Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

vachoo, чака се ъпдейт на ултрасноу който ще е съвместим с iOS5.0

Мисля че това е проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Пробва ли с Reset Network Settings? Също така може да опиташ да изгасиш телефона, да го включиш без сим и чак когато се зареди да вкараш картата. Принципно преди рестора предполагам си махнал пинкода нали?

ще пробвам с ресет и ще споделя, пина е махнат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

уфф не знам вече какво става, но все още не мога да активирам пустия телефон. Започвам от начало та ако някой има някакви идеи моля да сподели. Телефона беше с 4.3.5 firm 6.15.00. Снощи дадох рестор при което се появяваше грешка 3200, но при третия опит стана. Всичко вървеше гладко докато не дойде момента за активиране. На самия тел. изписваше searching след което се появява no service. В itunes съобщението беше че нямам карта в тел. (картата е на оператора от който е взет тел). Пробвах няколко пъти да повторя процедурата - неуспешно. Днес пробвах с custom обаче стига почти докрая и спира.

Само да добавя че кастъма е правен със snowbreeze с тикната отметка за активиране.

След поредния опит телефона успя да стартира с помощта на redsn0w и опцията Just Boot, но обхват няма...

Единствено решение е да чакаш нов ъпдейт на Ultrasn0w за iOS 5 и тогава ще ти се активира телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много бавно работи WiFi и AppStore с iOS 5, нормално ли е ? Не бавно ами супер бавно

При мен си е нормално, а GPS-ът направо кърти - нищо общо с преди. Не знам дали е от подобрената асистенция или друго, но е супер точен и много бързо реагира на движение, но трябва да отбележа че съм с чист фърмуеър.

П.П. Приятелски съвет:

Въздържайте се от джейлбрейк с бетите на редсноу!!!

THIS JAILBREAK IS INTENDED ONLY FOR DEVELOPERS OF JAILBROKEN APPS! There are just too many broken components (Apple’s official apps, 3rd-party App Store apps, Cydia apps, MobileSubstrate apps, etc) for this to be useful to anyone but those truly looking to fix bugs in their iOS 5 jailbroken apps. (Seriously!)

Ако не сте направили just boot tethered, освен сидиа, няма да работи и сафари, iBooks се скапва напълно, проблеми с безжичните връзки(wi-fi,gps,превкл. EDGE/3G и т.н.) и още куп неща. Някои проблеми, могат да доведат до хардуерни повреди, така че си правете сметка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

И аз забелязвам, че App Store работи много тегаво през Wi Fi с новата ios. Също така ми се струва, че петицата "точи"

бая яко батерийката :scratch: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен (ОТА) работи на iOS 5 GM. А за multitasking gestures на iPad има решение. Ето го и него: с iFile или друга подобна навигирате до: System/Library/CoreService/SpringBoard.app/K48AP.plist отваряте го и редът който е за мултитъча трябва да изглежда така.

  <key>multitasking-gestures</key>

    <true/>

Редактирано от x3mbiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама джейла още не е читав та ще се почака.Просто ме е яд,че са го отрязали за iPad 1 при положение,че си работеше доста читаво и грам не ми лагваше.За батерията не съм съгласен с колегата.Даже имам чувството,че кара повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То мултитаскинга на айпад-а си работи нормално,без да се бара нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mariankata, времето се актуализира през интернет, до колкото ми е известно и в iPhone също няма термометър. :smile: Същото важи и за Stocks, така че не виждам причина ситуацията да е по-различна спрямо тази, при iPhone.

Превеждам,

В iPad няма програма Weather (освен ако не инсталираш нещо от AppStore).

В iPhone има и след като инсталираш чист FW iOS5, в Notification Center-a има widgets на Weather и Stocks.

Беше ми интересно да разбера дали има Weather widget в Notification Center преди да е инсталирано нещо от AppStore.

Не питам за часовник.

То мултитаскинга на айпад-а си работи нормално,без да се бара нищо.

Multitouch Gestures, не Multitasking.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой ще даде ли кратко разяснение как се настройва Assistive Touch

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Сидиа има доста уиджети.

Има, ама са барнати за iPhone - в бетите беше голям та*ак с тия widget-и от Cydia да ги слагаш на iPad. А обновяване на версиите не е имало.

C2K - Siri е за 4S - чакаме да видим ако могат да го портнат и за нещо друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синхронизирах си музиката, която е на плейлисти и ми излиза в обратен ред, някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали тук трябва да пиша,но не видях друга тема за iOS5.

След като си сложих iOS5...горе до иконката за wirelessa и мобилния оператор ми се появи една слушалка и стрелкичка надясно излизаща от слушалката.Някакви идеи как да я махна тази слушалка.

Търсих из настройките но нищо не намерих.Благодаря Ви

Да прав си chris4o точно от него е.

Редактирано от Vangelov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде тия дето вече ползват IOS 5 да дадат мнения за за новата система. Освен визуалните разлики- с какво е по-добра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

Може ли да се направи някаква тема в която да се опише точно и ясно ,,Как да инсталираме IOS 5'' стъпка по стъпка (за ФО и за ФЗ)

За да мойе и начинаештите да се справим, без да пълним форума с глупави вапроси.

Ще съм ви много благодарен, предполагам и не само аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде тия дето вече ползват IOS 5 да дадат мнения за за новата система. Освен визуалните разлики- с какво е по-добра

Амииииииииииии... iCloud, Wi Fi Sync, Notification Center, iMessage, Newsstand иииии още около 195 новости... ;) От къде да започнем :smile: ?

Предполагам, че си разглеждал вече тук, но все пак: http://www.apple.com/ios/features.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сто теми още да се направят,пак ще са еди и същи въпросите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще дойде untethered jailbreak ??

post-217-0-12686500-1318603239_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...