Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

bf922705e026109d.png

iOS 5 е налична, налазвайте, че през iTunes ще стане утре! :tooth:

IOS 5.0.1

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

При джейлната 4-ка с 4.3.3, предполагам нормалната процедура е бекъп през iTunes, след това рестор с новия фирм и връщане на бекъпа, нали или нещо изпускам? Няма да има някакъв проблем с контактите, съобщенията, музиката и снимките нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При джейлнат телефон по-добре изобщо не прави бекъп. Прехвърли си само снимките, музиката и телефоните и ресторвай на чисто. После синфронизираш само с iTunes и готово. Пощите и останалите неща ще си ги настройваш пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм свалял с 200к от години, ужас

П.С Изтеглих и за iPad и за iPhone но ми дава грешка и на двата при ъпдейт и не мога да кача до по-горна версия, много странно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм свалял с 200к от години, ужас

П.С Изтеглих и за iPad и за iPhone но ми дава грешка и на двата при ъпдейт и не мога да кача до по-горна версия, много странно

и аз :)

speedrk.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След опит за рестор ми даде грешка 3200. В търсачката не ми покава нищо, може ли малко помощ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В търсачката не ми покава нищо, може ли малко помощ?

Може и сърварите да са претоварени, изчакай малко и в DFU.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко мина, малко по бавно се свали iOS5.0 но сега вече го разцъквам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

опитвам се да ъпдейтна от бета 7, ако има някакво значение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли Джейл за iOS 5 ?

+1(iPad 2 ?)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 5 Tethered Jailbreak Supported Devices:

iPod touch 3G, iPod touch 4G, iPad 1, iPhone3GS, iPhone4 (GSM) and iPhone4 (CDMA)

ВНИМАНИЕ: Имайте предвид, че това е tethered jailbreak, това означава, че ще ви се налага да го правите всеки път, когато рестартиратe устройството или му падне батерията!

Какво ни е необходимо:

  • Redsn0w 0.9.9b4 – Свалете за Windows или Mac
  • iOS 5 iPSW – Свалете от първия пост.
  • iTunes 10.5 – Свалете от ТУК

Как да джейлнете iOS 5 ?

Стъпка 1: Свържете вашето устройство с PC чрез USB кабела и отворете iTunes 10.5 след това избирате Restore до iOS 5.0

Стъпка 2: Стартирайте Redsn0w, натиснете върху "Extras > Изберете IPSW" и пососчете iOS 5.0 firmware ipsw (файла от първия пост).

13901_thumb.png

13902.png

Стъпка 3: Сега изберете “Install Cydia” и след това “Next”.

1390._thumb.jpg

Стъпка 4: Уверете се, че устройството ви е изключено и е свързано с компютъра преди да натиснете “Next”.

13904.jpg

На този етап ще ви се появи екран, на който ще бъдете упътени как да влезете в DFU mode. Бързо задръжте “Power” бутона и до като го държите, натиснете и задръжте “Home” бутона. След няколко секунди пуснете “Power” бутона , но продължавайте да натискате “Home” бутона до като инсталацията започне.

Стъпка 5: Изчакайте до като завърши процедурата и вече имате iOS 5.0 jailbroken на вашето устройство.

Препоръчвам ви да изчакате Untethered jailbreak, който се очаква да излезе съвсем скоро. Беше уповестено, че е готов, но все още го тестват с последната версия на iOS 5.

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам малък проблем. Когато синхронизирам снимките си те се дублират. Веднъж се качват в Photo library, но също така се появявя и нова папка със всики снимки. Така във "Фотос" имам 3 папки Camera roll, Photo lib и untitled folder.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има отделна тема за джейл, но когато е благонадежден. Людмиле, поне качи шотове от създателите или от твоя комп, к'во кичиш снимки от тоя меко казано жълт сайт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение от къде са снимките, стига да вършат работа? Постарах се да преведа статията, за да е достъпна за всички, останалото не виждам да е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пфф. и на мен ми дава всевъзможни грешки при ъпдейтването :( Явно ще се чака още малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи обещания за iPad 2 джейл го няма, за съжаление.

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми дава грешка 3194,с iPhone 4 4.3.3 jailbreak BB 02.10.04 искам да кача ios5 но само тази грешка ми дава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...