Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

След синхронизация на контактите с iCloud, всичките станаха с малка снимка горе в дясно. Преди излизаха с голяма на цял екран. Дали ситуацията и занапред ще е такава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Това се случваше и при синхронизация с Funambol и други. Просто промени снимките ръчно и ще се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в настройките и най-отдолу има Nike+iPod и му дай цъкалката да е на ON и вече ще имаш и на спрингборда иконата на Nike+iPod ;)

Моля отново някой с официалната iOS5 (не бета) да каже дали mobile substrate (новата версия,която има и mobile safe mode) му крашва и да го вкарва в safe mode - шамана ме съветва да го деинсталирам, но така ще си деинсталирам и някой подобрения, като Multifl0w примерно, което много харесвам и държа да си го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в настройките и най-отдолу има Nike+iPod и му дай цъкалката да е на ON и вече ще имаш и на спрингборда иконата на Nike+iPod ;)

Моля отново някой с официалната iOS5 (не бета) да каже дали mobile substrate (новата версия,която има и mobile safe mode) му крашва и да го вкарва в safe mode - шамана ме съветва да го деинсталирам, но така ще си деинсталирам и някой подобрения, като Multifl0w примерно, което много харесвам и държа да си го ползвам.

Божее... благодаря много :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В iOS 5 може ли да иконките music и videos да се саберат и да станат на iPod?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В iOS 5 може ли да иконките music и videos да се саберат и да станат на iPod?

Не може. Доколкото разбрах са вече две отделни приложения, а не както в предходните версии едно приложение. При iPod Touch беше с две икони (както в е в iOS 5.0), а при iPhone с една (iPod).

Варианта е да се сложат двете приложения в папка с име iPod (например).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам ФЗ iPhone 3GS BB 06.15.00 IOS 4.1 джейлнат с jailbreakme и искам да попитам, ако ъпдейтна на 5.0 с КЪСТЪМ ФИРМУЕР дали ще мога да го отключа. Извинявам се за тъпият ми въпрос и благодаря предварително!

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам ФЗ iPhone 3GS BB 06.15.00 IOS 4.1 джейлнат с jailbreakme и искам да попитам, ако ъпдейтна на 5.0 с КЪСТЪМ ФИРМУЕР дали ще мога да го отключа. Извинявам се за тъпият ми въпрос и благодаря предварително!

И при мен е същото, само че съм с 4.3.3 и много се чудя дали ще има как да го ънлокна? :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един да пита същото, моля..... Ако може – персонално да ме пита.... :pain::Pants:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ще можеш ,виж горния пост ,там са дали отговор !!

Писали са почти в една и съща минута;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как да го джейлна, за да инсталирам Ultrasn0w, защото Redsn0w не го разпознава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къстъма е с включена Cydia в него от където се инсталира ultrasn0w, не ти трябва redsn0w.

Това ти е последната изцепка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли ме насочил към тема, която да ми помогне да ъпдейтна, джейлна и отключа iPhone 3GS 4.0 BB 05.13.04 до IOS5 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Hcattaneo, а като ъпдейтне бейзбанда, ти ли ще му го отключиш?

Ще ви помоля, като не сте компетентни по даден въпрос, да не давате насоки!

@Mi60, ако си със стария буут, сложи си един къстъм със, или без активация от тук и направи рестор с него. След това ще можеш да го отключиш с ultrasn0w, който вече е портнат за iOS5 и по този начих ще си запазиш бейзбанда. Ако си с новия буут имай в предвид, че там джейла е тетърд.

Ето ти темата с къстъми, където вчера съм добавил два нови за 3GS стар буут, и iPhone 4:

http://bgiphone.com/...dpost__p__68520

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...