Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Форума е точно за това - да се пита и съответно помага. Дадох му видео тъй като за мен е по-лесно, вместо да почна да пиша обяснения, но ако не се разбира от видеото ще се пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

На mupo благодарско :smile:! arm11 ако обичаш не ме наричай готованец. Всичко, което знам за iPhone съм го научил от този форум и то без да задавам въпроси от сорта на: "Мииии купих си iPhone 16, ко да праа сига?". За да уточня това ми е втория въпрос в този форум, а вече съм понаучил доста неща и то не благодарение на постове като твоя по - горе. Просто знам, че момчетата и момичетата тук винаги са в час и им се доверявам. И да, за твое сведение знам english.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , извинявам се отново за тъпия ми въпрос търсих в този раздел темата за "Tethered Jailbreak 5.0" но не можах да я намеря .. ако някой може да я сподели ще съм благодарен !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

sniper няма какво да ми се обесняваш, като отвориш ютюб и напишеш Custom Gestures iOS 5 и първят клип който излиза е тоя на миро. Така че, търсил си, ама не точно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро първо на всчики. Та докато карах смяна и реших да се пробвам да рестор с къстъм до 5.0

Всичко минава ОК ресторва се, сидиата си е ок, слагам си ултрасноуа, телефона си работи.

Проблем е, че УЖ съм със стария боот доколкото проверих (iBoot 359.3), а доколкото четох тези със стария буут са ънтетърд джейл, да ама...след всеки рестарт трябва да го пускам от компа...много шит работа!

Някакъв съвет?

Edit: А, и нормално ли е да ми изписва Capacity: 13,4 GB и Available: 12,9? Това е след рестора, нищо не съм слагал, нито снимки, нито музика нито нищо!

Редактирано от didistyle
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

sniper няма какво да ми се обесняваш, като отвориш ютюб и напишеш Custom Gestures iOS 5 и първят клип който излиза е тоя на миро. Така че, търсил си, ама не точно...

Ако така поставяш нещата, реално погледнато всичката информация я има в нета, така че да затваряме форума ако искаш?

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В страницата на DevTeam се появи redsnow 0.9.9b7:

redsn0w 0.9.9b7 за Windows

redsn0w 0.9.9b7 за Маc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой обърна ли внимание, че след рестор към IOS5, bluetooth е включен по подразбиране. Даже няма индикация, че работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, при първия преглед на Settings и при мен беше така. Индикацията се появява едва след изключване на bluetooth и повторното му стартиране.

Редактирано от sniperdage
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , извинявам се отново за тъпия ми въпрос търсих в този раздел темата за "Tethered Jailbreak 5.0" но не можах да я намеря .. ако някой може да я сподели ще съм благодарен !

http://bgiphone.com/topic/15689-ios-5-%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b0/page__view__findpost__p__124086

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, с 3Gs с iOS5 съм, обаче го джейлнах с redsnow 0.9.9b4 и при включен Location services се получава срив на мрежата. Трябва ли да правя нов Restore за да го джейлна с по-нова версия на redsnow, където този проблем би трябвало да го няма?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 тайни възможности на iOS 5

автор: Мартин Дешев

Запознахте ли се в детайли с iOS 5? Ако вече новите функции са ви добре известни, значи е време да откриете и някои от тайните функционалности на платформата.

1. Може да създавате различни вибрации за всеки контакт в указателя си. Така ще разбирате кой ви звъни само по начина на вибрация на телефона, без да го вадите от джоба си.

2. Ако натиснете и задържите пръста си върху дума в сайт, приложение или текст, ще се появи бутон Define. Натиснете го и ще получите обяснение за думата от вградения речник.

3. В случай, че искате да направите снимка с телефона си, вече няма нужда да отключвате екрана и да активирате камерата. Просто натиснете Home бутона два пъти.

4. Може да накарате iPhone да мига с LED диода си, когато получавате обаждане. Светлинната сигнализация е много удобна и полезна. За да я активирате отворете Settings > General > Accessibility и включете LED flash for alerts.

5. Ако отворите новия Notification Center, може лесно да го пренареждате като издърпвате елементите в него. От Settings > Notifications > Edit, може да въвеждате още полезни промени.

6. Може да активирате клавиатурни шорткъти, които да заменят определени думи. Например при въвеждане на myemail да се изписва автоматично целия ви имейл адрес. За целта отидете в Settings > General > Keyboard > Shortcuts и въведете желаните от вас шорткъти.

7. Най-сетне може да правите снимки като натиснете volume-up бутона отстрани на iPhone при включена камера. Ако в същия момент към iPhone е свързано хендсфри, може да направите снимката и при натискане на Volume-up бутона на самото хендсфри.

8. Когато правите напомняния в календара за целия ден, досега не знаехте кога iPhone ще реши да ви уведоми за тях. Ако отворите Settings > Mail > Contacts > Calendars и Default Alert Times, може да настроите точното време, в което iPhone да ви уведомява за този тип събития.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес в интернет намерих следната информация, която реших да споделя не зная, колко е вярно но поне така пише отнася се за

untethered jailbreak iOS 5 ето и източника на информация:

http://answers.downloadatoz.com/q,38064 ... touch.html

В отгоевор са дали ето това:

Redsn0w 0.9.9b8 released to untethered jailbreak iOS 5 iPhone/iPad/iTouch will be on October 25th. you need wait.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес в интернет намерих следната информация, която реших да споделя не зная, колко е вярно но поне така пише отнася се за

untethered jailbreak iOS 5 ето и източника на информация:

http://answers.downloadatoz.com/q,38064 ... touch.html

В отгоевор са дали ето това:

Redsn0w 0.9.9b8 released to untethered jailbreak iOS 5 iPhone/iPad/iTouch will be on October 25th. you need wait.

Казва се, че авторът на този въпрос знае, че Redsn0w 0.9.9b8 ще е untethered JB за iOS5, но не знае кога ще излезе и пита кога ще излезе. Това са просто предположения. Няма нищо на страницата на dev-team:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зная това, аз не казвам нищо, а просто споделям това, което съм видял и съответно споделям с вас. Аз имам едно правило, че информацията се търси никой няма да я даде предварително. Може да са предположения, но е написано. Значи този, които я е намерил се е постарал и вложил желание, и аз също. Нямам напредстава, колко е истина, или лъжа най малкото някой от нас знае. Ако знаеше щеше да има други възможности, които са присъщи на други хора. А що се отнася до страницата на Dev Team те за мен работят по този продукт, които ние всички чакаме дълго, и няма да направят предварително изявление, защото не знаят как това им се би отразило на работата. Новината затова е новина, защото я научаваш предварително, и не чакаш друг да ти я даде, а се бориш за нея за добро или за лошо. Аз съм позитивно настроен човек, които иска това да се случи колкото се може дори и по бързо и затова го споделям не за друго. Не критикувам никого просто изразявам собствената си позиция. :smiley-face:

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се но това е в отговор на горния преди моя. Аз споделям нещо, а накрая ме критикуват това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що един приятел ми изпрати ето това, което много прилича на greenpoison. Свързано е с untetheret jeilbreak ios5, Mоля разгледайте го има и видео към сайта. Може и да е фалшиво незнам затова моля внимавайте! Ето и линка:

Има jeilbreak както за Windows така и за Mac

http://www.google.bg...ZskxRJw&cad=rja

Не мога да разбера, защо има ограничение на файловете и не могат да се свалят. Може би да се ползва за определена държава. Онзи ден четах в интернет, че има и фалшиви инструменти за джейл така, че трябва да се внимава! Може и този да е такъв знае ли се. Просто го споделям от интерес и ако е нещо фалшиво някой да не се подведе.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен от вчера забелязах, като слайдна на ляво за да пусна търсенето първият път става изкарва резултат, а след това каквото и да напиша нищо не показва. На някой да му се е случвало подобно нещо, не че го ползвам много това търсене но си е полезно.

След един хард рестарт, нещата се оправиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мене няма такъв проблем, но забелязвам, че при входящ разговор ако телефона е включен и слайдна да отговоря има леко забиване за 1-2 секунди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествах го, но не работи. След reboot-a зацикля и без redsn0w не може да се стартира, пробвах отново reboot след като го boot-нах със снега за всеки случай, но пак същата история.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...