G), "пипнах" арм7, т.е. 3GS - разликата беше оттук до небето. От 4 към 4S ще е подобно, ако не и повече.

Останалите да му мислят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък по-голяма разлика.... ти да видиш...... iPhone 4 си има достатчно бързина и всичко, което е нужно за сърфиране из нета или за някакви си игри, които имат изисквания най-много като за 3GS. По-скоро бих казал, че да си го купиш си е гЪзария, за да казваш: "Аз не съм с iPhone 4, аз съм с iPhone 4S". Ти да видиш........... бих си го взел като стане 500-600 лева. На тоя етап е безмислено, поне за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече дни минават от ивента, мисля че 4S ще е наистина телефона на 2012, просто 4-ката вече видимо се задъхва на ios5, най вероятно сте забелязали, че има диагностика заложена в новата ОС, където се трупат грешките, които да се пращат на Епъл. Та там доста често излиза съобщение за липса на памет и някой крашове. така че новата четворка най вероятно ще е едно истинско тунинговано фейслифт бижу. Процесора и камерата ще паснат страшно на вече уникалния дисплей и дизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tonygti, тоя недъгав сериал ти е изпил мозъка... Ти да видиш :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процесора и камерата ще паснат страшно на вече уникалния дисплей и дизайн.

Тук е въпроса колко ще им пасне батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече дни минават от ивента, мисля че 4S ще е наистина телефона на 2012, просто 4-ката вече видимо се задъхва на ios5, най вероятно сте забелязали, че има диагностика заложена в новата ОС, където се трупат грешките, които да се пращат на Епъл. Та там доста често излиза съобщение за липса на памет и някой крашове. така че новата четворка най вероятно ще е едно истинско тунинговано фейслифт бижу. Процесора и камерата ще паснат страшно на вече уникалния дисплей и дизайн.

4s наистина е едно страхотно устройство. Но определено не съм съгласен, че 4-ката се задъхва под iOS 5. Имаше доста крашове на приложения, но най-вероятно проблемът беше в несъвместимост на приложенията с новата ОС. Сега на 5 GM все още не ми е крашнало нищо и си работи доста бързо. Относно паметта, не виждам да е по-малко отколкото при 4.3.Х. Когато няма пуснати апп е около 260 MB free. А и до колкото се говори 4s ще бъде с същото количество рам.

Редактирано от ddeynov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да няма причина 4ката да се задъхва на 5.0, със следващите версии това 100% съвсем "случайно" ще се случи - все пак трябва да имаш причина да смениш телефона, дори и да не искаш. И в Епъл са хора - и те трябва да ядат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 3G към 3GS имаше удвояване на паметта. Знае ли се със сигурност с колко RAM ще е 4S?

Аз и от процесора не изпадам в еуфория. Ползвам ipad2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, единствената по-съществена разлика в бързина, която съм забелязал м/у 2та процесора (на iPhone 4 и iPad2) е в работата със Сидия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това далече не е фактор. При зареждането на страници и уеб базирани приложения може да има много фактори за бързодействието :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За момента 4 ме устройва, причина да го сменя би бил iOS5.х ако не върви добре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не на последно място всички аксесоари които сте ползвали с iPhone 4, ще ги ползвате и с iPhone 4S. Смятайте колко спестявате от закупуването на нови аксесоари.

Мм.. http://pulse.me/s/26z4T

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ходя по молове, нито на обществени места, годините не ми позволяват и да се гъзаря. купувам 4s само заради бързината и че това ще е последният телефон на Стиф.

по интересното е че няма да го продавам никога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че е последния телефон на Стиви е наистина голям фактор и точно с този телефон ще бъде запомнен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4S(teve)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едното на снимката е или CDMA, или е тояга. Виж разликата в рамката. Гледах снимки на 4S - рамката е 1/1 с 4-ката, а на снимката не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един малко поразпънал се и сега точно ще пасне. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой с айфон 4 може ли да пусне един бенч на browsermark да видим как е при вас обаче да е с 4.3.3 и после някой с 5гм . Аз с моя 3гс с 5гм правя 39877 , а гледам , че 3гс прави по принцип 26900. Добра разлика за софтуерен ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих си купил телефона, поради това, че и сега iPhone 4 ми върши чудесна работа. Но идва голямото НО, мисля, че тука големия плюс е Сири. Лично за мен в това има огромен потенциал и нищо чудно, това да е следващата революция в мобилните телефони а и не само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...