Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

К'во лично бре? :tooth:

Аз питам съвсем сериозно - какво положително намираш в mobile substrate tweak(който и без това не работи като хората)? Ник'ъв напредък не е това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля но имах предвид jeilbreaka untethred,които ще излезе през ноември, ако е вярно написаното.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или от много скоро имаш iPhone или това ти е първото чакане на джейл. Не се хващай на всичко, което пише в мрежата. Изчакай и когато нещо наистина се появи, то ще бъде пуснато тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложих на един 3гс с 06.15 5.0, но телефона се държеше супер неадекватно от гледна точка на сигнал, на 1 -2 минути чезне целия , после пак се вдига , пробвах да префлашна ББ , но редсноу нещо ме отряза . Свалих на 4.3.3 телефона се държи перфектно . Незнам друг имал ли е такива проблеми или някакви други наблюдения , но понеже тази модификация :tooth: 3гс с ББ 06.15 е много масова , мога да посъветвам да не се ъпдейтва засега на 5.0 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,за да не отварям нова тема, искам да попитам дали има remove backgrounder за iOS5?

Стария не върши работа а е доста удобен. Или трябва да чакаме ъпдейт на стария!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaчих днес на ФЗ (at&t) iPhone 4 от 4.3.5 (без джейл и без запазени SHSH) на 5.0 със запазване на бейзбанда (04.10.01), за да остане отключването с Гевей сим.

Срещнах обаче малко трудности.

Първо oпитах чрез Sn0wBreeze с къстъма С активация от темата в този раздел. Даде ми, че всичко е точно, телефонът е ресторнат и да изчакам да рестартира. Е, да ама не. Появи се progress bar-a и седеше така с минути без да мръдне, а може би щеше да стои и с часове. Пробвах с рестарт (home+power), ireb kick device out of recovery, irecovery.. Нищо не помогна.

Накрая чрез RedSn0w направих къстъм и взе че стана, но искаше активация. Добре, че имах под ръка карта на at&t, която м/у другото е деактивирана и изобщо не мислех, че ще свърши работа, но взе че проработи.

Кажете ми само, дали да си играя да го джейлвам с редсноу, все пак е заключен, да не се омаже нещо? Или да изчакаме untethered? (тия дни по Коледа..)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм вещ, тъй като от скоро имам iphone4 - т.е от една година, но според мен изчакай untetheret jeilbreak ios5... тези дни по коледа. Истината според мен е untetheret jeilbreak ios5 -това е, и в това се обедих. Всички тези заобикаляния са безмислени. Остана малко време според мен и е нужно да го изчакаме, вместо да си правим експерименти. Всеки така ме съветва и аз мисля това!. Аз съм човек,които не умее да чака, но се налага, и в това сам се обедих.

Редактирано от Sladichuk®
Ужас!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баце, скивай ти ка'ем нещо? 'Земи го шитни тоя ифон и набутай парата за един правописен речник.

Не знам на каква възраст си, ама след като се напъваш английски термини да цитираш, щеше да е редно поне на родния език да си грамотен. Научи първо родния език добре, а догодина вместо iPhone 5(или там каквото излезе) си купи и един английски речник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaчих днес на ФЗ (at&t) iPhone 4 от 4.3.5 (без джейл и без запазени SHSH) на 5.0 със запазване на бейзбанда (04.10.01), за да остане отключването с Гевей сим.

Срещнах обаче малко трудности.

Първо oпитах чрез Sn0wBreeze с къстъма С активация от темата в този раздел. Даде ми, че всичко е точно, телефонът е ресторнат и да изчакам да рестартира. Е, да ама не. Появи се progress bar-a и седеше така с минути без да мръдне, а може би щеше да стои и с часове. Пробвах с рестарт (home+power), ireb kick device out of recovery, irecovery.. Нищо не помогна.

Накрая чрез RedSn0w направих къстъм и взе че стана, но искаше активация. Добре, че имах под ръка карта на at&t, която м/у другото е деактивирана и изобщо не мислех, че ще свърши работа, но взе че проработи.

Кажете ми само, дали да си играя да го джейлвам с редсноу, все пак е заключен, да не се омаже нещо? Или да изчакаме untethered? (тия дни по Коледа..)

И мен ме интересува същото нещо.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е успял да подкара тази Siri на iPhone4 ? Върви ми, но само картинките и не се връзва на сервидорите и не говори :mad:

Гледах от тук, обаче още, когато не беше пълно инфото може да съм оплескал нещо, та затова питам.

http://www.funkyspacemonkey.com/port-siri-gui-iphone-3gs4-ipod-touch-3g4-video

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти добре ли си?

Please note that this is only the GUI ( graphical interface ) of Siri, and there’s no actual functionality added to the device.
Това ръководство е само за тези от вас, които искат да опитат графичните елементи от Siri на по-стари устройства без реална функционалност, или с други думи, само за да се покажете пред приятели, без друго практическо използване. Не сме тествали този метод и не препоръчваме инсталирането на Siri на вашия iPhone 4 или 4G IPod. Следващите инструкции са само за образователни цели. Правете го на свой собствен риск. Ще се радваме да споделите дали работи.

http://bgiphone.com/topic/16143-%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d0%b4%d0%b0-%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b5-siri-gui-%d0%bd%d0%b0-iphone-4-%d0%b8-ipod-touch-4g/page__fromsearch__1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха прочетох го, но всъщност гледах на 3 места и това последното бе най-пълно, та се чудех да не съм пропуснал конектването. Да го ресторвам значи.

едит: А това сложеното във форума тук не го бях видял, но на мен не ми свърши работа, не знам защо, него го видях от видеото.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да попитам дали някой се е сблъсквал със следния проблем след Jailbreak с Redsn0w 0.9.9b7 - телефона ми на съвсем случаен принцип се рестартира сам. Случи ми се 2 пъти, и 2-та пъти беше оставен за известно време и след като го взех видях, че си седи на boot логото. След рестора е бил Set as new.

Потърсих в гугъл за този проблем и се оказа, че и други хора го срещат, но никъде няма дори и най-малък намек за възможната причина (освен, естествено, самият Jailbreak).

След джейла съм качил само SBSettings, Activator, Installous, iBlacklist, iFile, PKGBackup и CameraLock.

Предварително благодаря.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейлбрейка е причината.

И за това е писано преди.

На мен ми го направи тоя номер и от тогава съм без джейл.

След рестор отново естествено :smile:

пп. За Сири-то разправят, че ще пуснат как да се инсталира напълно функциониращ на по-стари устройства, когато излезне джейла на 4S-a.

Ще видим....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено не е от джейла а от деб файловете, които сте наблъскали. От както е излязла IOS5 съм с джейл и до сега нито веднъж не е рестартирал телефона от само себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено не е от джейла а от деб файловете, които сте наблъскали. От както е излязла IOS5 съм с джейл и до сега нито веднъж не е рестартирал телефона от само себе си!

Какъв джейл ползваш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен го имаше тоя проблем и писах за него по-назад в темата.

Махнах мобиле субстрате и се оправи. Но сега го качих отново, мисля, че има и нова версия. В момента всичко е наред. Инсталира ми се като dependency на installous.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един нов проблем за мен откакто минах на iOS5. С 3GS съм със стар буут, джейлнат с Redsn0w 0.9.9 b6, нямам проблем с тетърд буут, но на два пъти след като му свърши батерията го включих да се зарежда, без значение на компа или в мрежата и екрана светна в бледо зелено. Втория път дори преди да го включа в мрежата екрана много леко си светеше - забелязах го защото телефона беше в тъмна стая. След като мина известно време се стартира без проблем, но ме притеснява това светене. В нета го описват като green или yelow screen of death (то цвета е наистина малко неопределен). Не съм го пробвал без джейл и не знам дали ще прави същото. Моля ви пишете дали може да се оправи този проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мини го с по - новия редсноу отгоре и виж...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oт бая време ми крашва сафари-то. Още при отварянето му. Идеи от какво може да е? Джейла е направен с последната бета версия на редсноу.

(action menu, activator, appstorelous, installous, battery detective, bbsettings, brightness switcher, cydelete, cyntact, five icon dock/switcher, folder enhancer, full charge alert, ifile, ischeduler, multicleaner, netatalk, no bookmarks, notification center enhancer, password pilot, safari download manager, screen dimmer, spring prefs, 3g unrestrictor)

Пфф, прекалено бързо сам си намерих след като изброих горе какво дава проблема.. Safari Download Manager..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес сложих на един 3гс с 06.15 5.0, но телефона се държеше супер неадекватно от гледна точка на сигнал, на 1 -2 минути чезне целия , после пак се вдига , пробвах да префлашна ББ , но редсноу нещо ме отряза . Свалих на 4.3.3 телефона се държи перфектно . Незнам друг имал ли е такива проблеми или някакви други наблюдения , но понеже тази модификация :tooth: 3гс с ББ 06.15 е много масова , мога да посъветвам да не се ъпдейтва засега на 5.0 .

Заинатих се с този телефон и го подкарах перфектно на 5.0 . Сега обхвата е перфектен , а проблема изцяло е бил в Location Service . Когато се стартира приложение което иска да ползва Location сигнала чезне през минута . С префлашване на ББ не става, просто трябва да се изключи Location Service и телефона има сигнал да ти свари мозъка :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oт бая време ми крашва сафари-то. Още при отварянето му. Идеи от какво може да е? Джейла е направен с последната бета версия на редсноу.

(action menu, activator, appstorelous, installous, battery detective, bbsettings, brightness switcher, cydelete, cyntact, five icon dock/switcher, folder enhancer, full charge alert, ifile, ischeduler, multicleaner, netatalk, no bookmarks, notification center enhancer, password pilot, safari download manager, screen dimmer, spring prefs, 3g unrestrictor)

Пфф, прекалено бързо сам си намерих след като изброих горе какво дава проблема.. Safari Download Manager..

А как подкара multicleaner,че при мен вкарава в safe mod :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе нова версия, пробвай отново. И при мен преди влизаше в сейф мод.

Виж темата тук във форума, има линк за последната версия на програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...