Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Момчета и аз да се намеся, още като излезе iOS5, веднага го ъпдейтнах, а преди това бях на 4.3.3. Мислих да пиша за този проблем, за който написа Alxx, но и аз реших, че най вероятно е софтуерен проблем, защото като бях на 4.3.3 проблем с бутона нямах. Но реших преди да Ви попитам да си го ресторна още един път и се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам друг дерт. След като съм качил приложение от Инсталъс и синхронизирам без кабел iTunes ми трие приложението от телефона при положение, че съм позволил опцията на Инсталъс. Някой нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди синхронизацията от менюто на iTunes: File->Transfer purchases и после синкваш.

При по-стар фърм ми даваше този проблем и така го предотватявах.

Редактирано от roll2puff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това е ясно, идеята е да ги дръпне преди синк-а.

Така го лъжех iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моето впечатление от хоум бутона

на телефон на 2 месеца го прави ноемра с бутона откакто е с иос 5. на 4.3.3 нямаше проблем

за мен е софта ;)

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително ако звуча досадно, но искам все пак съвет. С Айфон 4 съм с 4.3.2 фирм ънтетърет джейл. Искам да попитам и да ме посъветвате дали да си упдейтна до iOS5 и ако да как да го направя - с упдейт, рестор или шифт+рестор. Както и след това дали мога да го джейлна тетърет като е ФЗ и го ползвам с картата на оператора с който е заключен.

Благодаря ви предварително и пак се извинявам за питането. Изчетох темата но нещо се обърках и затова искам съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кротувай си, още няма ънтетърд джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като влезете в icloud.com, и си погледнете контактите, какъв префикс ви дава на номерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някъде опция, да си направиш префикса да ти е за България.

Сега ще погледна и ще те осведомя :smile:

А така:

логваш се в облака, след това Contacts-> долу вляво - Settings->Preferences->Formats ->Address Layouts: Bulgaria и отмяташ - Automatically format phone numbers и си готов :smile:

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С +1 и после 59номера, т.е. замества ми +3 с +1. Като вляза обаче в телефона в Contacts->Groups->All iCloud, ми излизат нормално с +359

Това което каза arm11 се прави от "назъбеното колело" в долния ляв ъгъл - избираш Preferences.. и там можеш да направиш настройката.

Alxx, на 4.3.3(джейлнат) имах подобен проблем - при излизане от приложение директно ми се отваряше менюто на мултитаска. С ОС5 нямам проблеми с Home бутона. Кажи точно какво правиш, за да ти "забива" така да се опитам да го възпроизведа.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От пускане/спиране на асистив тач(ако е настроен да се включва с троен клик на хоум-а). Или трябва да го забраня тотално, или трябва да го оставя постоянно пуснат - иначе забива. Забелязах и правило - когато забие, иска троен клик, само за да затвори приложение. От десет опита - десет пъти затварям с троен клик :yikes:. Щом има правило, не е механичен дефект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, едно питане? Забива ли ви мултитаскингът? Случва ли ви се, хоум бутонът да не реагира като хората и да не отваря суичъра, а само спотлайт или когато сте в отворено приложение, да отказва да го затвори? Чудя се, самият бутон ли отказва или софтуерът похлъцва?

Пробвах това, при активиран assistive touch и настроен да се вкл/изкл с triple home. Работи безотказно. Пробвах следното:

1. троен хоум за вкл на асиста

2. двоен хоум за мултитаск, пускане на приложение от мултитаск, затваряне на приложение

3. двоен хоум пак, затваряне на мултитаск с хоум.

4. троен хоум за изкл на асиста

5. горните операции отново.

Нито един път не ми засече. Нещо много странно се случва при теб. Все пак ще го оставя така - може точно в момента да не му се забива.

Освен това да спомена, че съм ресторнал на чисто без връщане на бекъп и не съм джейлвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма забиване, но е малко безсмислено да се отваря с троен клик. Оставил съм го винаги да се показва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На втория рестор до 5, всичко е наред(поне засега). Врътнал съм видео със забивите(и без такива на 4.3.3) и съм го пратил на ябълковия съпорт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А прочете ли

С Айфон 4 съм с 4.3.2 фирм ънтетърет джейл.

?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alexx

Просто ми се беше припило уиски,четох темата,но изхождам от това,че аз такива проблеми нямам,от където единственото логично обяснение е хоум бутона.

@jh_ivanov

Можеш да ъпдейтнеш и директно през туньо,ако го ползваш с карта към оператора,към който е заключен.

Джейла е само тетърд,съветът ми е да изчакаш малко да излезе ънтетърд и тогава да правиш тези манипулации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз имам странен проблем след рестор с ios 5 и jailbreak с redsn0w 0.9.9b6 не ми излиза телефона в Mycomputer а usb го разпознава като Apple Mobile device.Ако някой знае как да оправя проблема моля кажете ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам тетрет версия ли е jeilbreak с redsnow09.9b6 т.е при рестор трябва ли да се повтаря същата процедура.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели! Страшно много съм доволен от ИОС 5,но имам следния проблем,телефона си работи без проблеми и всичко е ок,но ако вклюяча 3Г-то на глобул и сигнала моментално ми изчезва и трябва да рестартирам телефона,за да се въстанови ? Някой друг да има този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста четох,и така и не разбрах-ако сложа на заключена 4-ка iOS5 модема се вдига на 04.11.08 и после ако смъкна на 4.3.5(имам запазени SHSH) модема ще се понижи ли и той на 04.10.Мисля,че още подписват 4.3.5:?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...