Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Аз с рестор се разминах, изтрих го и сега всичко е наред, по критериите на тетърд джейл :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

На някой с tethered jail да му се рестартира телефона от време на време? Ей така както си е в standby изведнъж се показва ябълката на черен фон.. Мисля, че е от mobile substrate, премахнах го и засега не ми се е рестартирал сам, но знам ли..

И още един бъг - инсталирах multicleaner и activator. Това са едни от най-полезните добавки за iOS според мен. Настроил съм slide from screen below да показва multitasking bar-a. Обаче на iOS5 всеки път като го направя, springboard-a крашва и влиза в safe mode. Дори и при двойно натискане на home се случва същото.. И при други ли е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя вчера се изключи безпричинно и понеже не бях в къщи, нямах телефон доста време.

Много неудобно!

Днес ще ресторна и няма да джейлвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае дали в iOS5 са сложили опция за мирор дисплей или поне когато презентираш с Кейнота да се виждат презентациите и на пад-а? Иначе само защото сега имам DisplayOut изискващ джейл ме спира да сложа iOS5 и да си ползвам неджейлнат пада?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкоз ли са натоварени сървърите, че ми дава 10мин вече - iPad software update server could not be contacted, make you sure that your network setting are correct...бла бла

С последния тюньо съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери ли си hosts файла, дали е изчистен от всички Apple-ски IP-та? Ако да, можеш да пробваш това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Неоле, свалих го и сега съм с iOS5 на пад-а, даже си отключих жестовете и мирор-а! :yahoo:

ПП

получавах нон стоп 3002 с Ъпдейт+шифт, за това с Рестор +шифт стана

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер странното нещо ми се случи. Откакто ползвам iPhone (над 2 г.) не е ставало такова нещо..

Калибрирах батерията през нощта, сутринта го слагам да се зарежда към компютъра и понеже има untethered jail, буутвам през redsn0w. Оставям го телефона на ананаса и не го поглеждам повече. След 5 мин. ми звъни един от контактите ми, вдигам и ме пита защо съм му звънял. И наистина - след това като погледнах лог-а в recents има обаждане, но аз не съм набирал. А този контакт не ми е от много близките хора и не съм му звънял въобще откакто имам 4-ката :)

Някой да има идея как и защо е станало това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало същото.

Отново на jailbreak-нат телефон (iPhone 3G).

Преди време доста често ми се случваше .. но напоследак го нямам този проблем. Все ми се обаждаха да ме питат за какво съм ги търсил.

Дори няколко пъти по време на разговор с определен човек, автоматично повторно набираше същия човек и докато говорим човека от дургата страна ме пита как му званя повторно докато говорим. И двамата стоим в недоумение.... а на апарата нищо не изписва че набира на още някой (в случая на същия човек).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета телефона ми от днес взе да губи обхват и да пише No Sim Installed ... iPhone 4 5.0 Mtel от какво може да е >?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е от 5.0. Аз например в момента съм с нокиа и днес един мой приятел ми звъни и вика "търсил си ме". Също съм на Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е част от новата им стратегия за по-добро обслужване на клиентите. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Виваком..

Обаче мисля, че намерих защо се получи така.

Направих му още един tethered boot за проба. Накрая като се стартира телефона се появи voice control-a. Тогава забелязах, че хоум бутина ми беше останал натиснат.. Но все пак дори и това да е станало, как така реши да набере "Lubo Drujba" :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами кой да набере, Гошо Почивка ли :tooth:

Тия проблеми само на джейлнати домофони май се появяват.

Аз грижи нямам със случайни позвънявания!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя нещо за контактите, което сега видях как става. Винаги съм искал контактите да ми се организират в Групи, но със стандартната апликация не бях открил как да ги създавам. Сега става елементарно през Contacts в iCloud - създаване на група и просто преместване на даден контакт в нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега ставаше почти аналогично, само че при синхронизация на контактите с Google Contacts. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да питам: кое точно е положителното в случая?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...