Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4S


Aveliky

iPhone 4S  

351 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Recommended Posts

Ползвам от седмица 4S и нямам никакви проблеми, а относно батерията съм повече от доволен!

Аз съм човека, който цитира по- горе Grievous, Ползвам го с изкл. Location Services , малко 3G , през цялото време вкл.WIFI с нотификации и около час и половина разговор на ден.

Не ползвам HFree.

За сега съм повече от доволен от 4S, а и на мен не ми липсва EDGE, тъй като с Виваком е неизползваемо- при 2G- нямам гласова услуга

Поздрави!

ПП: Прилагам и скрийншот

photooa.png

Uploaded with ImageShack.us

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 397
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • SpAwN

    41

  • The Shaman

    25

  • Grievous

    22

  • Alxx®

    21

При мен с включен iCloud с изключение на Find My Phone, oт Location Services изключено само Time Zone, яркост на 50% - не мога да надвиша и без това пряко сили 5 часа usage... това е само на 3G- дори не стига описаните в спецификациите 6 часа на 3G. Доста слабо в сравнение с 4-ката, която без проблем правеше 7-8 часа..

Какво ме съветвате да оптимизирам още? То вече става странно използването на 4S , ако трябва толкова да се "орязва" с цел нормална батерия...

От вчера вечерта до сега е това:

2e731148-2600-f273.jpg

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста разочароващо! SBsettings не може ли да спира 3G?

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е за днес само интернет през 3G с изключени локации, iCloud и Ping:

2e731148-593e-64b4.jpg

Много ли е зле?:))

Май да..

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че ми се поевява някакво известие което изчезва за секунди.знае ли някой за какво иде реч на самия тъч скрийн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Агент Гоце, не може да го види, па камо ли шот да направи... Шот може да направи, ама алкохолен :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От снощи и аз съм с 4S, закупен от NovMak. Всичко е перфектно - няма мъртви пиксели, няма драскотини отвътре на екрана, цветовете са отлични, няма отенъци. Ще наблюдавам батерията и ще дам обратна връзка за нея в следващите няколко дни. Снощи, докато правих всички настройки, защото го сетнах като нов, и през ноща батерията се държа отлично, т.е. нищо по-различно от 4-ката досега. Ще видим в бъдеще как ще е след като се калибрира. Това, което обаче ми направи впечатление, беше че за час и 20-ина минути настройки, с постоянно включено wi-fi много загря. Такова нещо не бях срещал при 4-ката. По едно време пареше и безжичната мрежа се разпадна и повече не можа да се закачи. 3G-то си бачкаше. След рестарт всичко се оправи. Сега си играх с контактите поне 40 минути и нямаше никъкво загряване. На път за работата 30 минути ТомТом и Сиджик за тест - пак никъкво загряване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си активирал iCloud, може да е правило бекъп..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах, да - бекъпа ми беше включен и има бекъп на този телефон. Изключих бекъпа и оставих да ми синхронизира само контактите, календара и задачите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В М-тел има налични 4s, Все още нямат цена. Днес ми се обади кейакаунта да ми съобщи новината. Има бели и черни, 16,32,64 Гб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива са, винаги са били такива.

Добавяш там 5 % ддс и за ~950 лв + почерпката, че са ти го докарали имаш нов телефон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Действително е зле батерията на 4с..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Егаси колко много прецакани и псуващи ще има... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С една тръбааа, ама по-голяма.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих си рекорда с 5.0.1 ....

photofw.png

При мен с iPhone 3G с 3.1.3 положението е по-зле...

post-21-0-97680500-1321185683_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 3 години е и с едно зареждане имам 3 пъти по-малко usage от този на ThUnDeR.

Но ако сравним показателите на телефоните

iPhone 3G

battery: 1150 mAh, 3.7 V

CPU: 412Mhz

Memory: 128Mb

iPhone 4S

Battery: 1420 mAh, 3.7 V

CPU: ~800 MGhz Dual-core

GPU: Dual-core PowerVR SGX543MP2 (т.н. класи над iPhone 3G)

Memory: 512Mb DDR2

Мисля си е нормално да се зарежда всеки ден телефона, независимо какво пишат Apple като часове на работа при 3G разговори, Wi-Fi browsing и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след няколко предареждания батерията се подобри драстично и дори без ъпдейт към 5.0.1 имам 2 дена батерия и до 6 часа usage.

Аз искам да питам друго нещо собствениците на 4S- случвало ли ви се е по време на разговор понякога да чувате собствения си глас отсреща като ехо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...