Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Не, няма да стане. Качвай 5 с ъмбрела, да си икономисаш ъпдейт на ББ или качи кастъм.

@BulgarianSS - когато решат да си удържат баса, каня те да им изпием уискито :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

@Fifata

Имах го този проблем на миналата версия,но беше заради желанието ми да изпробвам де що видя като програми и се бъгна,на iOS 5 чист рестор нямам тези проблеми.

@Alxx®

Едвам ме нави...перничанин не отказва такова нещо. :drunk:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвам от около 2-3 часа да кача IOS 5 (и 4.3.3) на айфон 3ГС и винаги е грешка 3194. Ето и видео: http://www.youtube.com/watch?v=LmPnuu_HML8

Моля за помощ и се извинявамза малоумното ми питане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне да си беше направил труда да прочетеш няколко страници назад!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех... ТъниУмрела стартирате и махате отметката за SHSH чистите двата IP файла в хост файла и реснете компа. DFU и се радвате!

Проверете и hosts.umbrella под хост файла. Заметете и него по същия начин.

Ето два бързи отговора само от тази тема. Сигурен съм, че във форума има писано още по въпроса. Провери чрез търсачката. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

влез в windows\system32\drivers\etc, там отваряш hosts с нотепад, с администраторски права. Триеш редовете, където се съдържа gs.apple....нещо си беше.

ако в същата папка има hosts.umbrella, подхождащ по същия начин. Пускаш наново Тюнса и пробваш.

Пък и за 3194 има доста списано - http://bgiphone.com/topic/5032-%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0-3194/

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как и защо,но днес като пуснах 3Г-то и нямаше проблем.На 4.3.5 версията го нямаше този проблем,а и като качвах 5 направих пълен рестор,а сега и тетъред джейл направих и няма никъкви проблеми ... Или поне за сега!

Като ново много ми харесва удобството от камера бутона на лок скрина,бутона за снимане и допълнителни настройки за вид на вибрацията,лед подсветка,когато някой ви звънни и т.н. всички допълнения към звъненето кажи речи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам 3GS и сега е с 4.1. Ако му сложа OS 5 ще има ли Cydia и старите програмки ще работят ли , най-вече Tom Tom 1.82 и Navigon 1.8 . Кой от начините е най-желателен за слагане на OS 5? Благодаря :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистриран си от '09-та и задаваш такъв въпрос? Щом искаш повече от това, което ти предлага епъл(сидиа+екстри) - щеше да е редно да се интересуваш и четеш.

Без думи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E как да знам дали навигациите ще работят като не съм сложил OS5. Истеглил съм си оригиналната и къстама и въпроса ми е с коя да пробвам? Ако и не работят повечето приложения, защо да качвам OS5 в момента. В един друг форум описват кои приложения не работят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз качих Sygic Eastern Europe и iGO Primo. И двете работеха. Имам TomTom, не ми се наложи да я качвам, но не виждам пречка и за нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

допълнителни настройки за вид на вибрацията,лед подсветка,когато някой ви звънни

:blink:

На тоя урок само аз ли не съм присъствал?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обърнах телефона и не видях такива настройки :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих ios 5.0 (redsn0w + ultrasn0w) на моя iphone 3Gs (5.11.07, стар boot, ФЗ), всичко изглеждаше ок, докато не установих че не ми работи камерата. Някой има ли подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само там не се бях наврял :nosepick:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да разбере как се "създава" и активира gesture на iPhone - на? Как ли не си кълчих пръстите и накрая едно голямо НИЩО :get-crazy: !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ясно. Май по - горе не уточних. Говоря за Custom Gestures, които уж може сам да си "правиш". Не мога да разбера как се създават и как се посочва какво може да прави съответния Custom Gesture. :scratch:

Редактирано от sniperdage
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се това видео ще те вкара в правия път :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да де, ама вместо да провери първо в ютюб, пита тук. Извинение само ако не разбира инглиш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...