Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Странно днес иконката на календара ми показва "31 Понеделник" като отворя самия календар си ми показва че сме 1-ви, на локскрийна също показва 1-ви само тази проклета икона седи на 31-ви. Само при мен ли е така или е някакъв бъг в iOS5?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Странно днес иконката на календара ми показва "31 Понеделник" като отворя самия календар си ми показва че сме 1-ви, на локскрийна също показва 1-ви само тази проклета икона седи на 31-ви. Само при мен ли е така или е някакъв бъг в iOS5?

ребуут и ще се оправи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 5.0.1 beta contains improvements and other bug fixes including

  • Fixes bugs affecting battery life
  • Adds Multitasking Gestures for original iPad
  • Resolves bugs with Documents in the Cloud
  • Improves voice recognition for Australian users using dictation
  • Contains security improvement

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам проблем с джейла на iOS 5.

Като дръпна нещо от installous и после sync-на телефона с itunes , излиза ми прозорчето за transfer purchases , натискам transfer , обаче нищо не се копира и апповете се изтриват от телефона.

Обаче като дам дясно копче на телефона и трансфер , апповете се копират и всичко е ток. Дали е бъг в installous / appsync или трябва да преинсталирам itunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 5.0.1 Beta 2 Download Available

1.png

От днес е налична бета2, никъде още не са ясни разликите между бета1 и бета 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една функция, която не е толкова популярна от "скритите" функции, но определено е полезна - вероятно ви е направило впечатление, че при появяването си банерите в iOS 5.0 понякога са дразнещи, тъй като бутоните в горната част на екрата биват скрити наполовина от самия банер и трябва доста да целиш, за да уцелиш бутона, а не да кликнеш на нотификацията. За целта има "скрита" функция за по-бързо премахване на нотификацията (а не да се чака 3 секунди, докато изчезне сама) и тя се състои в просто издърпване на самия банер леко надолу и при пускането му той се скрива. Демонстрация:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е този джейл да не би да е tethered, защото за Untethered не съм чувал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи и за двете ISO има джейл който който не ми разваля сафарито и Сидия с изключ. на телефона ? Аз защо не съм разбрал :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига спам!

Дъвки се продават във всеки павилион за стотинки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"If you want the upcoming untethered jailbreak, I strongly suggest...

if you have an iPad2 you get it on 5.0 firmware while Apple is still signing 5.0. Once Apple stops signing 5.0, YOU CANNOT UPDATE TO 5.0 and will be forced to 5.0.1 (or the current firmware)"

Я ми кажете, имам запазени SHSH за 4.3.3 на iPad2. Сега ако ъпдейтна до 5.0, ще мога ли след това да се върна на 4.3.3 с къстъм както е при iPhone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До 4.3.3 ще можеш, но само АКО НЕ Е 3г модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля някой с мак да ми направи един неактивиран къстъм за 3гс 5.0.1, понеже редсноу-а не може на уиндоус

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи следното, бях на 5.0 и бях свалил 5.0.1 на айпода, но когато видях предупреждението във форума не ъпдейтнах. По-късно направих tethered jailbreak с redsn0w 0.9.9b8 и докато Cydia ми се конфигурираше айпода започна да се ъпдейтва сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На бутона май пише "Dawnload and install". По тази логика не се ъпдейтнал сам, а ти си се гласил това да стане. Ако греша някой да ме поправи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих на айпада 5.0. Set as new. Както отворих settings и почна да тегли сам 5.0.1 без да съм му казвал. Леко се панирах, но за щастие не се инсталира сам. В момента ми седи изтеглен и чака подканващо да му натисна install..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен вече става война на нерви---аз лично използвам джейл само и 1нствено заради персонализацията-шрифт,теми,и т.н.!Дефолтските на Апъл незнам как ги изтраях дори и няколко дни--мега грозни са..!.Не знам къв е тоя вой за батерията-да,след като ъпдейтнах до иОС5/официално от Апъл/смучеше лудо---за бога--то следи квото ВИЕ си искате,в реално и удобно за Вас време..магията се казва-LOCATION Services->System services->setting time zone->OFF!Държи ми повече от 4.3.3,без да го жаля изобщо.....Пробвайте..........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дефолтската тема на apple е въпрос на гледна точка. Лично за мен е перфектна - максимално изчистена, за по-добро визуално възприятие. Що се отнася до автоматичен ъпдейт на iOS - нама как да стане. Потребителите ползват различни приложения, които, за да работят коректно, изискват оптимизация за съответната версия на iOS. Няма да е добре, ако някоя сутрин се събудиш и не можеш да ползваш дадено приложение когато ти потрябва, заради получен автоматичен ъпдейт. Много от потребителите ползват телефона за работа и такъв момент би бил лоша реклама за apple.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...