Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Въпросната грешка - "No SIM Card Installer" започна да ми се появява откакто съм на 5.0, едно преминаване на 5.0.1 дали би я оправило(понеже доколкото разбрах дали ще съм с 5.0 или 5.0.1 голямо значение няма, понеже очакващия се джейл би бил и за 5.0.1..или бъркам?)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Apple има включени четири нови тапета в IOS 5.1 бета схемата на разработчиците.

Абе и аз ги гледах тия тапети снощи в един блог, но резолюцията им беше няква скапана, някой има ли ги за ретина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако потърсиш из Гугъл е пълно с подобни, че и по-добри. Тая с тревата съм убеден, че съм я срещал преди доста време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправени са за 4/4S с резолюция 640x960.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос за 5цата. Подледната версия със всички ъпдейти е сложена на айфон 4. iMessage е пуснат, работи всичко както трябва, но като получа смс телефона издава двоен звук и двоина вибрация все едно съм получил 2 смс-а, но реално е само един. Като получа 2 смс-а едновременно издава съответно звук като за 4 смс-а. Не че е кой знае какво, но сами разбирате колко е дразнещо просто. На някой друг да му се е получавало нещо такова или да се знае някакъв фикс?

И аз имам същия проблем, с който не мога да се оправя от дълго време.

Notifications-->Messages-->Repeat alert-->Never

Не помага това..

Това е защото получаваш смс-а на две айдита. Едното е с телефонния ти номер, а другото с мейла ти. Не съм се ровил по настройките, но май имаше опция за задаване само на едно айди.

Направено ми само на едно ID да получавам.

Имате ли идея как да реша този така дразнещ проблем, решава се като рестартирам настройките, но след известно време пак се появява?

Редактирано от andro89
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Определено "най-яката" новост е синхронизацията на телефона , т.е той си се синхронизираааааааа , а ти си джъткаш....

Оцених го след "поредното начало" , което правя .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple пусна iOS 5.1 beta 3

ios_5_1_beta_3_ota.jpg

Това е бета и е само за разработчици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото е само за девелопъри колега. Има време и на теб ще ти се покаже :) Дали е фиксната дупката на pod2g ?

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая! ^_^

Искам да допълня за всички потребители ползващи iPhone 4S:

ios_5_1_beta_3_enable_3g.jpg

:smile:

Колега, това и сега го има. Липсва вкл/изкл на EDGE. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, бъркаш се, тази функция я няма в 4S. Нали всички писнаха, че заради това батерията пада бързо.

20111015-11syiqan1e8ijfhiiu1rtp3frx.jpg

П.П

Всички теории, че изключването на 3G при 4S е навъзможно, поради факта, че всичко е в един чип, се опровергаха. Всичко е било за по-добро качество на Siri, но когато видяха, че проблема с батерията е на лице, промениха нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те затова вадят 5.1, ти питаш дали е фиксната

Много смешно, но отговор няма. 5.1 е при девелърите от 2 месеца сигурно, а тогава джейл нямаше. Никаква логика не виждам в думите ти. Ясно е , че пускат ъпдейти за да кърпят дупки, но въпроса ми беше конкретен - дали е фикснат потенциалния джейл на pod2g...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е от два месеца а и не е тая бета ;) Това дали са запушили нещо ще разберем скоро. Някой трябва да пробва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм , затова и питам :) С риск да издребнявам първата бета излезе на 28 ноември... 5.0.2 се очаква да фиксне джейла докато 5.1 си е бета и поне до финалната вердия е възможно дупката да остане. Затова питам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ios5 работят ли multitasking gestures , защото ги има като опция за включване само ,че не мога да прехвърлям с тях между приложенията.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен излиза опция за вкч/изкч. в settings / general Ако не ти се вярва мога да ти направя и снимка. Ios 5.0.1 , че още не сьм си оправила профила.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само при нея, но не е и от 5.0.1 а от джейла! Отбелязала ги е в redsnow. Факт е обаче, че не работят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

550ba45c-e784-5e2b.jpg

Мисля , че няма нужда да доказвам , че е ios 5 вижда се itunes sync мисля ,че в 4 я нямаше.

The Shaman мисля , че отново си прав.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключването на 3G е чудесна новина!

Ако стане факт наистина, приключвам с джейла :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че е от Redsn0w, за това дадох темата за Zephyr. ;)

Джиткам си с бетатa на 5.1 и хич не ми е до джейл.. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...