Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Само остана да се разберем къде ще пием вискито :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Всичко това силно ме съмнява. При разглобен home бутон е по лесно да го натискаш. Когато е в леглото си си малко ограничен с натиска. Самия home бутон с времето прави лек нагар(потъмнява), точно в средата. Когато е в леглото си при натиск искаш неискаш го натискаш само и единствено в средата. Когато е разглобен можеш да го натискаш и малко в страни. Така, че с мултицет в разглобено състояние неможеш да гарантираш, че проблема не е в home бутона. Лично аз и хората които са се възползвали от промоцията, нямаме този проблем с home бутона. А преди почистването и аз го имах същия описан проблем.

П.П. Промоцията в сервиза я пуснах точно заради този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alxx®

Аз явно съм късметлия,нямам такъв проблем,а си поиграх доволно с настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бутонът си е чист като слънце, даже вече е обработен с препарат срещу искрене и корозия. Мога обаче да демонстрирам как забива на спрян асистив тач и се оправя при пускането му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при iPhone 4S, има ли информация да е отстранен проблема с HOME бутона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста бъгове има iOS 5.Като започнем от Wi-Fi синхронизирането,изчезването на статус бара,изкарва ми известия когато му е кеф,а преди с бета 7 нямах такива проблеми каквито с официалния релийз.Safari също върви по-бавно от бетата.Да спомена,че нямам джейл на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време спорехте, че софтуерно няма как да се поправи хоум бутона, сега го развалихте със софтуеър. Като стана дума за Jack, аз също съм навит и залагам, че е самия хоум бутон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, с айфон 4 съм 4.2.1 фирм. Бих ъпдейтнал до 5.0 когато пуснат ънтетеред джейл ако има възможност да си запазя контактите, бележките, снимките и съобщенията по най-чистият начин (не съм сигурен дали това е бекъп с айтунс). Бих желал да разбера дали върви Ай Го 2.1 гладко и не забива. Това ме интересува засега. Благодаря за отговорът ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до запазването на контакти, смс и бележки може да ползваш това -> http://bgiphone.com/topic/12455-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%84%D0%B5%D1%80-%D0%BD%D0%B0-sms-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%B9%D0%BB/ . Само потърси в гугъл най-новата версия, понеже тази дадена в темата иска Тунс 8.

Снимките си ги сваляш с windows camera wizzard(примерно) и след ъпдейта синхронизираш библиотеката с папката, в която си ги свалил.

За навигацията не мога да помогна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да сподели има ли подобрения в Air Play?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък, без джейл си работи перфектно, с джейл почва да прай номера :scratch:

Редактирано от mazev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 3Gs няма никакви проблеми с home бутона , както с вкл. така и с изкл. assistivetouch.iOS5 работи супер ,движи се по-добре от 4.3.3 ,видимо забелязвам доста по-бързо отваряне и затваряне на папки ,както и мултитаска .Нямам проблеми и с интернета мобилен, wifi …Само wifisync е бавен,но това е нормално за G стандарта .Къстъм фърм със sn0wbreeze ,стар буут untethered.Това е което мога да кажа за 3Gs и iOS5

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от ortortor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен излезна друг проблем. На жена ми iPhone 4 м-тел, с бета 7 и джейл, iMessage и facetime работеха. Сега с офицялна ios5 без джейл - НЕ. Аз съм с 5GM също без джейл и при мен работи. И на двата телефона не съм забелязал гореспоменатият проблем с бутона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,че е бутона..каса с уиски обеща Alexx :p

iMessage още не мога да пробвам,понеже сестра ми плаче за игричките и не иска да ъпне телефона...

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напиши си номера в полето,изчакай бутона да стане син и си изпрати съобщение.При мен стана :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той ти е писал, че сестра му не иска ъпдейт заради игрите. Без iOS5 няма iMessage. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е той на 3GS-a е с iOS 5 и просто иска да пробва с другия телефон.

И аз да задам един въпрос след като направя бекъп в iCloud и вляза в бекъпа виждам,че има възможност за спиране на бекъп-а на дадено приложение.Дали ако имам джейл ще прави бекъп на приложенията от Cydia.Въпроса ми е,ако спра бекъпа на приложенията от Cydia дали ще може да се връща бекъп след рестор от облака без проблеми?Надявам се някой да ме е разбрал :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,че е бутона..каса с уиски обеща Alexx :p

iMessage още не мога да пробвам,понеже сестра ми плаче за игричките и не иска да ъпне телефона...

Ха, поне си тарикат - тичкай да купуваш. Преди час, ресторнах 4.3.3 - бутонът работи 100/100. Ако беше бутонът, дали нямаше да се е оправил още след второто почистване? Май умирате да драскате, без да четете наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братле, ако не е от бутона ти, може би нещо друго ти прави проблем защото аз определено нямам такъв. Моя бутон си пука, но това е друга бира :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че е от софтуера, след jail на iOS 5GM, копчето трябва да се натиска с крак. Преди го нямаше този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...