Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Да не говорим, че ако започне ъпдейт при заряд в батерията 1% и се изключи телефонът докато се ъпдейтва, 2/3 от потребителите няма да знаят какво да правят. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Бях чел , че телефонът не позволява ОТА ъпдейт при заряд на батерията по- малък от 50%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих на айпада 5.0. Set as new. Както отворих settings и почна да тегли сам 5.0.1 без да съм му казвал. Леко се панирах, но за щастие не се инсталира сам. В момента ми седи изтеглен и чака подканващо да му натисна install..

Доколкото гледам айпада ти не е 3Г така, че просто си запази SHSH за 5.0 докато има пък после ъпдейтвай каквото искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за въпроса но има ли някои представа ако кача на 5.0.1

Дали ще мога да се върна евентуално на 5.0 като излезне последния джеил .Аз съм с iphone 4 4.11.08 ios 5.0 без джейл имам запазени shsh за 4.3.5 и за 5.0 от сидия. Благодаря предварително. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В последните дни много се изговори по този въпрос.. отново: От 5.0 нагоре на този етап няма шанс за Downgrade от 5.x.1 към 5.0.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам защо Цидия не ми запазва SSH за 5.0?айфон 4 4.3.3 съм в момента ФЗ имам всички като се почне от 4.01 до 4.3.5 само 5.0 го няма?Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега за да не дъфчим едно и също моята препоръка е да прочетете внимателно първия пост от тази тема на Alxx:

http://bgiphone.com/topic/16401-untethered-jailbrake-%D0%B7%D0%B0-ios5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,сложих ios 5.0.1 на моя iPhone 4 и се заключи.Пробвах със Gevey както го бях разкодирал на 4.3.3 но не става някой може ли да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако в settings-general-about на Modem Firwmare ти пише 04.11.08, никой не може да ти помогне. Да си чел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да 04.11.08 пише, а има ли вариант да го върна пак на 4.3.3 или ще трябва да чакам докато излезе unlock за 04.11.08

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дотук!

Ако още някой зададе тоя въпрос от последните 15–ина поста – ще бъде лишен от право да пише, докато не изчете целия форум 5 пъти, и не напише и публикува за доказателство 100 пъти ръкописно на лист хартия следното:

"Тържествено обещавам, че няма да спамя във форума, задавайки идиотски въпроси, на които е отговорено 98756543265421 пъти в постовете над моя! "!

Не ме карайте да зaключвам темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос за 5цата. Подледната версия със всички ъпдейти е сложена на айфон 4. iMessage е пуснат, работи всичко както трябва, но като получа смс телефона издава двоен звук и двоина вибрация все едно съм получил 2 смс-а, но реално е само един. Като получа 2 смс-а едновременно издава съответно звук като за 4 смс-а. Не че е кой знае какво, но сами разбирате колко е дразнещо просто. На някой друг да му се е получавало нещо такова или да се знае някакъв фикс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото получаваш смс-а на две айдита. Едното е с телефонния ти номер, а другото с мейла ти. Не съм се ровил по настройките, но май имаше опция за задаване само на едно айди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този, който ти изпраща е избрал и двете айдита, така е. При изпращане, когато пишеш името на адрестата - излиза опция да посочиш телефонен номер(или няколко, колкото са в контакта) или мейл/и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста се поозорих да jailbreak-не 5.0.1! Redsn0w постоянно ми даваше проблем от Windows! Изключвах всяка програма поотделно и рестартирах компютъра докато разбрах, че проблема ми идва от Mozilla! Не съм срещал по форума подобен проблем и реших да споделя!

Редактирано от mupo
Ще те помоля занапред да пишеш имената и термините с истинските им имена, а не на български - уиндоус, редсноул и т.н.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

JVV, това което си посочил е съвсем различно нещо.

chayanne и Alxx : разбирам логиката зад казаното, погледнах, но сякаш не видях нищо по насторойките. Направих рестарт и само се оправи - сега всичко го регистрира по веднъж.

Ако някой все пак разбере повече по този въпрос, нега да се изкаже!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мой приятел има iPhone 4 BB 4.10.01 ФЗ FW 4.3.3 с Джейл и Турбо сим.

Намерих къстъм на 5.0.1 в този сайт. Някой пробвал ли е нещо подобно?

Искам съвет (някой да ми даде кураж) дали да пробвам?

И евентуално дали ще може да се върне на 4.3.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, можеш да върнеш на 4.3.3, ако разбира се има запазени SHSH, но трябва да си много внимателен с какъв къстъм правиш ъпдейта, защото качиш ли ББ, турбото спира да работи и довиждане....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На един ipod touch 4 бях сложил 5.0 с тетърд джейл. След ъпдейт на няколко неща от Сидия, телефонът остана на респринг колелцето и не тръгна повече, дори и след хардуерен рестарт.

Сега го ресторнах и съответно ъпдейтнах до 5.0.1. Джейлнах с последната бета версия на редсноу. Всичко ок, но като стартирам за първи път сидия, изписва ми, че оправя файловата система и след това ще излезе. Излиза и след това половината ми икони липсват, вкл. самата Сидия.. В това число photos, messages, appstore! Ресторнах, отново процедурата от начало и пак същото.. На какво се дължи това, неоптимизирана Сидия за 5.0.1 или калпав джейл? (той, че е калпав - калпав е, ама на 5.0 си вървеше добре вече повече от месец..)

iPod-a има запазени SHSH само за 4.3.5 и 5.0 (но те не са използваеми). Какво да го правя? Собственикът на ipod-a иска само install0us.. Дали да не го ресторна, джейлна наново и ръчно с файлов мениджър да му кача всичко нужно, за да върви install0us-a?

ps. не ми се иска да го връщам на 4.3.5, понеже айпода има бекъп само в облака.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, не съм лаик.. Как ще ми тръгне Сидията иначе. И иконата й излизаше. Не е в това проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...