Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Дали това е така и дали това се дължи на възможността за изключване на 3Г-то? Даденото от SpiceBoy по-нагоре в този форум дали е истина, защото гледам, че неговия телефон е 4-ка, а те и досега си имаха тази опция активна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е супер новина. Аз и така и така не ползвам прословутото Сири, даже съм го изключил от рестрикшъните и съм го разкарал от менюто в сетингите. Чакам с нетърпение официалната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, това 3G и сега се изключва, просто от Mobile Data са сменили името на Enable 3G.

При роботите е така и сигурно са ги подгонили към съда. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е така, защото с този бутон, който казваш ти се изключва мобилния интернет трафик, а не 3Г-то, което където го има поне при М-Тел е 2 максимум 3 чертички, а където го няма и автоматично мине на 2Г става пълен бар или минимум една чертичка по-малко. Та въпросът в този случай е има ли и двата слайдера или не в новата версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма го. Точно това казвам, че липсва Cellular...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тава пък ще означава, че не може да се изключи мобилния интернет, а само да се избере дали да бъде по-високоскоростен или не. Ебаси простотията това ако е истина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 5.1 Бета 3

img0011u.png img0014d.png

img0008x.png img0009u.png

img0004o.png img0006k.png

img0016y.png img0010jq.png

Първите ми впечатления са, че батерията се държи по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите основни впечатления са, че бета 3 най- накрая оправи проблема с изходящите повиквания при 4С , където 20-30% от тях бяха без звук в слушалката.

Едит:

И да не забравя, разбира се...2G най- накрая при 4С!!! Особено с лошото покритие на 3G в района, където живея, това да мога да си превключа на 2G си е благодат!;)

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма официална дата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го сложих, но ми направи впечатление, че при изключено 3G след рестарт на телефона се включва само. Т.е. ако искаш да си на 2G трябва след всеки рестарт да го изключваш ръчно от сетингите. Някой друг с този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи си е бъг в бетата. Днес забелязах и друго - ако пътуваш по път, където се губи обхват на някои места, след това въпреки, че мобилния интернет е включен с бутона, няма такъв. Трябва да се включи и изключи 3G-то, за да се оправи. Иначе батерията - отлично! През ноща за 8-9 часа ми пада с 2 % както 4-ката преди това, а не с по 4-5 % както беше с 4S досега. Май основния проблем с батерията наистина ще се окаже 3G-то. Сега като го разредя и заредя може би в началото на другата седмица ще кажа дали са се върнали хубавите дни при мен (както беше с 4-ката) или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако пътуваш по път, където се губи обхват на някои места, след това въпреки, че мобилния интернет е включен с бутона, няма такъв

Това и сега е така при мен, на 5.0.1

Оправя се с рестарт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да питам, че се обърках от последните страници, за 4-ката (не за 4S) в 5.0.1 има ли изключване на 3Г или се чака в 5.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Apple добави 11 нови профила за мобилните оператори, които предлагат iPhone. Тези файлове са съвместими с iOS 5.1 и ще бъдат пуснати на 9 Март, това е индикация, че iOS 5.1 ще бъде пусната около тази дата и както знаем ще е достъпна за следните устройства: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod Touch 3G/4G, iPad, and iPad 2.

iOS-5.1_iPhone_Operator_Profile.jpg

От файловете става ясно, че датата на пускане ще бъде в петък, 9-ти Март. Така, че евентуално iPad 3 ще бъде представен на тази дата или малко по-рано, за да може да бъде предлаган с фабрично инсталиран iOS 5.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно!

Apple to Announce iPad 3 First Week in March
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...