Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

какво е новото на iOS5 и по добре ли е от 4.3.х

някой да постне снимки как изглежда 4-ката с новата система

дайте съвет заслужава ли си да я кача

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ква глупост написа и ти?!?

Чети, какво е новото и си преценявай за себе си. Чак пък и снимки...

Ениуей, качих без проблем на 4-ката, ъпдейта бейсбанда, после редсноу, без никакви грижи. Супер доволно е 5.0 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам аз ли нещо съм ослепял ама не намирам на iPad никъде multitouch gestures,а пък така съм свикнал с тях.Уж трябва да са в settings - general ама юок.

Я виж в Setings- General-Accessability- assistive touch

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, телефона ми е джейлнат с 4.3.5. тетърд!Когато пусна да се ъпдейтва след синка който отнема около 10-15 минути ми дава грешка 3194 и неможе да се ресторне!Опитах да го ресторна но пак ми даде същата грека!Някой може ли да ми каже от каде е проблема и има ли решение?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На джейлнат телефон не прави ъпдейт.

Виж си хост файла и затрий на саурик IP-тата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След доста опити с Shift + Restore снощи .. и всеки път грешки 3200 ... днес с първото натискане на бутона Update телефона тръгна :) , Много ме кефи Notification-на :p . Сега само чакаме Unthetered Jail и всичко ще е 6 точки и половина !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак да питам ако някой може да тества това къде си търсиш приятелите и сподели мнение. На мен не ми излиза никой, а може и да нямат все още iOS 5. Мерси ;)

пп. Какво ли са сложили Аппле този път, че почти всеки има проблем с ъпдейта на baseband :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е пробвал вече, дали gevey работещ на 4.3.5 става и за 5.0. ? Аз ще пробвам тези дни, но някой може да ме е изпреварил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак да питам ако някой може да тества това къде си търсиш приятелите и сподели мнение. На мен не ми излиза никой, а може и да нямат все още iOS 5. Мерси ;)

пп. Какво ли са сложили Аппле този път, че почти всеки има проблем с ъпдейта на baseband :mad:

Както виждам си инсталирал Find My Friends, но за да виждаш останалите ти приятели трябва и те да са с iOS 5 и да са те добавили като приятел в програмката, както и да са разрешили в настройките да им се показва местонахождението. Общо взето идеята не ме кефи, защото това означава постоянно да влизам в програмката и да избирарам когато искам другите да виждат къде съм и когато не искам. А и ако се озовеш с приятелката на жена си на едно и също място макар и случайно и двамата сте забравили услугата пусната....ходи обяснявай после. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между iOS 5GM и iOS5 (ОТА) няма никаква разлика.

Който е с GM няма смисъл да ресторва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш доста тук.

Когато бях с iOS 5 GM неможех да ползвам OTA (показваше грешка). В момента съм с Final и всичко си е нормално. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я виж в Setings- General-Accessability- assistive touch

М не е това брат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да ресторна айпада, но телефона си се инати на 3002.

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То оставаше и да няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво, а по default има ли нещо (на iPhone - Weather, Stocks), ама в iPad-a нема термометър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш доста тук.

Когато бях с iOS 5 GM неможех да ползвам OTA (показваше грешка). В момента съм с Final и всичко си е нормално. :smile:

??!??!!! Ами нормално, защото си бил с последна версия.

Едно и също е. Всичко си работи коректно, включително и sync през wifi. А за ъпдейта си мисля, че всичко ще е ок когато излезе следваща версия.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mariankata, времето се актуализира през интернет, до колкото ми е известно и в iPhone също няма термометър. :smile: Същото важи и за Stocks, така че не виждам причина ситуацията да е по-различна спрямо тази, при iPhone.

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И телефона най-накрая се предаде. Принципно съм изключил айтюнс да прави бекъп и имам чуството, че е заради това, защото като бекъпнах айпада тръгна от първия път, а сега телефона тръгна с рестор през рековерито. Тва е ако някой още има проблеми :D Айде приятно ползване!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

уфф не знам вече какво става, но все още не мога да активирам пустия телефон. Започвам от начало та ако някой има някакви идеи моля да сподели. Телефона беше с 4.3.5 firm 6.15.00. Снощи дадох рестор при което се появяваше грешка 3200, но при третия опит стана. Всичко вървеше гладко докато не дойде момента за активиране. На самия тел. изписваше searching след което се появява no service. В itunes съобщението беше че нямам карта в тел. (картата е на оператора от който е взет тел). Пробвах няколко пъти да повторя процедурата - неуспешно. Днес пробвах с custom обаче стига почти докрая и спира.

Само да добавя че кастъма е правен със snowbreeze с тикната отметка за активиране.

След поредния опит телефона успя да стартира с помощта на redsn0w и опцията Just Boot, но обхват няма...

Редактирано от vachoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много бавно работи WiFi и AppStore с iOS 5, нормално ли е ? Не бавно ами супер бавно

50gb гратис с box, ако някой го интересува. Регваш се от app на телефона и след няколко секунди се отваря прозорец.

Size matters: Get a FREE 50 GB lifetime account for file storage and sharing through Dec. 2, 2011. To get your automatic upgrade, download the Box app on your iPhone or iPad and register or sign in to your account - it's that easy. Box provides simple, secure sharing from anywhere – letting you easily store files online, send big files fast, access content on-the-go, and collaborate with others. Box for iPhone and iPad lets you:

http://itunes.apple....d290853822?mt=8

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

уфф не знам вече какво става, но все още не мога да активирам пустия телефон. Започвам от начало та ако някой има някакви идеи моля да сподели. Телефона беше с 4.3.5 firm 6.15.00. Снощи дадох рестор при което се появяваше грешка 3200, но при третия опит стана. Всичко вървеше гладко докато не дойде момента за активиране. На самия тел. изписваше searching след което се появява no service. В itunes съобщението беше че нямам карта в тел. (картата е на оператора от който е взет тел). Пробвах няколко пъти да повторя процедурата - неуспешно. Днес пробвах с custom обаче стига почти докрая и спира.

Само да добавя че кастъма е правен със snowbreeze с тикната отметка за активиране.

След поредния опит телефона успя да стартира с помощта на redsn0w и опцията Just Boot, но обхват няма...

Пробва ли с Reset Network Settings? Също така може да опиташ да изгасиш телефона, да го включиш без сим и чак когато се зареди да вкараш картата. Принципно преди рестора предполагам си махнал пинкода нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...